Bekijk bijlage 25953koop je in action voor 99cent en kan zo uw zaailing beschermen tegen slakken en ander ongedierte.
Vandaag is het een stuk lekkerder, ze kunnen eindelijk weer een beetje bakkenWat een kutweer zeg!
Gellukig hebben we een afdak, maar ideaal is het zeker niet.
Bekijk bijlage 26006

Haha Game of thrones scene?....het ziet er indrukwekkend uit! Nu je plantje nog
Ik ook niet. Is m'n eerste plantje hahaHaha Game of thrones scene?....het ziet er indrukwekkend uit! Nu je plantje nog
Ik heb er geen verstand van. Maar altijd erg leuk en leerzaam dit topic te volgen.




Ik poste al eerder, heb hier geen ervaring mee. Dus misschien een domme vraag, maar hoe weet je dat er stikstoftekort is?Ik heb hier een vrij heftig stikstof tekort, ben te gretig geweest met bloeivoeding en nu is er dus een tekort ontstaan. Heb er extra (zeevogel)guano bijgevoegd om zo het tekort op te vangen.
Ik poste al eerder, heb hier geen ervaring mee. Dus misschien een domme vraag, maar hoe weet je dat er stikstoftekort is?
Thanks..heb je zelf alle info opgezocht, of is dat zo gegroeid? Heel leerzaamHet vergeelde blad, dat is geleidelijk aan over een paar dagen zonder gekke stippen of vlekken in het blad. De nerven worden ook geel, als deze groen blijven is het weer kalium of magnesium tekort bijvoorbeeld en als er bruine necrotische stippen op je bladvingers komen een duidelijk kalium tekort.



Bij mij zijn de stippen zijn niet echt bruin maar eerder pikzwart, ze zitten op een aantal bladeren maar lang niet allemaal. Ook niet zo veel per blad, maar lijkt me wel dat ik dan extra kalium moet geven? Ik geef nu plagron grow, misschien is de verhouding niet goed of geef ik te weinig.en als er bruine necrotische stippen op je bladvingers komen een duidelijk kalium tekort.



