Purple Haze, Watermelon Candy Hybrid, Runtz Hybrid. Buitenkweek.

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Raver
  • Startdatum Startdatum
Ziet er echt goed uit idd!


Top, schijn je beter ook niet te kunnen doen vanwege de korte groeitijd van autoflowers.

Dankjewel!

Nee klopt, zeker niet als het buitenplanten zijn. Binnen is het nog wel mogelijk hoor.

Maar zie zelf geen meerwaarde om autoflowers binnen te zetten.
 
De Purple Haze is begonnen met bloeien. Start bloei week 1 vandaag. Helaas is die nog erg klein maar dat is door mijn eigen fout geweest. Hopelijk maakt hij nog een groei speurt deze weken. Zou wel lekker zijn als die nog een cm of 10 groeit. 1 dikke top straks hopelijk haha. :)

Overbewatering in zaailing periode, 1 keer op zijn kop gevallen op me handen en tot slot nog een keer overgepot. Echt groei achterstand opgelopen aangezien dit de grootste van allemaal had kunnen worden op papier. Of gewoon slechte genetics zaden.

De andere 2 groeien lekker door. Runtz blijft ook echt achter in groei helaas.

Qua gezondheid nu verder geen problemen, niet zichtbaar althans.
 
Laatst bewerkt:
De planten beginnen echt lekker door te groeien nu. Geur begint duidelijker te worden. Ik ruik de geur van wietplanten als ik binnen zit haha. Ze staan dan op enkele meters van me af op het balkon. De plantjes zien er zeer gezond uit, bladeren perfecte stand. Krijgen een beetje koele lucht toegeblazen vanuit me woonkamer met een ventilator. Hierdoor zijn de stengels ook lekker stevig geworden.

Purple Haze blijft ondanks het bloeien toch doorgroeien. Mogelijk toch voorbloei nog steeds.

Volgende foto's wanneer de bloei is gestart.
 
ASH8.jpeg

Drie keer Auto Skywalker Haze, zelfde behandeling gehad.
De grootste is pas net in de bloei, de andere twee zijn ruim een week eerder begonnen.
Eén staat er in een kleinere pot maar ik zie nu nog geen verschil, misschien komt dat nog.
 
Bekijk bijlage 51717

Drie keer Auto Skywalker Haze, zelfde behandeling gehad.
De grootste is pas net in de bloei, de andere twee zijn ruim een week eerder begonnen.
Eén staat er in een kleinere pot maar ik zie nu nog geen verschil, misschien komt dat nog.

Mooie bossige planten. 1tje daarachter is een beetje dorstig of zie ik dat verkeerd?
 
Hittestress? Ik weet t niet helemaal zeker op dit moment.

Bladeren krullen wat naar binnen vanaf de lange zijde. Het is ook vooral op de grootste bladeren.


20230608_154644.jpg

20230608_154655.jpg
 
Ze zijn de laatste dagen echt zo enorm gegroeid dat ik er zelf van sta te kijken haha! Vooral met deze nacht temperaturen.

1 nadeel; mijn balkon tegels worden zo warm dat de temperatuur oploopt tot boven de 50 graden plaatselijk boven mijn tegels. Deze hitte trekt naar boven. De potten worden ook echt veel en veel te warm. Ondanks afdekken met witte doeken etc.

Ik zet de planten overdag binnen achter de ramen. Ik woon in een vrij oud huis wat op de slooplijst staat. Planten doen het prima achter dit glas. Daarnaast kan ik de luchtvochtigheid ook beheersen. Zo beroerd laag overdag buiten. En dat in combinatie met die plaatselijke hitte op mijn balkon. Drama, dus kan niet anders dan ze binnen zetten.

En inderdaad, ze drinken als een malle nu. Geef ze ook maar maximaal 2 keer per week voeding. De rest is naar wens gewoon ph6 water uit de kraan.
 
Laatst bewerkt:
Ongelofelijke groei doorgemaakt.

Balkonscherm scheelt enorm in de warmte. Zakken eronder, daar water onder laten lopen. Mooie oplossing.

Planten staan er echt geweldig bij. Ik heb nog nooit zulke gezonde autoflowers zelf gekweekt. Echt leuk om te zien. Blijf gewoon doorgaan met de manier van voeden hoe ik het nu doe. Zie echt geen signalen om nu vaker per week te voeden.

1 keer per week autoflower voeding. Verder gewoon ph6 water. Om de waterbeurt met wortel en groeistimulator.

Daarnaast wat bloeisignalen gezien. (: Als die nog een groeispurt doormaken dan heb ik straks kanonnen van autoflowers haha. Ze groeien vrij breed uit ook.

Potten daarachter zitten tomaten in, dille, kamille en lavendel maar als je ziet hoe langzaam dat groeit of voor dat het überhaupt op komt in vergelijking met de wietplant haha. Niets voor niets weed.

Greetz

20230614_171951.jpg20230614_172003.jpg
20230614_171917.jpg
 
Als ik zo naar de plantjes kijk hé, dan heb ik zo het vermoeden dat ik ben kwijt geraakt welke plant welke is hahaha.

