Meerdere soorten drugs in één weekend

Hoi!

Zoals jullie vast weten komt het Defqon weekend er weer aan en mijn vrienden en ik hebben aardig wat middelen voor dit weekend. Nu is mijn vraag: is het risico groot als ik bijvoorbeel op de vrijdag iets wil gebruiken, en als dit is uitgewerkt bijvoorbeeld XTC? Of zijn de risico's dan groot omdat het nog in mijn bloed zit?

Ik heb al aardig wat drugs gebruikt, dus heb ook redelijk veel ervaring, maar nog nooit meerdere soorten in één weekend. Heeft dit veel invloed op elkaar?

Thx!

- Tim
 
Hangt voor het effect in ieder geval af welke drugs je allemaal in je lijf wil stoppen en of die op je serotonine systeem of dopamine systeem werken. Daar zal ik eerst wat meer informatie over geven, daarna kunnen de meer bekwame leden je hier vast bij helpen. Over het algemeen geldt natuurlijk de regel dat hoe meer drugs je in je lijf duwt, hoe groter het risico is.
 
Dat ligt inderdaad een beetje af van de middelen die je wil gaan gebruiken.
 
Het kan.. maar dan moet je per dag goed plannen wat je wilt. Ik ga zelf een weekend naar We Are Electric en ga daar ook mezelf een weekend weggooien.

Ik begin het weekend met drank, misschien een beetje pep/ keta. De dag erna zal waarschijnlijk hetzelfde zijn of wat mephedrone wat ik in mijn neus gooi. Op de laatste dag ga ik pas aan de serotonine/ stofjes zitten en ga ik 4F of XTC gebruiken.
 
De dag erna zal waarschijnlijk hetzelfde zijn of wat mephedrone wat ik in mijn neus gooi. Op de laatste dag ga ik pas aan de serotonine/ stofjes zitten en ga ik 4F of XTC gebruiken.
Mephedrone werkt ook zwaar op je serotonine in, just so you know.
 
Laatst bewerkt:
Ik zal serotonine vragende stofjes op de laatste dag gooien. Anders moet je de dag daar op de kater compenseren met nog een éxtra dosis drugs. Ik ga niet echt meer naar festivals maar als je een heel weekend wil gebruiken zou ik het persoonlijk zo doen:

dag 1: beetje alcohol en keta (of coke)
dag 2: beetje alcohol en coke
dag 3: xtc / mdma (geen 4-fa, zonde van m'n space)

Maarja ik drink bijna geen alcohol meer en ik reageer niet meer goed op keta. Coke doe ik liever thuis met wat goede vrienden en doe ik maar eens in de 3 maanden. Ook xtc / mdma doe ik niet op festivals. Doe het liever thuis met een vriend en 2 meiden:wink:
 
Terug
Bovenaan