Wat zal ik kiezen in de coffeeshop?

Welhallodaar

Bewuste gebruiker
Ik heb het al eerder gevraagd maar niemand geeft antwoord, ik wil wat wiet/hasj kopen maar ik weet nog niet wat. ik bedoel ik heb nog maar 1 keer hasj gerookt en dat was maar 1 trekje. serieus wat moet ik kiezen hasj of wiet? ze hebben al hasj vanaf 5 euro maar is deze goed?

Ik kan kiezen uit:
Wiet
Super thai
De beste in zijn soort
Langdurig high
€6.00
^^(al een keer gekocht waardeloos)
Orange bud (bubbelgum)
Mooie wiet prachtig van kleur
Sterke uitwerking
€9.50
^^(ziet er prima uit heb ik gehoord)
Skunk (organisch)
Heeft lange nawerking
Lekker stoned
€11.50
hasj
Ketama
Een van de goedkopere marokkaanse hasjies
Goede high effect
€5.00
^^(deze is ook waardeloos heb ik gehoord)
Libanon
Beslist een van de beste soorten top hasj
Uitwerking is stevig en stoned
€8.00
Super polm
Sterke nawerking
Stevige high effect
€9.50
 
Niet naar de namen kijken, die zeggen nog niet veel wat voor wiet het is/hoe sterk/smaak etc, het beste kan je in de shop zelf even vragen wat hun aanraden, over het algemeen; hoe meer geld je uitgeeft hoe beter de wiet/hasj, 7-Euro spul is veelal 'troep' en word je niet echt stoned van.
 
Inderdaad de namen zijn overal anders. Vraag de shophouder om advies, vertel je wensen en hij zal je wel kunnen helpen. Die goedkope zou ik je idd niet aanraden, net zoals voorgedraaide.
 
Als jij graag hasj rookt wel natuurlijk :wink: ik vind het ook wel lekker om zo af en toe (max een keer per maand) hasj te kopen ipv wiet.
 
Om te beginnen het vershil tussen hash en wiet.
Van wiet word je in het algemeen wat suffer stoned, van hash wat meer high. Wanneer je wiet puur rookt gaat het ook meer richting high terwijl met shag meer naar stoned gaat.

Dure wiet (Silver Haze, Amnesia) is een stuk sterker dan goedkope wiet. Toch als je ergens gruis kan kopen voor 5 euro per gram heb je denk ik meer THC per euro dan wanneer je die Haze koopt voor 12 euro per gram. Maar de smaak is ook wat minder.

Hash kan hard zijn als een steen, of zacht dat het bijna boter is. De zachte bevat in het algemeen meer THC en is duurder. De smaak van goedkope hash kan vind ik ook prima zijn. De belangrijkste reden voor mij om de duurdere zachte hash te kopen is het draaien. Zon harde brok moet je eerst verwarmen en dan uit elkaar gaan pulken, dat is nogal een gedoe, lekker zachte hash kun je zo een worstje van draaien.

Verder vind ik het erg belangrijk dat de wiet de juiste droogheid heeft. Te droog is slecht voor de smaak, te nat is lastig lospulken of blijft enorm in je grinder plakken, en natte wiet is veel zwaarder waardoor je afgezet word.

Ik raad je aan gewoon alles een keer te proberen, das toch de enige manier om echt te weten wat je het liefste hebt.
 
ALS het echte orange bud is zou ik voor de orange bud gaan. goede orange bud beschouw ik als een van de betere soortjes. maar waarom staat er orangebud tussen haakjes? dat is namelijk totaal niet hetzelfde als orange bud.
 
^Orange Bud is inderdaad ook een van mijn favorieten. Maar wat een belachelijk hoge prijzen daar zeg..
 
Toen ik voor het eerst de coffeeshop in ging vroeg ik naar de sterkste soort die ze hadden.. Mijn dilemma was wat kleiner.. een grammetje kostte een paar gulden..
 
Die prijzen zijn echt heel duur idd :o
Ik weet dat overal de namen verschillen maar uit mijn ervaring zou ik dit aanraden:

Wiet: Orange bud (bubblegum). skunk vind ik (ondanks de prijs bij jouw shop) meestal niet bijzonder.

Hasj: Libanon of superpolm. Zijn lekker om te roken, lekkere high en superpolm heeft vaak ook wel iets tegen stoned zijn aan.
 
Ik snap niet hoe mensen kunnen oordelen over de prijzen, aangezien er niet bij staat hoeveel gram je krijgt :P Ik kan je geen hasj aanraden, aangezien ik het effect niet bijzonder vind. Waarom worden er maar 3 wietsoorten verkocht..? Ik zou voor de OB gaan wegens gebrek aan betere.
 
Welhallodaar zei:
BlackRobBlunt zei:
Welhallodaar zei:
Ik heb net een creditcard van iemand gekregen :) er staat 5.000 dollar op en hij werkt tot 06/2009. vet hé?

