Politie ontdekt grootste drugsopslagplaats ooit in nl

Carlitos

Badass junkie
Politie ontdekt grootste drugsopslagplaats ooit
Uitgegeven: 23 mei 2007 14:18

VELDHOVEN - De Nationale Recherche en de FIOD-ECD hebben dinsdag de grootste drugsopslagplaats ooit in Nederland gevonden. Hier werd een ongekend grote partij synthetische drugs aangetroffen, laat het landelijk parket van het Openbaar Ministerie woensdag weten.

In een loods op een bedrijventerrein in Veldhoven ontdekte de politie in totaal 800 kilo MDMA-poeder, 2,5 miljoen MDMA-tabletten, 270 kilo amfetamine en 210 kilo hasj in emmers en houten kisten aan.



Van een kilo MDMA-poeder kunnen 10.000 XTC pillen worden gemaakt. De straatwaarde van de in beslag genomen drugs wordt geschat op enkele tientallen miljoenen euro's.

Aanwijzingen

De politie kwam de enorme hoeveelheid drugs op het spoor na aanwijzingen in een onderzoek naar synthetische drugs. "We kregen aanwijzingen en zijn toen direct in actie gekomen", licht een woordvoerster van het landelijk parket toe.

De vangst is inmiddels vernietigd. De Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) heeft de opslagplaats ontmanteld.

Verdachten

In deze zaak zijn nog geen verdachten aangehouden. Of die al in beeld zijn, kan de woordvoerster in belang van het onderzoek niet zeggen.
 
gelukkig maar is harstikke verslavend drugs ....

:wave:


Zal wel even mijn neef sms 'sen dat ie weer bij de lopendeband naar de oven moet gaan wachten.

:love:
 
Delirium zei:
Wat lijkt me het heerlijk om dan politieagent te zijn. Even in je pauze stiekem je zakken vullen :love:
helaas word daar behoorlijk op gecontroleerd, hoorde ik van een vriendin van me bij de pliesie .. anders zou ik vandaag nog ff een CV opsturen ;)
 
nee ik ook niet :( khad wel een likje MDMA gewild.. of een schepje.. of eigelijk een hele kruiwagen vol ofzo :mrgreen:
 
geef mij maar die 270 kilo amphetamines :love:

edit : al ben ik al een tevreden met een kilootje :mrgreen: niet te gulzig willen zijn :p
 
Terug
Bovenaan