Een badtrip van 12 uur ...i took to much to much to much
Lokatie: Motown The Basement
Stad: Rotterdam
Jaar: 2004
Tijd: 23.00
Ervaring: Bijna niet ....
Het was koud en donker en nat weer, ik reed naar Rotterdam, om precies naar Motown ' The Basement' daar was een GOA feessie en ik zocht een plek om de LSD sample te tesen. Ik heb weinig ervaring tot dan toe, zo goed als newbee.
Ik had 1 hele zegel meegenomen de verkoper zei dat ie rond de 750mq hing. De 2 andere samples laat ik achter in de bus.
Dus nam ik een hele ervan uitgaande dat er maar 375 op zat.
Het was wel even zoeken maar eenmaal binnen kwam ik tot rust. De LSD had ik al ingenomen toen ik de bus nog parkeerde.
Ik moest mijn jas ophangen, dat ging nog prima. Snel nog een drankje gehaald en een plek gezocht om te crashen, er stond voor het cai shoppie een bankje. Het leek perfekt maar het was een houten onding met een kleedje erover. Ondertussen kreeg ik het zwaarder en zwaarder.
Mijn gehoor plopte open en mijn geurzintuigen ook. Ik begon mijn bloedritme te voelen, met ritmische pompen door mijn aders. Mijn complete inwendige orgaan systeem begon te rillen, ik zweet steeds harder en ik kan mijn ogen niet sluiten want ik verlies dan de macht over mijn geest. Kaleidoscopische effecten maken me duizelig. Ieder tijdsbesef is nu weg, aan de overkant staat nog een bankje er zitten een paar lekkere meiden op en eentje heeft er echt hele mooie ogen. ( later blijkt dat EllesDee te zijn) Ik betrap mezelf erop dat ik naar haar staar. Tenminste ik doe moeite om haar gezicht goed te zien maar deze LSD tast mijn zicht ernstig aan.De muziek pompt keihard maar ik hoor het niet, het lijkt wel of ik doof ben, dit speciale effect geeft mij de mogelijkheid om boven mij zelf uit testijgen en de Basement te overzien. Ik bewonder alles wat flikkert en er hangt veel fluor aan de muren. Ondertussen is mijn rug gebroken van dat klote bankje, en ik heb erg dorst. Trillend probeer ik op te staan en mijn pad naar de bar te voltooien en dat is lastiger dan ik dacht. Er zitten allerlei verschillen in de hoogte op de dansvloer en daaronder zitten TL lampen die de vloer verlichten. Maar ik word er compleet blind van, ik zie al bijna niets en nu moet ik ook nog is diepte gaan inschatten. Ik schuifel echt met mijn handen naar voren richting de bar. Nu moet ik iets bestellen. ok. ik vraag naar een cola, ze verstaat me niet, ik moet dus harder schreeuwen ik leef diep in mijn eigen wereld ( ook door de oordoppen) dat ik bijna denk dat ik moet liplezen, het doof gevoel boeit me wel. Het betalen verloopt ook niet soepel ik ben zo vreselijk in de war dat ik gewoon mijn geld niet kan vinden. Ze raakt al geirriteert omdat ze ziet dat ik totaal de grip kwijt ben.
Ik vind uiteindelijk mijn geld en betaal, fooi geef ik haar niet. Ik vind haar onbegripvol, dat vind ik van iedereen hier. Er lopen een paar freaks rond met lichtgevende kapsels alsof ze uit de Enterprise overgebeamed waren. Ik moet weer terug naar de rugklem=lees=bank, ik ben er niet blij mee de terugtocht is net zo'n hel als de heentocht. Ik schuifel weer terug, normaal lopen kan ik niet meer want ik zie niets. Ik besef dat de LSD steeds sterker over me heent kruipt en ik vraag me nu toch echt af of ik niet minder had moeten nemen.Tot nu toe heb ik nog met niemand gesproken ik zit echt compleet in mijn eigen wereld. Alles begint nu niet alleen vreselijk te golven maar alle gezichten vertekenen ook zwaar. Ik moet het toch echt met de paddo achtige bewegingen gaan vergelijken. De behoefte om te blowen is er niet, vreemd want ik ben een junk.
