Sublimo zei:Het kan beide, ik heb ze ook al in capsules genomen. Mijn eerste keer, en dam wat een trip![]()
Okay thanks
Dat wordt dan hopelijk bij mij ook onehelluvah trip
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Sublimo zei:Het kan beide, ik heb ze ook al in capsules genomen. Mijn eerste keer, en dam wat een trip![]()
Pandaboy zei:Sublimo zei:Het kan beide, ik heb ze ook al in capsules genomen. Mijn eerste keer, en dam wat een trip![]()
Okay thanks![]()
Dat wordt dan hopelijk bij mij ook onehelluvah trip
Sublimo zei:Zal wel, ik had 1,5 g gedroogde. Op een schoolreisje met een boswandeling. Ik bleef maar zeggen tegen mijn kameraad, het werkt niet, het werkt niet... En toen !![]()
Sublimo zei:Chocola laat de werking echt niet eerder opkomen.
overalennergens zei:SMERIG dat het was, van die veels te pure chocolade en dan nog de paddestoelen erbij...
PepTalk zei:Chocolade is juist erg goed te combineren met chocolade.

KoxBox zei:PepTalk zei:Chocolade is juist erg goed te combineren met chocolade.![]()
Zie je het niet dan? CHOCOLADE combineren met CHOCOLADE...PepTalk zei:KoxBox zei:PepTalk zei:Chocolade is juist erg goed te combineren met chocolade.![]()
Vind jij van niet dan?
I'll.
Maar niet met puur nee, gewone melkchocolade.
Het liefst met hazelnoot, om die stukjes dan al iets te verdonkere mane.
PepTalk zei:Het is nog vroeg, heel de dag nuchter..
Das niet goed voor m'n concentratie vermogen!![]()

Hoe kan je de "smaak" van xtc of speed nu draaglijker makenclockcable zei:Ik vreet al mn drugs puur![]()
Ik vind die vieze smaken altijd reuze meevallen, bij xtc, paddos en speed bijvoorbeeld.
KoxBox zei:Allemaal goed en wel, maar je kan toch niet anders dan het puur nemen... Of doe je wat cacaopoeder bij je speed ofzo?
Ok, geen ervaring mee. En MD dan... Dat bom je toch gewoon, hoef je toch niets bij te pakken ofzo..endor zei:KoxBox zei:Allemaal goed en wel, maar je kan toch niet anders dan het puur nemen... Of doe je wat cacaopoeder bij je speed ofzo?
Snuiftabak natuurlijk.
Dat zei ik toch al..endor zei:MD snuif je toch niet?
Ofja , ik ken allesinds niemand die dat doet.
Wij maken altijd bommetjes.
koxbox zei:En MD dan... Dat bom je toch gewoon, hoef je toch niets bij te pakken ofzo..
clockcable zei:Wat word er toch bedoelt met MD, Mephedrone?
Wordt MD niet gebruikt als afkorting in Nederland?PepTalk zei:clockcable zei:Wat word er toch bedoelt met MD, Mephedrone?
MDMA, ietwat misleidend maar als je het gesprek had gevolgd wist je dat het logisch was.
PepTalk zei:Nope? Is het geen MDMA dan?
Dacht uit het gesprek logisch af te leiden dat het MDMA was.
Nee, afkortingen hier zijn er niet zoveel, hoewel XTC en MDMA zelf natuurlijk al afkortingen zijn.
Misschien X, en nog wat afkortingen voor pillen zoals tikkels.
rauwe champignons werk ik ook zo naarbinnen, lekkerpascal828 zei:Ik vind rauwe champignons echt een snack, dus heb ook niet echt problemen met paddo's wegwerken.![]()
Tripper zei:Het is een denk wijze. U gotta learn to like!
Ayahuasca en Cactus is pas vies..
Fresh zei:Ik eet ze gewoonNiet zeiken!
Voorkeur gaat wel uit naar truffels eigenlijk....ik denk dan gewoon aan walnootjes![]()
