vraag over mijn growbox

sipan

Experimenterende gebruiker
Hallo
Ik heb een vraagje, afgelopen dinsdag 8-09-2009 heb ik een growbox (cubenssis Amazonian) gekocht. Het is de tweede keer dat ik zn kweekset haal. Waar ik me een beetje zorgen om maak is het volgende:
Normaal zie je bij de kweeksets dat men bij stap 1 de bak voorzichtig vol moet laten lopen met water (voor 12 uur en volgens anderen 24 uur). Maar bij mijn nieuwe set (Ez-grow) gekocht in Amterdam geeft een andere instructies (die heb ik ook gevolgd), namelijk:

""1. Trek voorzichtig de deksel van de growbox.

2. Giet 200 ml kraanwater in de zak. Dit is om de relatieve luchtvochtigheid hoog te houden.

3. Plaats de kit voorzichtig in de zak

...etc.

Dus bij deze set hoefde ik de set niet eerst 12 uur laten soaken. Zal het nu langer duren voordat de paddo's opkomen?
Het zou fijn zijn als iemand me kan geruststellen.
Gr
 

Petrovic

Badass junkie
Emeritus Mod
Tripreporter
Je kan deze vraag beter in het kweek subforum plaatsen, daar zul je sneller een beter antwoord vinden.

Maar een van de twee zal wel beter zijn, maar het lijkt me stug dat er veel verschil tussen zal zitten. Just be patiënt.
 
Bovenaan