Ik heb 3 voorgedraaide joints bij me want ik wist al dat het draaien daarvan niet zou lukken. Ongemakkelijk hang ik op de bank naast me zit een Palestijn of Israelier het stikt hier van de Israeliers besef ik me opeens. Sponseren zij dit feest ofzo, de LSD neemt mijn gedachtes op sleeptouw, achter me staat een kledingboutique met goa kleding. Dat meisje met die mooie ogen zit nog steeds tegenover me. Achterlijk en halfblind zit ik weer naar haar te staren, weer kijkt ze naar me ik kijk maar weer snel weg. Ik heb sterk het gevoel dat iedereen me aanstaart, het zou goed kunnen want ik zie niets en zij zien dat ik daar last van heb. Waarschijnlijk knijp ik erg met mijn ogen zodat ik beter kan zien wat resulteert in een stom gezicht natuurlijk. Niet dat ik het echt besef, want de LSD slingert me van hot naar her. Plots wordt ik aangesproken door een trippie gast. Hij heeft een zeer tenger lichaam, aziaatisch gezicht, lang donker stijl haar met een staart. Zijn ogen zijn donker en hij heeft een klein postuur. Een beetje hippie-achtig, hij kijkt me diep aan in mijn ogen en vraagt: Heb jij LSD op ? .....
Ik ben verwondert, iemand heeft dus toch in de gaten dat ik aan het ontbinden ben. Hoe kan dat dan ? Ik antwoord: Ja dat klopt ik heb LSD op en ik heb het erg zwaar nu. Ik zie het zegt ie, vertel is meer over je LSD. Dus ik begin het hele verhaal te vertellen dat ik naar de Boom ben geweest en dat ik Rico heb leren kennen en dat ik nu samples aan het testen ben van allemaal de zelfde blotter het Magische Hartje.
Ik leg hem uit dat ik 3 samples moet testen en dat ik met de zwaarste ben begonnen. Hij frosnt zijn wenkbrawen en is plots een en al oor, Magische Hartjes zei je ? Met een rood Hartje op de papertrip en meer niet ? Ja zeg ik... kennelijk heeft deze hippie er veel meer verstand van als ik. Hij begint meteen meer te vragen over hoeveel ik er wil gaan kopen en of ze al getest waren. Hij biedt aan om mee te helpen te bepalen welke van de 3 prijs kwaliteit het beste zijn. Goed idee dacht want ik kan dit niet aan, uiteindelijk komt dan de vraag waar de samples zijn. Ik vertel hem dat ze in de bus liggen, maar dat ik niet in staat ben om mij zelf daar heen te krijgen omdat ik simpelweg teveel heb genomen. Ik besef dat nog steeds niet, ook niet dat deze tent supervroeg dicht gaat en ik er nog heel lang aan vast zal zitten. Hij lacht en knipoogt ... ik heb geen haast ik begrijp je wel, als je straks weer bij bent halen we hen even snel op en gaan we weer naar binnen. Ik vond het een prima idee, alleen nu nog ff niet. De jongeman noem ik voor het gemak Hippie, om de tijd te doden praten we nog lang door en drinken we nog wat. Gelukkig kan hij het voor mij halen want ondertussen ben ik totaal reddeloos overgelevert aan hem. Uiteindelijk snap ik ook dat hij niet alleen is, maar met zijn vriendin en vriend. Hij woont niet in Rotterdam die vriend wel, Hippie is een interssante gesprekspartner en plots begint hij over zijn eigen hasjolie. hij laat het potje zien en ik heb de grootste moeite om te focussen. Een ini mini potje tovert hij tevoorschijn en draait het dopje ervan af. Hij vraagt of ik een peuk heb ik leg hem snel uit dat ik alleen puur mijn wiet rook. Hij zegt dat ik dan mijn joint moet gaan draaien zodat ik kan gaan proeven. Ik wil best wel proeven maar ik ben niet in staat om te oordelen, ik vertel hem dat ik het wel nuchter wil proberen. Verwondert blijft het idee in mijn hoofd hangen, de olie zag er goed uit, hij had het zelf gemaakt dus geen buitenlandse rotzooi. Ondertussen begint hij zelf een joint te draaien en verwondert kijk ik toe, het jointje is puur maar zo dun, het bovenwonderlijke is dat hij de olie aan de binnezijde smeert. Ondertussen is The Basement gevuld tot aan de nok met feestgangers, ik ben blij dat ik zit want de LSD is op dit moment te erg aanwezig. Functioneren doe ik dus helemaal niet meer, en genieten is lastig want ik heb nergens echt grip op. Hoeveel uur ik al onderweg ben is me onbekend ik was om 23.00 binnen.
