Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Wtf is dit voor opmerkingHij is als boefje zijnde, wel goed voor zijn kat! 🐱❤️
Zijn boefjes over het algemeen beter voor dieren?
Ik verschuil me achter allesJa nog ff en het ligt allemaal aan de hulpverleners.
Kan me voorstellen dat het voor hen heel frustrerend is.
Chip moet eens naar zichzelf kijken, maar nu naar 95 pagina’s en straks over 200 pagina’s nog steeds kun je constateren dat hij dat zelf niet kan.
Een hulpverlener kan niet alles oplossen.
Uiteindelijk is hij gewoon verantwoordelijk voor z’n eigen gedrag. Het enige wat hij doet is zich verschuilen.
Dat jouw kat gelukkig bij jou is. En dat ik daar dingen uit opmaak als hoe jij als persoon bent. Je mag het verkeerd opvatten en me de tering in schelden(graag zonder ban!). Maar ik bedoel het goed 😆❤️🤗😝Wtf is dit voor opmerking
Bedoel meer, als je een teringlijer zou zijn, dan zou jouw kat dat het eerste aanvoelen en niet zo gek met jou zijn, als op die foto's in het "post je huisdier" topicWtf is dit voor opmerking
Ik dacht dat je impliceerde dat ik alleen goed zou zijn voor dieren sorryBedoel meer, als je een teringlijer zou zijn, dan zou jouw kat dat het eerste aanvoelen en niet zo gek met jou zijn, als op die foto's in het "post je huisdier" topic
Nee joh! 😆😆😆🤗🤗❤️Ik dacht dat je impliceerde dat ik alleen goed zou zijn voor dieren sorry
het komt in ieder geval op mij over dat ze nog steeds bezig is met de kliniek en niet met gevangenis
Dat doe ik allang echter moet ik niet teveel appjes sturen anders krijg ik gelijk een berisping heb er wel eens aan gedacht om te bellen met de rechtbank wanneer de dingen eindelijk van de brug komen maar goed met wat voor streken ik doen maak ik liever geen slapende honden wakker en ik heb haar hard nodig dus zo min mogelijk irritatieAls ik jou was zou ik die duidelijkheid vragen
"Waar zijn jullie mee bezig"
Wacht je ondertussen al niet 3 jaar op een kliniek? Ik wist dat de wachtlijsten lang waren maar zo lang? Ik weet wel klinieken waar je meteen terecht kan..hulp in wat
enige wat ik kan doen is wachten op kliniek alles wordt pas in gang gezet qua dagbesteding / etc als ik in de kliniek zit tot die tijd moet ik het toch echt zelf doen
naja 1x per week gesprek maar niet de behandeling die ik nodig heb en die allang uitgesproken is
Officieel gezien 18 mei 2026Wacht je ondertussen al niet 3 jaar op een kliniek? Ik wist dat de wachtlijsten lang waren maar zo lang? Ik weet wel klinieken waar je meteen terecht kan..
Goed bezig @MR_CHIP !inmiddels officieel 3 weken clean
van 2 verslavingen tegelijkertijd
geen drugs meer
geen porno meer
tis wel nog een strijd af en toe maar ben blij dat er instant een gedachte komt denk ook aan de tijd dat het vooral niet leuk was en niet gelijk de fake goeie momenten (diep van binnen was het nooit echt leuk , lekker wegvluchten voor alles , kansloos alles komt 2x zop hard terug , ik huilde niet voor niks tijdens het gebruik en inwerken van de drugs )
Gewoon ja en amen zeggen en af zit lig als ze zeggen springen spring je etc....datzelfde geldt voor de kliniek.. behandelingen zijn ook pittig. Daar pakken ze je ook niet met een fluwelen handschoen aan meestal. Ik hoop voor je dat er snel plek is, enige wat jij hoeft te doen is clean blijven en ja en amen zeggen voor zo lang het nog duurt. 🙏🏽Verslag woonvorm zet ik ook voor mezelf meer met hun manier van dingen verwoorden
Vanmiddag gesprek gehad met x en toezichthouder van de reclassering.
Hem is verteld dat zij op het punt heeft gestaan om hem te tullen en zijn casus over te dragen aan een collega, omdat hij zich niet begeleidbaar opstelt, zich niet houdt aan afspraken, informatie verdraaid/anders opslaat en toch zijn eigen ding doet.
Ze heeft tijdens het gesprek ook op het punt gestaan om te vertrekken en hem te laten tullen. Uiteindelijk hebben we met z'n 3en alsnog het gesprek afgemaakt en heeft hij te horen gekregen dat we voor nu nog wachten op de kliniek, mits hij clean blijft en begeleidbaar blijft voor de BW.
Zij maakt haar verslag klaar en op het moment dat ze van mij of X te horen krijgt dat hij heeft gebruikt, verstuurt ze haar verslag en wordt hij de volgende dag opgehaald. Dan moet hij 31 dagen zitten in de gevangenis en is hij zijn toekomst (kliniek, Pameijer, etc.) en zijn plek bij de BW kwijt.