De plant die het meest groeit zoals een sativa dominante plant is de indica volgens m'n kaartje en visa versa. 🫠😂

@Relmuis

Hoe is jou Skywalker Haze nu? :)

Echt ze drinken om de dag nu meer dan 500ml haha. Maar logisch met deze temperaturen. :)
Daarnaast zijn ze alweer een flink stuk groter dan de foto laatst geplaatst haha.
 
Foto 1 : Northern Light
Foto 2 : Purple Haze
Foto 3 : Runtz Hybrid
Foto 4 : Watermelon Candy
Foto 5 : Watermelon Candy bloei.

Plantjes krijgen een andere eigenaar. Dit is voor mij het eindresultaat van de kweek. :)
 
Inmiddels zijn ze vertrokken. Maar toch nog wat mooie shots gemaakt voor ze weg gingen.

Bij deze;

20230622_160211.jpg20230622_165226.jpg20230622_164726.jpg
20230622_165205.jpg

Watermelon Candy bloeit het snelste van alle 4. De andere 2 zitten nog in week 1 en 1 nog in voorbloei. Maar goed , enorm mooie plant dus met veel budspots. Zoals je bij de laatste foto ziet groeit 1 van de nodes/stekken al door het blad heen. Met daarop 'n mooie beginnende bloem.

Dit is nu het begin van de 2e week bloei.
 
  • Like
Waarderingen: XMR
Tja, het is een vreemde drugs.. Ik was geen tegenstander van wiet gebruik laatste stop actie maar wilde zelf een jaar zonder doen. Het is me iets minder dan 4 maanden met plezier gelukt, maar toen mijn eerste plantjes droog waren en ik weer naar werk durfde, zat ik alweer aan de wiet. Nu ben ik gelukkig een kleine 2 jaar zonder nicotine, maar mijn thc verhaal is nog niet voorbij. Ik heb 4 jaar geleden ook 10 dagen detox gedaan voor wiet en dat was met opname en toen kon ik dagverblijf helaas niet doen, omdat ik moest gaan werken.
Heel veel plezier en succes toegewenst in de komende periodes!
 
In verband met eerder terug komen na de kliniek en de vraag of ik de dames weer terug wilde ga ik hier weer updates plaatsen tot oogst.

Heb ze gisteren weer opgehaald; zagen er een beetje slapjes en licht van kleur uit.

Meteen voeding gegeven incl pk13/14 bij 3 van de 4 planten.

De terpetenen binnen zich ook te ontwikkelen. De echte cannabis aroma begin je te ruiken zodra je in de buurt komt van het balkon. Echt heel gaaf.

Vele toppen die zich aan het ontwikkelen zijn. 1 van de 4 planten begint nu pas echt met bloeien. De andere beginnen bijna aan hun 3e week.

Morgen foto's.
 
Purple Haze*. Week 2 a 3 ongeveer bloei.

Ik weet nu voor de 100% dat ik niet exact meer weet welke plant welke is. De plant waar het kaartje Purple haze in stond is de plant die totaal niet groeit als een Sativa haha. Dat is duidelijk een indica.

* denk ik 🤣
20230630_202649.jpg
 
Laatst bewerkt:
Ik had jullie nog foto's beloofd. Bij deze.

Ik begin tegen een probleem aan te lopen bij de grootste plant van alle 4. Ik vermoed dat de plant snakt naar meer ruimte voor haar worteltjes. Ik zou het anders ook echt niet weten. Bladeren van de plant blijven hangen.

Gister avond waren de bladeren helemaal naar binnen gedraaid. Inclusief de stengels. Ze waren wel stevig. Eerst dacht ik aan teveel water maar dat sluit niet aan. Aangezien de rest deze verschijnselen niet hebben. Ik heb zelf nooit zoiets gezien eigenlijk haha. Daarnaast meet ik de grond met een vochtigheidsmeter. Deze geeft normale vochtigheid aan. Net zoals bij de andere plantjes

PH van de grond zit nu op 6,5. Zuur genoeg voor de plant om haar voeding op te nemen. Dus ik denk gewoon te kleine pot voor de grote van de plant. Veel breder dan de rest namelijk. Alleen ze begint nét aan haar bloei. Overpotten in deze fase lijkt me niet slim denk ik. Maar weet niet of ze nu wel goede toppen kan produceren.

Maar goed bij deze de foto's.
 
Laatst bewerkt:
20230703_110727.jpg

De "zieke" plant. No.4 ⬆️ Hoger dan dit komen de bladeren niet. Voelen ook slapjes aan. Zo is het niet altijd geweest.

20230703_110553.jpg

Plant no.3 ⬆️

20230703_110519.jpg

Plant no.2 ⬆️ Zoveel budspots 😍

20230703_110450.jpg

Plant no.1 ⬆️

Hier wat foto's van de bloemen.

20230703_110557.jpg

20230703_110524.jpg
 

Bijlagen

  • 20230703_110524.jpg
    20230703_110524.jpg
    151,5 KB · Weergaven: 1
Laatst bewerkt:
Bekijk bijlage 52311
Ik geniet ook van de hobby en het resultaat. Dit is een Green Poison XL Auto van Sweet seeds. Mooi exemplaar.