Het is hoogtijd om de sample op te halen dus we gaan de jas ophalen daarvoor moet ik een gevaarlijke trap omhoog en ik heb er de grootste moeite mee, hippie ziet het al en ik geef mijn nummertje door. Uiteindelijk zijn we dan buiten ik kan achteraf stellen dat het nu 03.30 AM is ...de eerste tijdpeiling is gezet.
Het regent abnormaal hard, we komen drijfnat aan bij de bus. Door de LSD duurt het nu echt zo'n 15 minuten voordat ik het heb, kennelijk hebben we te lang gepraat want de dikke portier met een te dikke nek laat ons er niet meer. Ik flip totaal, ik ben hier niet op voorbereid, het regent zo hard en zijn vrienden zijn nog binnen.
Hij vraagt of ik dan meega naar Mark zijn huis dat is zijn gabber. Door mijn verwarde geest kan ik niet goed inschatten of het veilig is maar vooral hoe ik weer bij de bus kom. Dit is de eerste keer in Rotterdam, dus ik vraag hem waar naartoe precies en hoelang dat gaat duren, helemaal para stel ik diezelfde vraag nog 10x.
Zijn maten nemen niet op en dat is een probleem, de portier laat ons er nog steeds niet in. Uiteindelijk staat iederen buiten en gaan we lopend richting Rotterdam Noord, het vreemde is dat de trip nu pas echt begint.
Buiten is het eindelijk gestopt met regenen en de brede straat ik geloof het Coolsingel was, is in mijn ogen het begin van de Broadway, wat een ruimte wat een lichtjes. Wat is Rotterdam mooi schreeuw ik naar ze toe, ze kijken alle drie om en gnifflelen wat. Ik ben bezeten van het uitzicht en mijn ogen kunnen er niet genoeg van krijgen, Rotterdam is de tripstad van Nederland kan niet anders, dat stinkende grauwe donkere vieze amsterdam.
We moeten een enorme stalen brug over om over de rails te komen, het ding is inmens groot maar ik volg braaf, aan de andere zijde komt je in een nieuw stuk wijk terecht. Als we bij zijn huis aankomen heb ik nogmaals 10x gevraagt hoe ik thuis moet komen, als Hippie zegt, we nemen een taxi terug val ik in een relaxe mode. Ineens maak ik me geen zorgen meer en concentreer ik me op het huisje waar we heen gaan. Hij woont op de bovenste verdieping 4 hoog, en als ik binnen kom moet ik mijn ogen meerdere malen openen en dichten als een klein kind blijf ik maar naar boven kijken, er hangen 3 dimensionale vormen aan het plafond alsof ze eruit komen. Ik zie bloemen en vlinders en allerlei kleuren. *** Wat gaaf !! Ondertussen wordt ik uitgebreid geobserveerd door de andere 3 ze zien ook wel dat de lsd me compleet in de greep heeft. Als ik op het toliet sta wordt ik nogmaals verrast door allerlei versieringen en lichtje. Ik heb besloten om mijn eigen huis vanaf dat moment te decoreren in GOA stijl. Zij beginnen thee te drinken en ik zit nog steeds naar boven tekijken, hij heeft ook een rattenhuis gemaakt die door het hele huis gaat, met buitenverblijf, slaapkamer en andere chillrooms. Ik krijg een mok thee en het smaakt me fantastisch ondertussen is Hippie mijn joint aan het insmeren met een streepje olie. Ik protesteer nog maar hij zegt dat het ok is, dus ik neem mijn aller eerste hijsje van een joint die avond ook nog is met olie ... man o man wat een lekker smaakje. Het heet Cheryy omdat het een rode kleur en een zoete smaak had. Hippie doneert me 1 potje ter waarde van 25 euro, een goede zet achteraf gezien want zo krijg je wel de aandacht. De high kan me niet echt beinvloeden de LSD is nog veels teveel aanwezig, ik vraag al snel om sterke koffie ik maak me zorgen, nu al, over de terugweg. Ik overleg met Hippie wat ik moet doen als ik om 8.00 am nog niet helder genoeg ben, hij adviseert om de meegenomen speedbom erin te mieteren om de LSD de kop in te drukken, zo gezegd zo gedaan dus ik neem de capsule in. Het is nu 7.00 am.