Iedere 2 weken is er een gesprek . Eerst met coaches, daarna met X erbij, over hoe het gaat
X was aanwezig bij de maaltijd met x en x
Na het eten nog een gesprek met hem gehad en hem op het hart gedrukt dat dit echt de aller aller laatste kans is op de kliniek en de toekomst die hij wil. Als hij het nu verkloot, is het echt voorbij. Dat drong tot hem door zei hij en werd meerdere keren emotioneel.
Hem ook geadviseerd dit zo over te brengen naar moeder, aangezien hij haar echt nodig gaat hebben op de momenten dat hij het moeilijk heeft, door "nee" te blijven zeggen en hem geen drugs te geven.
Tijdens contactmoment hadden we niet zoveel meer te bepraten, dus het kort gehouden.
Hij heeft medicatie ingenomen..
Omdat alleen clean zijn je niet clean houdt als je verslaafd bentIk snap nog steeds niet zo goed waarom je naar een kliniek moet/gaat als je nu al clean bent?
Omdat een rechter dat bepaald en ik heb weer gebruikt
Echter weet reclassering dit niet en dat houd ik zo want anders komt de TUL. ( hopelijk leest ze niet mee of kan ik dit beter niet posten hoe ik met dingen omga is verkeerd I know met wat voel ik me depressed
En daarbij dus eerst detox kliniek en daarna langdurige kliniek
De manier hoe het is gegaan vertel ik misschien ooit wel maar dan als ik echt in een kliniek zit
Laten we zeggen dat me moeder bijna bereid was om 112 te bellen als ik niet weg ging
Maar je had toch een laatste 200 laatste kans gekregen? Je bent en blijf op deze manier zo onbetrouwbaar als maar kan.En heel me toekomst verkloten Nee dsnkje
Daar heb je toch therapie voor en kan buiten de afkick kliniek om?Omdat alleen clean zijn je niet clean houdt als je verslaafd bent
Als het enige wat organisaties doen om je heen is sinds mei , wachten op een opname, andere organisaties die voor dagbesteding zou zoeken doet dat niet omdat ik nergens wordt aangenomen als je elk moment opgenomen kan wordenDaar heb je toch therapie voor en kan buiten de afkick kliniek om?
Zoals ik begrepen had ging bij gebruik de hele deal niet door inderdaad.Maar je hebt van de week toch een terugval gehad in drugsgebruik? En dan zou die vrouw toch meteen je dossier opsturen zodat je je straf uit moet zitten? Of was dat toch nog niet de allerlaatste kans voor de 100e keer?
Terecht.Zoals ik begrepen had ging bij gebruik de hele deal niet door inderdaad.
Die vrouw is al 2 weken ziek en in die tijd is er nul communicatieMaar je hebt van de week toch een terugval gehad in drugsgebruik? En dan zou die vrouw toch meteen je dossier opsturen zodat je je straf uit moet zitten? Of was dat toch nog niet de allerlaatste kans voor de 100e keer?
Die vrouw is al 2 weken ziek en in die tijd is er nul communicatie
Dat is in het verleden wel gebeurt ik heb geen idee , a.s dinsdag gesprek met teamleider over hoe het is gegaan de afgelopen weken ( het is natuurlijk niet goed gegaan, )Dus omdat zij ziek is kom jij hier weer mee weg. Je zou toch verwachten dat het naar een vervanger wordt gestuurd dan.
Agossie.Die vrouw is al 2 weken ziek en in die tijd is er nul communicatie
lol waar zeg ik dat het aan een ander ligtAgossie.
Het ligt natuurlijk altijd aan een ander.
Zoals altijd.
Iedereen ziet het behalve jijzelf.
Omdat je dat zelf niet eens ziet.lol waar zeg ik dat het aan een ander ligt
Naast verslavingen aan drugs en medicatie kampt deze jongeman ook aan een drang om zielig gevonden te worden. Die hoort niet in een cel maar in een inrichting waar ie de juiste aandacht behoort te krijgen waar ie verdomme recht op heeft ook nog.Omdat je dat zelf niet eens ziet.
Je denkt dat je zo sterk bent in je verweer naar anderen, maar dat valt tegen hoor.
Ik ga nu stoppen voordat ik echt spijt krijg wat ik het liefst wil zeggen tegen je.
Wat schiet je op met zo'n opmerking? Je mening over deze user is al wel duidelijk hoor, die hoef je toch niet nog eens te verkondigen door in zijn eigen topic over hem te praten als een ouder die het over een kind heeft waar dat kind bij is? Is niet behulpzaam en imo zelfs een beetje flauw.Naast verslavingen aan drugs en medicatie kampt deze jongeman ook aan een drang om zielig gevonden te worden. Die hoort niet in een cel maar in een inrichting waar ie de juiste aandacht behoort te krijgen waar ie verdomme recht op heeft ook nog.
Vandaar dat de advocaat nu dingen gaat uitzoekendenkt dat je zo sterk bent in je verweer naar anderen, maar dat valt tegen hoor.