Dit ziet er prima uit zeg! Prachtig, een lust voor het rode oog haha!Hier gaat het volgens mij wel oké, met hier en daar wel wat dingen waarvan ik me af vraag hoe veel kwaad het kan. Alvast sorry voor de collage
Hier een paar foto's van zijn geheel:
Bekijk bijlage 26344
Bekijk bijlage 26345
Bekijk bijlage 26346
Deze stippen duiden niet op een tekort hoor, dit is ongedierte en ik denk dat het uitwerpselen zijn van vliegen of een spinnetje, maar ik zou er goed naar blijven kijken want ik geloof dat tripsen ook zwarte eitjes leggen.De blaadjes van de rechterplant lijken iets slapper te hangen, ik ben er nog niet achter waarom. Al met al ook weer niet zo slap maar toch minders stevig dan die andere twee.
Bij mij zijn de stippen zijn niet echt bruin maar eerder pikzwart, ze zitten op een aantal bladeren maar lang niet allemaal. Ook niet zo veel per blad, maar lijkt me wel dat ik dan extra kalium moet geven? Ik geef nu plagron grow, misschien is de verhouding niet goed of geef ik te weinig.
Daarbij heb ik nog wat verbrandde bladeren, wat ook kan duiden op een kalium tekort. Zelfs sommige nieuwe scheuten zijn aan het krullen en verbranden, wat volgens het schema dat ik eerder stuurde een borium tekort kan zijn, maar hoeveel ik daar dan van bij zou moeten geven is me nog een raadsel. Genoeg op te zoeken en te leren in ieder geval, als je het perfect wil doen komt er aardig wat bij kijken. Volgende keer probeer ik misschien wat voeding los er bij te geven als ik het idee heb dat ze iets tekort komen.
Ik bouw dit weekend een frame voor het verduisteren. Ik weet het, een beetje laat, maar beter laat dan nooit denk ik. Hopelijk scheelt het nog een paar weken goed weer tijdens de bloei
Bekijk bijlage 26347
Thanks..heb je zelf alle info opgezocht, of is dat zo gegroeid? Heel leerzaam
Doe jij aan lollipopping of ontbladeren @Eve's drop? Misschien dat ik het bij eentje probeer maar heb het nog niet eerder gedaan.
Het gaat tegen mijn gevoel in dat die toppen nog zo kunnen groeien zonder dat de plant veel licht op kan nemen via haar bladeren, maarja hoe meer energie er naar de toppen gaat en hoe minder naar de rest hoe beter natuurlijk
Thanks!Dit ziet er prima uit zeg! Prachtig, een lust voor het rode oog haha!
Hmmm oké, het leken niet echt op eitjes maar als ik thuis ben zal ik ze even beter inspecteren, dat moeten we niet hebben. Er zitten wel wat gewone spinnetjes en inderdaad heel veel vliegen in (woon aan een weiland) dus dat zou het ook goed kunnen zijn.Deze stippen duiden niet op een tekort hoor, dit is ongedierte en ik denk dat het uitwerpselen zijn van vliegen of een spinnetje, maar ik zou er goed naar blijven kijken want ik geloof dat tripsen ook zwarte eitjes leggen.
Zo zie je maar! Had ik bijna nog extra gegeven terwijl ze misschien al wel een overschot hebben. Als ik thuis ben vanmiddag zal ik even wat extra foto's maken. Het zou overigens wel goed kunnen, ik had het idee dat omdat sommige bladeren vergeelden ze te weinig stikstof kregen en heb dus wat extra gegeven.Dit is inderdaad wel een probleempje aan het worden lijkt het wel. Het lijkt wel op een overschot aan kalium als ik de bovenste foto zie. Ik heb eigenlijk iets meer beeld nodig om te zien wat hier aan de hand is, denk dan aan de onderste bladeren en de nieuwe scheuten. Daar kan ik namelijk wel aan zien wat hier aan de hand is.
Duidelijk, dan ben ik blij dat ik in ieder geval lst heb gedaan. Dan haal ik alleen wat bladeren weg die direct boven de toppen hangen. Als een buitenplant tijdens de bloei nog zo erg blijft doorgroeien dan zal ik nog wel even door moeten buigen en zal een frame voor het verduisteren wel lastiger worden. Ach, dan buigen we er maar een vierkante plant vanIk hou er niet van om te lollipoppen, in een binnenomgeving onder een scroggrek zou ik het zeker doen ja maar buiten is het echt risky bussiness. Een buitenkweek duurt namelijk wel wat langer dan een binnenkweek en zo is de kans op een herma na het lollipoppen veel groter, ook duren de dagen langer dan het 12/12 schema van een binnenplant dus is er ook minder bloeihormoon aanwezig, dit zorgt er dus voor dat bij een buitenplant veel meer zijtakken en en onnodig blad groeit en zo veel minder kracht naar de grote cola's gaat.
Wie weet probeer ik dat ooit ook nog wel eens als ik er eentje binnen zou zetten. Zou ook nog wel wat andere technieken willen proberen, maar eerst even eentje tegelijk om het verschil te zien. Lst bevalt me wel tot nu toe, even kijken hoe het tijdens de bloei gaat.Nogmaals, onder een scroggnet wel maar buiten zou ik het niet doen, de bladeren die niet nodig zijn stoot ze vanzelf wel af, minder wondjes is minder kans op schimmels en verminderde weerstand!
Die beginnen al aardig dik te worden
natuurtalent!!!
Grapjas.natuurtalent!!!
ik heb veel erger gezien.. mensen die totaal geen idee hebben wat ze doen en te hoge verwachtingen hebbenGrapjas.
Is mijn allereerste kweek en heb al zoveel tegenslagen gehad dat ik al blij ben als er wat geoogst kan worden.![]()
Ik weet wel wat ik doe (basic weliswaar) en had 0,0 verwachtingen.ik heb veel erger gezien.. mensen die totaal geen idee hebben wat ze doen en te hoge verwachtingen hebben
jep genoeg aanwijzingen, bladeren zullen ook beginnen af te stervenIk gebruik een sterk vergrootglas maar een goede macro foto daar zie je vaak al genoeg op. Zodra je pistils grotendeels bruin zijn en de trichomen 50/milky 50/amberkleurig is het voor mij meestal wel tijd om te oogsten.
Ahh super kut, al je planten besmet geraakt? Of had je er naar 1tje?vorig jaar toprot gehad helemaal klote
ik had 1 regular die was besmet me 2 autos waren nog goed. maarja toprot is gwn einde verhaal direct de groen container in ;/Ahh super kut, al je planten besmet geraakt? Of had je er naar 1tje?
Ja nee, bah. Ik had vorig jaar 1 plant wat later geoogst dan de rest, omdat hij niet niet helemaal klaar was. Hem heb ik buiten gezet, en mijn kweekruime gebruikt om de overige planten in op te hangen, lekker lichtdicht en heeft een koolstoffilter.ik had 1 regular die was besmet me 2 autos waren nog goed. maarja toprot is gwn einde verhaal direct de groen container in ;/
luchtvochtigheid kan een bitch zijn vooral voor ons buiten kwekers hebben daar geen grip op, bij regen direct droog zetten want het kan snel gaan. genetica speelt ook een rol sommige zijn er vatbaarder voor. Droog je met een ventilator? ik wel maar zet ze niet direct gericht op de plantJa nee, bah. Ik had vorig jaar 1 plant wat later geoogst dan de rest, omdat hij niet niet helemaal klaar was. Hem heb ik buiten gezet, en mijn kweekruime gebruikt om de overige planten in op te hangen, lekker lichtdicht en heeft een koolstoffilter.
De eerste planten droogde mooi, luchtvochtigheid in de ruimte was prima en de toppen droogte na ongeveer een week. Toen ik de laatste plant ophing, blééf continu de luchtvochtigheid te hoog in die kast… Dus ik hield ze voor de zekerheid al met enige argwaan in de gaten. Terecht, want van de een op de andere dag zaten er harige plukken op 😢
Luchtontvochtiger is wel een goeie om te hebben in zo’n situatie…
Ja een overdekking in de tuin hebben is wel essentieel! Of je moet ze steeds heen en weer naar binnen willen sjouwen 😅luchtvochtigheid kan een bitch zijn vooral voor ons buiten kwekers hebben daar geen grip op
Dit was een hybride soort, Triple G. Ook geleerd, niet de leukste strain om te groeien als tweede kweek ooit 😅 Alles ging goed, en poef: een hermafrodiet. Ik had ze onder te veel stress staan denk ik, het was toen die tijd ongelofelijk heet en mijn kastje wordt dan nóg veel heter.genetica speelt ook een rol sommige zijn er vatbaarder voor.
heb je nu planten staan? zoja: show me !Ja een overdekking in de tuin hebben is wel essentieel! Of je moet ze steeds heen en weer naar binnen willen sjouwen 😅
Dit was een hybride soort, Triple G. Ook geleerd, niet de leukste strain om te groeien als tweede kweek ooit 😅 Alles ging goed, en poef: een hermafrodiet. Ik had ze onder te veel stress staan denk ik, het was toen die tijd ongelofelijk heet en mijn kastje wordt dan nóg veel heter.
Drogen deed ik alleen met de afzuiging aan, die zou genoeg lucht verplaatsen om om niet ook een ventilator ernaast te zetten. Dat had ik ergens gelezen, tenminste haha