Totaal trippend neemt mijn ADHD hard toe de pep slaat hard in en ik kan weer beter focussen, het geouwehoer blijft op LSD niveau. Wat mij het meest irriteert dat ik niet meteen naar huis kan vanwege het rijden onder invloed en een computeronderdeel dat geruild moet worden in Ridderkerk, ik voel de stress, dit is alweer een grote fout. Maar het moet gebeuren, daarnaast zit de hond in de bus en die moet eruit. De regen is alweer begonnen en het hondenweer is echt heel erg. Ik vraag of er een taxi gebelt kan worden en ik neem Hippie en zijn vriendin mee. Hier scheidden onze wegen maar we ontmoeten later opnieuw.
Aangekomen bij de bus begint vor mij de hel, ik moet dingen doen die ik niet kan doen. Als eerste laat ik de hond een plasje doen, dan zet ik koffiie in mijn bus. Als ik 30 minuten heb gewacht probeer ik de bus te starten, dat gaat goed, ik wil gewoon niet rijden omdat ik me niet nuchter voel beter gezegd niet ben.
Ik besluit eerst een blokje om te rijden niet de weg op niet de stad uit. Door de concentratie ebt alles weg lijkt wel de speed pakt zijn functie nu goed op en ik ben in staat een blokje om te rijden en weer in te parkeren, dat geeft me vertouwen, ik controleer eerst alles, mijn rijbewijs, papieren en mijn gordel ? Lichten aan ... en dan tuf ik langzaam de stad uit, pak meteen de verkeerde afslag en verdwaal ergens bij een vette rivier .. de Maas ?
Na wat gehakkel ben ik de stad uit, en met toeval meteen in de goede richting Riddekerk. Tijdens de rit moet ik constant gas bijgeven en mezelf blijven pushen die 100 km per uur te halen als ik 60 rijd voelt het beter maar het kan niet op de snelweg. Als de bus op de cruiscontrol glijdt heb ik voor het eerst weer een seconde de tijd om te genieten. Het zweet druipt nu van mijn kop af de pepbom doet zijn ding dat is duidelijk te merken.
Om 8.30 ben ik bij het bedrijf maar ze zijn nog dicht, de regen is nu gestopt maar de wind neemt niet af, ik laat de hond even poepen en plassen en ik voed haar wat korrels en water. Ik sta zo strak als een kegel, mijn zicht begint nu echt terug tekomen de vervormingen zijn zo goed als weg alleen de kleuren blijven achter.
Ik kan weer helder denken en als het bedrijf open gaat sta ik zonder enige twijfel aan de balie dat pc onderdeel te ruilen. Hij kijkt me wel vreemd aan, tenminste dat vind ik, na 30 minuten ben ik weer buiten, het viel wel mee. Duurde alleen te lang, de terug rit is erg plezierig ik ben weer helemaal in control over mezelf en ik geniet van alles om me heen.
Thuis gekomen ga ik uitgebreid eten want ik heb een enorme honger en dorst, de pepbom kan het niet voorkomen op dit moment overheerst de honger alles. Na het eten voel ik me bijna weer als nieuw ik neem een bad van een uurtje en probeer te rusten. Mijn ogen branden, mijn spieren zijn moe mijn rug is gebroken. Als ik neerleg op het waterbed ervaar ik voor het eerst hoe het is om te floaten, met een heerlijk muziekje doezel ik weg, ik ben totaal uitgeput van deze trip.
Als ik wakker schrik is het alweer 15.00 ... ik moet mezelf echt resetten om te zien waar ik ben hoe ik ervoor sta. Daarnaast heb ik beslissingen gemaakt en die moeten worden uitgevoerd, als eerste de woonkamer versieren.
Het was gewoon teveel een heel Hartje is niets voor een beginner zoals ik, ik was een beginner, nu een beetje ontgroent een beetje gehard.
I took to much to much....
Stonie
fouten gemaakt tijdens deze trip:
Geen Bob
Gen Sitter
Veels te hoge dosis omdat het niet getest is.
Foute lokatie
Totaal verkeerd ingeschat
Prutserij.
*** De bloemen en vlinders waren geen halluciniatie Mark had de vormen uit piepschuim uitgesneden en in lagen opelkaar geplakt en later in felle kleuren geschildert. Heel misschien kan ik daar nog een foto van krijgen.
