Oxazepam en speed

SneeuwSnuiver

Bewuste gebruiker
Hallo DF leden,

De huisarts heeft mij vandaag oxazepam 10mg voorgeschreven.
Ik heb zelf nog geen ervaring met oxazepam.

Nu is het zo dat ik morgenavond een feestje heb waar ik van plan ben weer speed te gaan gebruiken. De eerste dosis speed van de avond zal ik waarschijnlijk ergens tussen 00:00 en 00:30 gaan nemen.

Het lijkt me niet chill als de oxazepam en de speed samen werken. dus als ik vanaf vandaag met de oxazepam start, hoelang van te voren kan ik ze dan het beste niet meer innemen voor het feest?
 
Ik heb wel ervaring met die combinatie, maar dan was het expres en niet voorgeschreven. Juist om te zien of ik de speed high wat vager zou krijgen met Qxa erbij, en hoe dat zou zijn. Soort experimentje. De Oxa zorgde niet dat ik direct in slaap viel (verzette me hier ook tegen aangezien ik juist wilde meemaken hoe dat voelde) maar maakte de speed high zeker een stuk vager. Ik weet niet waarom je ze voorgeschreven hebt gekregen (slapen of tegen angst).

Ik zou 8 uur van te voren geen Oxa meer nemen. Dan heeft de Oxa, normaal gesproken, geen enkele invloed meer op je speed high. Als dat betekend dat je daardoor meer last krijgt van angsten, omdat je ze bijvoorbeeld daarvoor juist krijgt, dan kan het gerust ook korter van te voren. Het ligt er natuurlijk ook aan hoeveel speed je gebruikt en hoe sterk die is. 100mg 73% speed (gesnoven) knalt wel dwars door de Oxa heen natuurlijk, maar als je normaal netjes 30mg lijntjes neemt, of je speed via bommetjes neemt, dan zal je speed high allicht een vaag randje hebben.

Uiteraard reageert iedereen weer anders op medicatie, dus dit is puur mijn ervaring.
 
De huisarts had ze aan mij voorgeschreven tegen erge stress en onrust, ik had soort van burnout klachten door een heftige gebeurtenis.

Ik ben van plan deze keer wel wat minder speed te gaan gebruiken dan ik normaal doe, ik ervaar de comedown altijd erg naar en als ik veel gebruikt heb is dat uiteraard nog erger.
Ben benieuwd hoe dat zal gaan als ik morgenochtend een oxa ga nemen tijdens of vlak na de comedown.
 
Neem de oxazepam na de speed, persoonlijk vind ik dat alles onder 50mg oxazepam geen effect gaat hebben als je strak staat van speed. Aan de andere kant, als je de oxazepam neemt als de speed begint uit te werken is het wel dood chill.

Besides that, waarom zou je speed en oxa tegelijkertijd willen nemen? Klinkt voor mij een beetje tegenstrijdig en beetje een verspilling van beide drugs XD

Edit: Een toevoeging op de opmerking dat alles onder 50mg niet werkt, dit verschilt natuurlijk van persoon tot persoon. Maar toen ik echt goede speed had genomen en me besefde dat ik alsnog wou slapen nam ik 30mg oxazepam en er gebeurde letterlijk niks. Ging nogsteeds hard
 
Returning to this topic because i googled it, ik heb net oxazepam genomen na een avondje erg pure sterke speed en niet weinig ook, en het verwijderd de comedown pretty much. Ben helemaal niet meer twitchy en heb nieteens meer door dat ik >36 uur wakker ben
 
@$crim

Ja, ik had precies hetzelfde. :)

Ik heb weinig met benzo's maar soms zijn ze wel handig. :tongueout:
Als ik het goed begrijp zijn benzo's ook het eerste ding waar artsen naar grijpen als mensen beetje te hard gaan op de EHBO van stims, zelfs als ze teveel caffeine tot zich toe hebben genomen, dus het is nog redelijk veilig to a certain extent ook zou ik denken
 
Terug
Bovenaan