Weet je zeker dat je na die 06/2009 die 5000 dollar niet terug hoeft te betalen? :P
nee hij is niet van mij
Haha, veel kan je niet met een creditcard doen, alles wat je doet kan naar jou getraceerd worden.
Je kan heel veel spullen op het internet kopen, maar die moeten verzonden worden. Je kan dingen in real life kopen, maar deze kant van de wereld heeft evenveel camera's als mensen :rolleyes:

Koop een bivakmuts, zoek een bankautomaat die creditcards neemt en haal al het geld af. Als je echt de kaart hebt natuurlijk, en de pin. Anders ben je helemaal niks met een creditcard :p

Nuja, veel plezier er mee :P
 
TrippyShit zei:
Die prijzen zijn echt heel duur idd :o
Ik weet dat overal de namen verschillen maar uit mijn ervaring zou ik dit aanraden:

Wiet: Orange bud (bubblegum). skunk vind ik (ondanks de prijs bij jouw shop) meestal niet bijzonder.

Hasj: Libanon of superpolm. Zijn lekker om te roken, lekkere high en superpolm heeft vaak ook wel iets tegen stoned zijn aan.

Ik snap ook niet dat die skunk zo duur is daar :eek: Overal waar ik kom zijn de skunkjes 5-7 euro de gram, skunk-bakjes bij de Grass Company zijn zelfs uit de handel gehaald omdat het zo slecht verkocht.

Maar zoals al vaak gezegd, de namen zijn verwarrend omdat dat vaak nieteens klopt. Het beste kijk je gewoon naar de prijs, als ze bijvoorbeeld een prijslijst hebben waar prijzen van 5 - 20 euro per gram op staan, kun je vaak wel een gemiddelde kopen die ook nog lekker vol zit.. vind ik altijd de beste keus.

Anders krijg je een heel klein beetje wat wel super lekker smaakt, of heel veel wat naar ouwe schoenen smaakt. Daar tussenin, en nog een "voordeelzak" ofzo doet het altijd wel goed bij mij.

Lekkerste wiet: Iets van Haze, geen purple, maar super silver of amnesia. (wel duurder)
Lekkerste Hasj: Ice-O-Lator... super spul, wel VERSCHRIKKELIJK duur, leuk om eens in de zoveel tijd een grammetje te kopen en te genieten.
 
Ik denk dat ik deze wietsoorten wel herken van 'een website' ;) Ik had daar laatst 3g powerplant besteld, maar omdat dat op was kreeg ik 3 gram Bubbelgum (wat uiteindelijk bijna 4g bleek te zijn, goede shop dus). Ik moet zeggen dat het behoorlijk lekkere wiet was, en dat je er echt knetter stoned van werd, iets wat je ook wel mag verwachten van bubbelgum.

Het enige nadeel vond ik dat je redelijk kort stoned was, je was ongeveer een uur knetter stoned maar dan was het daarna ook snel helemaal gedaan met het effect. Op zich lekker, maar wel behoorlijk duur, want die 4g rook je er daarom behoorlijk snel doorheen :(
 
Anders krijg je een heel klein beetje wat wel super lekker smaakt, of heel veel wat naar ouwe schoenen smaakt. Daar tussenin, en nog een "voordeelzak" ofzo doet het altijd wel goed bij mij.

Lekkerste wiet: Iets van Haze, geen purple, maar super silver of amnesia. (wel duurder)
Lekkerste Hasj: Ice-O-Lator... super spul, wel VERSCHRIKKELIJK duur, leuk om eens in de zoveel tijd een grammetje te kopen en te genieten.[/quote]
same here...een paar maanden geleden wilde ik altijd persee de beste wiet hebben die ik op dat moment kon krijgen (dus inderdaad altijd amnesia of kush haze)...maar doe mij nu ook maar gewoon een dikke mediocre zak en af en toe als verrassing voor mezelf de duurdere wiet/hasj.
 
Varry zei:
Ewie zei:
7-Euro spul is veelal 'troep' en word je niet echt stoned van.

Jij blowt gewoon te veel! :D

Wat is te veel? :P
Ik neem meestal gewoon white widow of shebab power.
En bij andere coffeeshops vraag ik gewoon wat lekkers, ze weten langzamerhand wel waar ik stoned van word. Zolang het maar geen dorre/kurkdroge wiet is.
 
Kan je niet White Widow kiezen?
Dit is mijn persoonlijke favoriet.
Ik word daar echt zo lekker stoned van, heb zelfs vervormingen van alles om me heen, heerlijk!
 
Nou ik vind het gewoon behoorlijk duur, in het weekend van de hefstvakantie zijn mijn ouders er niet dus hopelijk kan ik dan wat bestellen. Maar ik zou liever wiet van een illegale kwekerij kopen dat is namenlijk veel goedkoper. Als er dealers bestaan die zelf gekweekte wiet verkopen dan.
 
Terug
Bovenaan