Je gaat ook lekker met je plantjes!

Wauw man! Netjes! 😍 Prachtige hobby is het. Kun je iets meer delen over je voeding, substraat, etc? Wat voor water geef je?

Dankjewel! :)
 
Laatst bewerkt:
@Raver ja, in principe doe ik volgende gedachtes.

Grond liefst zo luchtig mogelijk. Ik geef nu light mix en voor een auto XL liefst zoals deze 22L.
Water is gewoon kraanwater, maar met filter tegen teveel kalk. En voordat zaadjes erin gaan veel water met wat pH reguleren en iets aan wortelversterker.
Dan eerste weken vochtig houden, maar niemand laten verzuipen.
En na 2 weken krijgen ze eerste groei voeding, dan de bloei voeding erbij en dan groei afbouwen en bio heaven en Top Bloom nog een paar weken.. Maar deze werd vooral ook groot door de temperatuur, wat regenwater en die ZON!

Die voeding koop ik trouwens van Biobizz en niet goedkoop, maar verder tevredenstellend.
 
Ah nice. Leuk om te lezen hoe jij het hebt aangepakt. Je kan er nooit genoeg over weten/lezen/leren haha.

Mooi resultaat zo! De volgende ronde ga ik wel voor grotere potten dan 11 liters. Maar goed hebben nog eventjes te gaan. 3 zitten er nu in de 3e week bloei.

Heb al PK13/14 gegeven; maar denk te vroeg nog. Die ga ik deze week meegeven tijdens de voedingsdagen. Overige dagen geef ik gewoon kraanwater met bijgestelde PH uiteraard

Heb je nog aan spoelen gedaan laatste weken voor de oogst?

Greetz man.
 
Ik heb potten tussen de 11l en 35L. Die grootste gebruik ik niet meer en was niet voor autoflowers.
Ik heb nu toevallig de goedkoopst type zaadje van Mamba Negra Auto in een 11L pot, die zomaar 98cm hoog is geworden. Buds niet overdreven dik, maar ik sta er wel van te kijken.

Volgens mij zijn er veel zaadje die je beter in 11L kunt hebben en andere die toch veel beter gaan in 18+L.

Succes, stoppen met blowen is makkelijker als je niet in de stress zit over wiet "moeten" kopen.
 
Heb je nog aan spoelen gedaan laatste weken voor de oogst?
Spoelen doe ik niet echt denk ik, maar ik geef alleen water de laatste 2 weken (1x zelfs paar uur voordat ik ga oogsten) en ik gebruik biologische voeding. Maar ik heb geen spoel drankje ofzo :-).
 
Spoelen doe ik niet echt denk ik, maar ik geef alleen water de laatste 2 weken (1x zelfs paar uur voordat ik ga oogsten) en ik gebruik biologische voeding. Maar ik heb geen spoel drankje ofzo :).

Laatste 2 weken voor de oogst alleen water is al spoelen naar mijn idee. :)

Ik heb helaas op 1 van de dames meeldauw gevonden op enkele bladeren. De rest gaat lekker. Naar m'n idee groeien de toppen alleen niet echt groter nu. Morgen PK13/14 meegeven tijdens het voeden.
 
De meeldauw is enorm toegeslagen op de zwakste van de 4 plantjes. Heb haar in "quarantaine" geplaatst van de andere 3. Die hebben tot zover geen meeldauw. Heb grondig gecontroleerd maar kan niks ontdekken.

Wel balen maar goed, hoort er ook bij..
 
Vreemd.., teveel vocht in deze periode? Heb je reden gevonden?

Geen idee. De rest van de planten blaakt van gezondheid. Deze andere plant zag er ondanks haar mooie groene kleuren slap en zwak uit. Kon er niet me vinger op leggen. Dit was al langere tijd zo.

Ik heb besloten deze plant weg te doen. De andere planten zitten nu in de 4e week van hun bloei en wil het risico gewoon niet lopen dat die ook ziek worden.

Ik heb de plant daarom opgeofferd voor de rest. Omgehakt en weg gegooid. Tijdens het weg gooien zag ik nog allemaal andere vage plekjes onderaan het blad en heel veel bladluizen of andere beestjes idk.
Daarnaast was een deel van de wortels rot.
De plant was dus al zwakker en daardoor vatbaarder voor ziektes vermoedelijk.

Heb er nu nog 3 over. Krijgen nog een keer of 2 voeding en daarna ga ik spoelen. De toppen groeien toch wel flink door. Het valt mij alleen niet 1 2 3 op; omdat ik ze elke dag zie. Maar het verschil in geur en als ik foto's vergelijk zegt genoeg.

Heb de andere plantjes met schone handschoenen volledig onderzocht maar kan buiten wat licht gekleurde bladeren niks vinden aan problemen op dit moment. Ik hoop echt dat die andere niet al besmet zijn en ik het nog niet zie. Maar voor nu lijkt het daar niet op.

Fingers crossed. 🤞🤞🤞
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan