wat zijn de effecten?

space scientist

Wijs gebruiker
wat zijn de precies de effecten van deze benzo's en graag persoonlijke mening/ervaringen er over. Zoekfunctie al gebruikt en het grote benzo topic maar kon over deze benzo's niet genoeg vinden.

Het gaat over deze:

-Ambien (Zolpidem, Sanval)
-Ativan (Lorazepam, Lorsilan, Loram)
-Diazepam (Valium, Apaurin, Bosaurin)
-Xanax (Alprazolam)

En graag welke dosis ik ongeveer nodig heb voor recreatief gebruik en werkingsduur.



En dan nog een vraag, het wordt waarschijnlijk opgestuurd naar mijn huis, maar ik wordt door de hele molen gehaalt bij de politie (wordt gekeken naar strafblad e.d. en naar ouders i.v.m. toekomstig werk). Kunnen ze ook zo iets controleren of is dat niet zo'n groot risico?
 

speeseend

Wijs gebruiker
space scientist zei:
...
En dan nog een vraag, het wordt waarschijnlijk opgestuurd naar mijn huis, maar ik wordt door de hele molen gehaalt bij de politie (wordt gekeken naar strafblad e.d. en naar ouders i.v.m. toekomstig werk). Kunnen ze ook zo iets controleren of is dat niet zo'n groot risico?


Je gaat dus (in)direct voor Justitie werken?! Afhankelijk van jouw toekomstige functie / waar je op gaat solliciteren, zal de controles strenger en dieper worden / gaan.

Ik zou goed uitkijken als ik jou was. Voor je het weet wordt jouw post bij een routine-controle eruit gevist en... hoppa, je zit in een landelijk of Europees systeem. Je kan niet voorzichtig genoeg zijn.

Eén tip die ik je kan geven; zorg dat niets naar jou wijst. Dus het beste zou zijn om zwart geld aan de ''good, old streetdealer'' te slijten :wink:

Gr.,

Eend

p.s. in het grote benzo-topic kan je behoorlijk veel vinden. Klik ook op de diverse verwijzingen, ik weet zeker daar je daar de werkingsduur kan vinden van deze gangbare Benzo's. Verder geldt hetzelfde als met XTC, Speed en dergelijke; het verschilt van persoon tot persoon hoeveel je nodig hebt voor een ''recreatief'' effect. Je kan je dan namelijk gaan afvragen wat jij onder recreatief verstaat en wat ik daar onder versta.

Probeer gewoon de minimale dosis, zoals in de gebruiksaanwijzing staat en bouw dat langzaam op (je weet zelf wel wanneer een pil ongeveer in je bloed opgenomen is, toch?)
 
Bovenaan