Vraagje

MiNiMaLiSDope

Bewuste gebruiker
Misschien dat het al eerder gevraagt werd, maar horen sommige mensen hier ook hun eigen stem "anders" als ze praten? Ik bedoel.. gisteren terwijl ik gewoon prate klonk mn stem ineens totaal anders in mn kop en dan weer normaal..

Btw heeft iemand last van kwijl om zn mond?:tongueout: Ofwel verbeelde ik het me maar 2 meisjes vroege waarom ik witte kweil in me mondhoeke had.. mss komt et door te sjiekken en n droge bek fzo? Vond het best vreemd want had t niet eens door
 

davie

Wijs gebruiker
Ik heb mezelf zien zitten. Dus er kan van alles onder invloed van drugs.

Ik moet nooit kwijlen (letterlijk dan, ik weet niet hoe die 2 meisjes eruit zaggen), maar je kan best van X witte mondhoeken krijgen. En een droge mond is ook niet prettig. Door X droog je uit dus drink ALTIJD genoeg.
 

neti

Badass junkie
pilliewilly zei:
2 meisjes vroege waarom ik witte kweil in me mondhoeke had..

A huge turn off

 

Frances.

Newbie
Witte mondhoeken kan wel ja.
Waarschijnlijk doordat je zo'n droge mond krijgt, hoopt zich wat rommel op in je mondhoeken. Maar het kan ook een beetje kauwgom zijn oid.
 

Reennie

Newbie
ik hoor mezelf ook altijd praten en heb er soms zelfs moeite mee om te praten. dit is wel na een hogere dosering MDMA.
 
Bovenaan