ryder11700
Experimenterende gebruiker
ik rook alles van skunk tot haze maar mijn all-time favorite is nog steeds Nothern Light een gemiddelde sterkte en een goede smaak. maar voor een super zilver haze mag je me ook midden in de nacht wakker maken
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
I forgot man,,,

alcoholist zei:er staat zeker geen wietsoort bekend om de gave die het muziek gevoel beinvloed..?
en zo niet,.. ( welke wietsoort is het meest relaxed)..?
dus zwak.. maar tog gevoel verhoogendt
PepTalk zei:Ik doe zelf ook wel eens wat studio werk en herken de slome herhalende stem die je dan heel de dag al gehoord heb (100000000 keer tijdens het opnemen en afmixen) alleen dan in slowmotion.
Ik vergelijk het altijd met een liedje dat in je hoofd zit.
Maar het gaat zo sloom omdat je stoned ben:P
Wat ik zou doen in jouw situatie is dan een totaal andere genre opzetten dan wat je die dag gehoord heb. Probeer ook een andere omgeving op te zoeken, hoewel het me vervelend lijkt thuis muziek te luisteren terwijl je een partij speakers heb staan waar het 10.000 x zo mooi is.
Rook ook niet teveel, high zijn is(kan) een subtiel effect zijn. Als je alles sloom hoort ben je echt stoned en niet high.
Draai een pure joint en neem elke 5 minuten 3 of 4 hijsjes.
Dan heb je in een half uur die joint op, en verspreid het effect zich ook over die periode, waardoor je beter in die mood kunt komen dan met een duidelijk piek en dal stonedheid.
PepTalk zei:En weleens geprobeert om voor een wat langere periode hasj te roken?
Dus niet een hasjjointje, maar even een weekje geen wiet en alleen hasj?
Dit schijnt voor veel mensen die door het (vele) blowen niet meer tegen wiet kunnen wel een uitkomst te zijn.
Welke soort hasj je het beste kunt gebruiken om muziek mooier te ervaren weet ik niet, ik rook't zelden.