Lokatie: Motown The Basement
Stad: Rotterdam
Jaar: 2004
Tijd: 23.00
Ervaring: Bijna niet ....
Het was koud en donker en nat weer, ik reed naar Rotterdam, om precies naar Motown ' The Basement' daar was een GOA feessie en ik zocht een plek om de LSD sample te tesen. Ik heb weinig ervaring tot dan toe, zo goed als newbee.
Ik had 1 hele zegel meegenomen de verkoper zei dat ie rond de 750mq hing. De 2 andere samples laat ik achter in de bus.
Dus nam ik een hele ervan uitgaande dat er maar 375 op zat.
Het was wel even zoeken maar eenmaal binnen kwam ik tot rust. De LSD had ik al ingenomen toen ik de bus nog parkeerde.
Ik moest mijn jas ophangen, dat ging nog prima. Snel nog een drankje gehaald en een plek gezocht om te crashen, er stond voor het cai shoppie een bankje. Het leek perfekt maar het was een houten onding met een kleedje erover. Ondertussen kreeg ik het zwaarder en zwaarder.
Mijn gehoor plopte open en mijn geurzintuigen ook. Ik begon mijn bloedritme te voelen, met ritmische pompen door mijn aders. Mijn complete inwendige orgaan systeem begon te rillen, ik zweet steeds harder en ik kan mijn ogen niet sluiten want ik verlies dan de macht over mijn geest. Kaleidoscopische effecten maken me duizelig. Ieder tijdsbesef is nu weg, aan de overkant staat nog een bankje er zitten een paar lekkere meiden op en eentje heeft er echt hele mooie ogen. ( later blijkt dat EllesDee te zijn) Ik betrap mezelf erop dat ik naar haar staar. Tenminste ik doe moeite om haar gezicht goed te zien maar deze LSD tast mijn zicht ernstig aan.De muziek pompt keihard maar ik hoor het niet, het lijkt wel of ik doof ben, dit speciale effect geeft mij de mogelijkheid om boven mij zelf uit testijgen en de Basement te overzien. Ik bewonder alles wat flikkert en er hangt veel fluor aan de muren. Ondertussen is mijn rug gebroken van dat klote bankje, en ik heb erg dorst. Trillend probeer ik op te staan en mijn pad naar de bar te voltooien en dat is lastiger dan ik dacht. Er zitten allerlei verschillen in de hoogte op de dansvloer en daaronder zitten TL lampen die de vloer verlichten. Maar ik word er compleet blind van, ik zie al bijna niets en nu moet ik ook nog is diepte gaan inschatten. Ik schuifel echt met mijn handen naar voren richting de bar. Nu moet ik iets bestellen. ok. ik vraag naar een cola, ze verstaat me niet, ik moet dus harder schreeuwen ik leef diep in mijn eigen wereld ( ook door de oordoppen) dat ik bijna denk dat ik moet liplezen, het doof gevoel boeit me wel. Het betalen verloopt ook niet soepel ik ben zo vreselijk in de war dat ik gewoon mijn geld niet kan vinden. Ze raakt al geirriteert omdat ze ziet dat ik totaal de grip kwijt ben.
Ik vind uiteindelijk mijn geld en betaal, fooi geef ik haar niet. Ik vind haar onbegripvol, dat vind ik van iedereen hier. Er lopen een paar freaks rond met lichtgevende kapsels alsof ze uit de Enterprise overgebeamed waren. Ik moet weer terug naar de rugklem=lees=bank, ik ben er niet blij mee de terugtocht is net zo'n hel als de heentocht. Ik schuifel weer terug, normaal lopen kan ik niet meer want ik zie niets. Ik besef dat de LSD steeds sterker over me heent kruipt en ik vraag me nu toch echt af of ik niet minder had moeten nemen.Tot nu toe heb ik nog met niemand gesproken ik zit echt compleet in mijn eigen wereld. Alles begint nu niet alleen vreselijk te golven maar alle gezichten vertekenen ook zwaar. Ik moet het toch echt met de paddo achtige bewegingen gaan vergelijken. De behoefte om te blowen is er niet, vreemd want ik ben een junk.
Ik heb 3 voorgedraaide joints bij me want ik wist al dat het draaien daarvan niet zou lukken. Ongemakkelijk hang ik op de bank naast me zit een Palestijn of Israelier het stikt hier van de Israeliers besef ik me opeens. Sponseren zij dit feest ofzo, de LSD neemt mijn gedachtes op sleeptouw, achter me staat een kledingboutique met goa kleding. Dat meisje met die mooie ogen zit nog steeds tegenover me. Achterlijk en halfblind zit ik weer naar haar te staren, weer kijkt ze naar me ik kijk maar weer snel weg. Ik heb sterk het gevoel dat iedereen me aanstaart, het zou goed kunnen want ik zie niets en zij zien dat ik daar last van heb. Waarschijnlijk knijp ik erg met mijn ogen zodat ik beter kan zien wat resulteert in een stom gezicht natuurlijk. Niet dat ik het echt besef, want de LSD slingert me van hot naar her. Plots wordt ik aangesproken door een trippie gast. Hij heeft een zeer tenger lichaam, aziaatisch gezicht, lang donker stijl haar met een staart. Zijn ogen zijn donker en hij heeft een klein postuur. Een beetje hippie-achtig, hij kijkt me diep aan in mijn ogen en vraagt: Heb jij LSD op ? .....
Ik ben verwondert, iemand heeft dus toch in de gaten dat ik aan het ontbinden ben. Hoe kan dat dan ? Ik antwoord: Ja dat klopt ik heb LSD op en ik heb het erg zwaar nu. Ik zie het zegt ie, vertel is meer over je LSD. Dus ik begin het hele verhaal te vertellen dat ik naar de Boom ben geweest en dat ik Rico heb leren kennen en dat ik nu samples aan het testen ben van allemaal de zelfde blotter het Magische Hartje.
Ik leg hem uit dat ik 3 samples moet testen en dat ik met de zwaarste ben begonnen. Hij frosnt zijn wenkbrawen en is plots een en al oor, Magische Hartjes zei je ? Met een rood Hartje op de papertrip en meer niet ? Ja zeg ik... kennelijk heeft deze hippie er veel meer verstand van als ik. Hij begint meteen meer te vragen over hoeveel ik er wil gaan kopen en of ze al getest waren. Hij biedt aan om mee te helpen te bepalen welke van de 3 prijs kwaliteit het beste zijn. Goed idee dacht want ik kan dit niet aan, uiteindelijk komt dan de vraag waar de samples zijn. Ik vertel hem dat ze in de bus liggen, maar dat ik niet in staat ben om mij zelf daar heen te krijgen omdat ik simpelweg teveel heb genomen. Ik besef dat nog steeds niet, ook niet dat deze tent supervroeg dicht gaat en ik er nog heel lang aan vast zal zitten. Hij lacht en knipoogt ... ik heb geen haast ik begrijp je wel, als je straks weer bij bent halen we hen even snel op en gaan we weer naar binnen. Ik vond het een prima idee, alleen nu nog ff niet. De jongeman noem ik voor het gemak Hippie, om de tijd te doden praten we nog lang door en drinken we nog wat. Gelukkig kan hij het voor mij halen want ondertussen ben ik totaal reddeloos overgelevert aan hem. Uiteindelijk snap ik ook dat hij niet alleen is, maar met zijn vriendin en vriend. Hij woont niet in Rotterdam die vriend wel, Hippie is een interssante gesprekspartner en plots begint hij over zijn eigen hasjolie. hij laat het potje zien en ik heb de grootste moeite om te focussen. Een ini mini potje tovert hij tevoorschijn en draait het dopje ervan af. Hij vraagt of ik een peuk heb ik leg hem snel uit dat ik alleen puur mijn wiet rook. Hij zegt dat ik dan mijn joint moet gaan draaien zodat ik kan gaan proeven. Ik wil best wel proeven maar ik ben niet in staat om te oordelen, ik vertel hem dat ik het wel nuchter wil proberen. Verwondert blijft het idee in mijn hoofd hangen, de olie zag er goed uit, hij had het zelf gemaakt dus geen buitenlandse rotzooi. Ondertussen begint hij zelf een joint te draaien en verwondert kijk ik toe, het jointje is puur maar zo dun, het bovenwonderlijke is dat hij de olie aan de binnezijde smeert. Ondertussen is The Basement gevuld tot aan de nok met feestgangers, ik ben blij dat ik zit want de LSD is op dit moment te erg aanwezig. Functioneren doe ik dus helemaal niet meer, en genieten is lastig want ik heb nergens echt grip op. Hoeveel uur ik al onderweg ben is me onbekend ik was om 23.00 binnen.
Het is hoogtijd om de sample op te halen dus we gaan de jas ophalen daarvoor moet ik een gevaarlijke trap omhoog en ik heb er de grootste moeite mee, hippie ziet het al en ik geef mijn nummertje door. Uiteindelijk zijn we dan buiten ik kan achteraf stellen dat het nu 03.30 AM is ...de eerste tijdpeiling is gezet.
Het regent abnormaal hard, we komen drijfnat aan bij de bus. Door de LSD duurt het nu echt zo'n 15 minuten voordat ik het heb, kennelijk hebben we te lang gepraat want de dikke portier met een te dikke nek laat ons er niet meer. Ik flip totaal, ik ben hier niet op voorbereid, het regent zo hard en zijn vrienden zijn nog binnen.
Hij vraagt of ik dan meega naar Mark zijn huis dat is zijn gabber. Door mijn verwarde geest kan ik niet goed inschatten of het veilig is maar vooral hoe ik weer bij de bus kom. Dit is de eerste keer in Rotterdam, dus ik vraag hem waar naartoe precies en hoelang dat gaat duren, helemaal para stel ik diezelfde vraag nog 10x.
Zijn maten nemen niet op en dat is een probleem, de portier laat ons er nog steeds niet in. Uiteindelijk staat iederen buiten en gaan we lopend richting Rotterdam Noord, het vreemde is dat de trip nu pas echt begint.
Buiten is het eindelijk gestopt met regenen en de brede straat ik geloof het Coolsingel was, is in mijn ogen het begin van de Broadway, wat een ruimte wat een lichtjes. Wat is Rotterdam mooi schreeuw ik naar ze toe, ze kijken alle drie om en gnifflelen wat. Ik ben bezeten van het uitzicht en mijn ogen kunnen er niet genoeg van krijgen, Rotterdam is de tripstad van Nederland kan niet anders, dat stinkende grauwe donkere vieze amsterdam.
We moeten een enorme stalen brug over om over de rails te komen, het ding is inmens groot maar ik volg braaf, aan de andere zijde komt je in een nieuw stuk wijk terecht. Als we bij zijn huis aankomen heb ik nogmaals 10x gevraagt hoe ik thuis moet komen, als Hippie zegt, we nemen een taxi terug val ik in een relaxe mode. Ineens maak ik me geen zorgen meer en concentreer ik me op het huisje waar we heen gaan. Hij woont op de bovenste verdieping 4 hoog, en als ik binnen kom moet ik mijn ogen meerdere malen openen en dichten als een klein kind blijf ik maar naar boven kijken, er hangen 3 dimensionale vormen aan het plafond alsof ze eruit komen. Ik zie bloemen en vlinders en allerlei kleuren. *** Wat gaaf !! Ondertussen wordt ik uitgebreid geobserveerd door de andere 3 ze zien ook wel dat de lsd me compleet in de greep heeft. Als ik op het toliet sta wordt ik nogmaals verrast door allerlei versieringen en lichtje. Ik heb besloten om mijn eigen huis vanaf dat moment te decoreren in GOA stijl. Zij beginnen thee te drinken en ik zit nog steeds naar boven tekijken, hij heeft ook een rattenhuis gemaakt die door het hele huis gaat, met buitenverblijf, slaapkamer en andere chillrooms. Ik krijg een mok thee en het smaakt me fantastisch ondertussen is Hippie mijn joint aan het insmeren met een streepje olie. Ik protesteer nog maar hij zegt dat het ok is, dus ik neem mijn aller eerste hijsje van een joint die avond ook nog is met olie ... man o man wat een lekker smaakje. Het heet Cheryy omdat het een rode kleur en een zoete smaak had. Hippie doneert me 1 potje ter waarde van 25 euro, een goede zet achteraf gezien want zo krijg je wel de aandacht. De high kan me niet echt beinvloeden de LSD is nog veels teveel aanwezig, ik vraag al snel om sterke koffie ik maak me zorgen, nu al, over de terugweg. Ik overleg met Hippie wat ik moet doen als ik om 8.00 am nog niet helder genoeg ben, hij adviseert om de meegenomen speedbom erin te mieteren om de LSD de kop in te drukken, zo gezegd zo gedaan dus ik neem de capsule in. Het is nu 7.00 am.
