Susanne zei:
MDMA an sich is al een MAO remmer hoor. Het laat niet alleen serotonine vrij maar het doet ook de afbraak remmen. Daarnaast heb ik er niks van meegekregen dat er de afgelopen maanden 4 mensen zijn doodgegaan aan PMMA hoor.
"De combinatie van XTC met bepaalde medicijnen kan het risico sterk vergroten. Echt gevaarlijk is de combinatie van XTC met MAO-remmers. MAO-remmers zorgen er ook nog eens voor dat serotonine niet afgebroken wordt."
Bron:
http://www.jellinek.nl/vraag-antwoord/w ... -syndroom/
Van wat ik hier uit afleid werkt MDMA dus niet als een MAO remmer, lichaam kan serotonine niet meer heropnemen uit de synapse (endocytose wordt dus geblokkeerd) maar het lichaam kan serotonine wel nog steeds afbreken.
Vraag me echter wel af in hoeverre dit opgaat, of dat MDMA de afbraak van serotonine helemaal niet hindert of dat MDMA alsnog gedeeltelijk (weinig) de afbraak van serotonine belemmerd.