Record-bolletjesslikker opgepakt in Brussel

willem1984

Belezen gebruiker
Record-bolletjesslikker opgepakt in Brussel

anp | Gepubliceerd op 11 februari 2007

BRUSSEL - Op het vliegveld van Brussel is zaterdag een Nigeriaan opgepakt die zeventig à tachtig bolletjes cocaïne in zijn maag had verstopt: een record voor de Belgische nationale luchthaven, zo is zondag gemeld.

Het inslikken van bolletjes drugs is weer in opmars. Deze week werden drie bolletjesslikkers opgepakt op de luchthaven, met 50 tot 62 bolletjes in de buik. Het ging om Afrikanen die in Spanje of Italië verbleven.

--------------------------------------------------

Zo zie je maar weer dat er een grote vraag is naar Cocaine.
 
Laatst was nog op tv dat het aantal bolletjes slikkers is gedaald in Curacao. Ze nemen gewoon weer een nieuwe vluchtroute. Je zal de criminanliteit nooit kunnen bestrijden en accepteer dat, maar zorg voor controle. Als er een probleem wordt opgelost dan zal er altijd weer een nieuw probleem ontstaan.

Eerst was er sprake van een afname van het aantal bolletjesslikkers, maar een sterke toenmane bij Schiphol van het aantal berovingen.
 
Terug
Bovenaan