Totaal trippend neemt mijn ADHD hard toe de pep slaat hard in en ik kan weer beter focussen, het geouwehoer blijft op LSD niveau. Wat mij het meest irriteert dat ik niet meteen naar huis kan vanwege het rijden onder invloed en een computeronderdeel dat geruild moet worden in Ridderkerk, ik voel de stress, dit is alweer een grote fout. Maar het moet gebeuren, daarnaast zit de hond in de bus en die moet eruit. De regen is alweer begonnen en het hondenweer is echt heel erg. Ik vraag of er een taxi gebelt kan worden en ik neem Hippie en zijn vriendin mee. Hier scheidden onze wegen maar we ontmoeten later opnieuw.
Aangekomen bij de bus begint vor mij de hel, ik moet dingen doen die ik niet kan doen. Als eerste laat ik de hond een plasje doen, dan zet ik koffiie in mijn bus. Als ik 30 minuten heb gewacht probeer ik de bus te starten, dat gaat goed, ik wil gewoon niet rijden omdat ik me niet nuchter voel beter gezegd niet ben.
Ik besluit eerst een blokje om te rijden niet de weg op niet de stad uit. Door de concentratie ebt alles weg lijkt wel de speed pakt zijn functie nu goed op en ik ben in staat een blokje om te rijden en weer in te parkeren, dat geeft me vertouwen, ik controleer eerst alles, mijn rijbewijs, papieren en mijn gordel ? Lichten aan ... en dan tuf ik langzaam de stad uit, pak meteen de verkeerde afslag en verdwaal ergens bij een vette rivier .. de Maas ?
Na wat gehakkel ben ik de stad uit, en met toeval meteen in de goede richting Riddekerk. Tijdens de rit moet ik constant gas bijgeven en mezelf blijven pushen die 100 km per uur te halen als ik 60 rijd voelt het beter maar het kan niet op de snelweg. Als de bus op de cruiscontrol glijdt heb ik voor het eerst weer een seconde de tijd om te genieten. Het zweet druipt nu van mijn kop af de pepbom doet zijn ding dat is duidelijk te merken.
Om 8.30 ben ik bij het bedrijf maar ze zijn nog dicht, de regen is nu gestopt maar de wind neemt niet af, ik laat de hond even poepen en plassen en ik voed haar wat korrels en water. Ik sta zo strak als een kegel, mijn zicht begint nu echt terug tekomen de vervormingen zijn zo goed als weg alleen de kleuren blijven achter.
Ik kan weer helder denken en als het bedrijf open gaat sta ik zonder enige twijfel aan de balie dat pc onderdeel te ruilen. Hij kijkt me wel vreemd aan, tenminste dat vind ik, na 30 minuten ben ik weer buiten, het viel wel mee. Duurde alleen te lang, de terug rit is erg plezierig ik ben weer helemaal in control over mezelf en ik geniet van alles om me heen.
Thuis gekomen ga ik uitgebreid eten want ik heb een enorme honger en dorst, de pepbom kan het niet voorkomen op dit moment overheerst de honger alles. Na het eten voel ik me bijna weer als nieuw ik neem een bad van een uurtje en probeer te rusten. Mijn ogen branden, mijn spieren zijn moe mijn rug is gebroken. Als ik neerleg op het waterbed ervaar ik voor het eerst hoe het is om te floaten, met een heerlijk muziekje doezel ik weg, ik ben totaal uitgeput van deze trip.
Als ik wakker schrik is het alweer 15.00 ... ik moet mezelf echt resetten om te zien waar ik ben hoe ik ervoor sta. Daarnaast heb ik beslissingen gemaakt en die moeten worden uitgevoerd, als eerste de woonkamer versieren.
Het was gewoon teveel een heel Hartje is niets voor een beginner zoals ik, ik was een beginner, nu een beetje ontgroent een beetje gehard.
I took to much to much....
Stonie
fouten gemaakt tijdens deze trip:
Geen Bob
Gen Sitter
Veels te hoge dosis omdat het niet getest is.
Foute lokatie
Totaal verkeerd ingeschat
Prutserij.
*** De bloemen en vlinders waren geen halluciniatie Mark had de vormen uit piepschuim uitgesneden en in lagen opelkaar geplakt en later in felle kleuren geschildert. Heel misschien kan ik daar nog een foto van krijgen.
Vrienden maken onder invloed schopt kont 
! Blij dat je het vrolijk navertelt in ieder geval 