Op wat voor termijn is rohypnol verslavend?

Ik heb in de afgelopen 5 dagen 1O pillen van 2 mg gebruikt. Dit staat gelijk aan 200 mg valium in 5 dagen. Ik wist alleen niet dat het zo sterk was. Bestaat de kans dat ik nu al geestelijk/lichamelijk verslaafd ben na korte tijd? Bedankt
 
Bedankt voor je reactie! Het baardt me alleen zorgen dat er spookverhalen zijn die stellen dat rohypnol op kortere termijn lichamelijk verslavend is tov andere benzo's omdat ze zoveel sterker zijn. Lesje geleerd in elk geval.
 

MeejheM

Badass junkie
het zal hooguit tussen je oren zitten, maar waarom vraag je je zulke dingen niet vooraf af?

voorkomen is beter als genezen.
 
Omdat ik dacht dat het een 'normale' benzo was. Geen idee dat er benzo's zijn die 10 keer zo sterk zijn als valium.

Vandaar dat ik zei: Lesson learned! :)

Er is overigens geen sprake van mentale afhankelijkheid hoor, soms neem ik af en toe een weekje benzos om mn slaapritme op gang te krijgen, nooit last gehad van mentale of fysieke ontwenning. Maar gezien het feit dat dit veel sterker is en een hoge halfwaardetijd hëeft, dachf ik dat de ontwenningsverschijnselen wellicht nog konden komen.

Deze reacties hebben me wel gerust gesteld, ik wacht het wel rustig af en blijf een tijdje van de benzo's af.
 

Jmths

Badass junkie
Tripreporter
Flunitrazepam (Rohypnol) spant volgens mijn goede benzo junk vriend toch wel aardig de kroon en is het is vrijwel de enige benzo die hem effectief altijd in slaap kan krijgen ondanks zijn tolerantie.
Als je online een beetje zoekt kom je ook al snel tegen dat deze normaal gesproken alleen in uitzonderlijke gevallen en alleen voor korte termijn wordt voorgeschreven wat toch wel suggereert dat deze benzodiazepine boven gemiddeld verslavend is.

Een verslaving knalt er meestal niet in korte tijd in maar sluipt meestal langzaam over een langere periode van tijd er in. In een week slaat voor de meeste mensen niet het schip om of deze persoon moet van zichzelf wel aardig verslavingsgevoelig wezen.

In ieder geval verstandig dat je je laat informeren over zo'n potente benzodiazepine, zijn naar mijn gevoel toch te weinig mensen die dat doen en maar blindelings van alles naar binnen werken.

Zelf heb ik de basisregel dat ik met benzodiazepines (en opiaten) er vrijwel standaard een week tussen houdt en minimaal een dag tussen ieder gebruik, is een stuk lastiger dan het klinkt kan ik je vertellen. :tongueout:
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
Flunitrazepam is ook een van de meest giftigste , hoe minder gebruik des te beter (duh). Krijg zelf van artsen een termijn van 1 tot 2 weken dagelijks gebruik te horen als maximaal langer en je word afhankelijk. Is natuurlijk erg persoonlijk de een heeft meer verslavingspotentie dan de ander.

Goed en verstandig dat je het niet langer gebruikt!

Peace
 
Bovenaan