• Hey, waar zijn de Tripreports van de Maand gebleven?

    Ben je de Tripreports van de Maand en andere toptripreports kwijt? Deze hebben we onlangs verzameld in een eigen subforum, getiteld Tripreport Toppers. In dit subforum staan alle toppers in chronologische volgorde verzameld. Lekker makkelijk terugzoeken!

Paddo's - Spacen met vreemden

L

Lid 6909

Gast
Klinkt als een gezellige trip, maar dat moet ook wel met twee gezellige meiden van DF :grin:

Mooie layout heeft je report, en leuke foto's!

well done :grin:
 
Dacht in eerste instantie dat de term hang-ouderen uit de paddo's kwam maar toen ik de foto erbij zag vond ik het wel erg toepasselijk :grin:. Leuk report verder.
 

Bartyo

Bewuste gebruiker
Haha, je zult het niet geloven, maar volgens mij ben ik die giga-hond ook een keer tegen gekomen tijdens een paddo trip in Tilburg.
Toen lag hij voor de Ochtendgloren, tering wat een ding :P
Ik kan zo niet zeggen of het dezelfde is, maar hoeveel moeilijk grote honden lopen er rond in Tilburg :P
Klinkt als een relaxte trip, leuk zo met mede DF-ers!
Zwaaizwaai :wave:
 

vode

Badass junkie
Emeritus Mod
Tripreporter
Het was wel retegezellig! En die hond was echt geniaal, ik wil er ook zo een, en dan verkleed ik 'm als een hert. :grin:
 
Bovenaan