Weer voor het eerst sinds 5 jaar aan de xtc.

bierton

Newbie
Hey,

Heb samen met een vriend vorig weekend bij hard bass xtc gebruikt.
Voor mij weer voor het eerst sinds 5 jaar. Hij had nog nooit gebruikt.
Hij was echt fucking aan het spacen en deed echt vaag.
Hij had een vreet kik dat ie 6 appels ging eten enzo. Hij kon niet pissen enzo.

Wat ik me dus eigenlijk afvraag is waar je op moet letten als je gebruikt en wat je doet als je niet lekker bent. Ik hoorde bijvoorbeeld iets over cola drinken.
Alle tips zijn welkom.

B.v.d.
 
Inderdaad goed drinken, maar dat gaat denk ik wel zo goed als automatisch door de droge bek die je er van krijgt, en omdat drinken dat zo fucking lekker is!

Geloof ik is het erg lastig je niet zo goed te voelen op xtc, maar het kan natuurlijk altijd gebeuren. Meestal is dat als hij nog moet in slaan, een zwaar gevoel op de maag ofzo. Meestal gaat dat vanzelf wel over. Als je echt bad zou gaan zit dat denk ik voornamelijk tussen de oren, dus gewoon focussen op leuke dingen, met iemand praten die je gerust kan stellen enzo. Als je binnen bent kan frisse lucht ook wel helpen.
Ze zeggen wel eens dat als je dextro(lijkt me wel heeel moeilijk te eten op de x) of vitamine c bruistablet ofzo neemt het ook wel minder word. Dit weet ik niet zeker, misschien ga je dan wel minder hard maar je state of mind moet je toch echt zelf veranderen.
 
Suiker is onzin. Net als dat suiker eten bij een bad trip op paddo's helpt.

Zorg dat je genoeg drinkt en dan het liefst van isotone drankjes. Daar zit zout in en zout helpt je om vocht vast te houden. Drinkt alsjeblieft niet te veel water. Je nieren krijgen het zwaar te verduren als je XTC neemt en als je veel water drinkt wordt dit nog veel erger. Recent onderzoek heeft uitgewezen dat te veel water drinken tijdens XTC je nieren serieus overbelast. (ik heb een handout voor degenen die deze informatie willen lezen, ik heb dit niet digitaal)

Als je slecht gaat op de XTC kun je het beste iemand met rust laten. Blijf in de buurt, praat af en toe, laat merken dat je er voor iemand bent. Wanneer iemand het bewustzijn verliest op XTC leg deze dan onmiddellijk in de stabiele zijligging (dit is overigens altijd aan te raden als iemand het bewustzijn verliest) zo zorg je ervoor dat als iemand moet braken deze niet in zijn eigen braaksel stikt. Wees niet bang om medische hulp in te schakelen wanneer iemand het bewustzijn verliest.

Verder kun je iemand wat vitaminen geven, maar beter zorg je ervoor dat je voor en na het gebruik van XTC goed voor jezelf zorgt hebt door goed te eten, lekker veel groenten en fruit en eventueel wat extra supplementen zoals L-Tryptofaan.

Hopelijk heeft je vriend het wel naar zijn zin gehad op HardBass!
 
Juist @ sper
Mensen die te hard gaan geven ze suiker, omdat XTC je bloedsuiker spiegel verlaagt.
 
SperSIZEboon zei:
Extisi zei:
Suiker helpt toch.. ?
dat is als je te hard gaat ja

maar ja te hard gaan bestaat niet :D

Ja maar suiker helpt ook alleen bij paddo's toch?
En bij wiet dan.

Het versneld de afbraak van deze middelen. Volgens mij niet de afbraak van mdma
 
gNuxx zei:
SperSIZEboon zei:
Extisi zei:
Suiker helpt toch.. ?
dat is als je te hard gaat ja

maar ja te hard gaan bestaat niet :D

Ja maar suiker helpt ook alleen bij paddo's toch?
En bij wiet dan.

Het versneld de afbraak van deze middelen. Volgens mij niet de afbraak van mdma
Check je bronnen maat:

wikipedia zei:
Het bericht dat suiker de werking van de werkzame stoffen in paddo's zou afbreken wordt veelal als waar aangenomen. Echter is hiervoor geen bewijs en individuele ervaringen stellen dat de werking van zulke krachtige stoffen niet gestopt kan worden. Gebruikers kunnen zich wel beter voelen na de inname van suiker. Dit is echter eerder toe te schrijven aan het placebo-effect dan aan het actief afbreken van de werzame stof door suikers.
 
Wikipedia zei:
Dit is echter eerder toe te schrijven aan het placebo-effect dan aan het actief afbreken van de werzame stof door suikers.

Verpest het nou niet voor al die mensen. :(

Het is aan de ene kant wel fijn dat veel mensen baat hebben bij iets als suiker vanwege het placebo effect, maar aan de andere kant moeten mensen ook weer niet te veel gaan nemen onder het mom van "met wat suiker kom ik er toch wel weer uit als het fout gaat."

Olle
 
Niemand heeft je er nog op gewezen dat het ook kut pillen kunnen zijn :s Ik heb namelijk nog nooit eerder iemand aan de pillen een appel zien eten, laat staan 6 appels.
 
Vorig weekend at ik op de pillen nog 3 grote broodjes shoarma, wat neerkomt op zo'n 6 a 700 gram shoarma.

En lekker dat het was :D

En toen ging ik hard op 250 mg mdma
 
Dreuge zei:
Niemand heeft je er nog op gewezen dat het ook kut pillen kunnen zijn :s Ik heb namelijk nog nooit eerder iemand aan de pillen een appel zien eten, laat staan 6 appels.
Het is maar net wat je gewend bent. Een appel is lekker sappig en gaat er wel in. Brood vind ik altijd lastiger maar pasta enzo gaat prima!
 
Oom Klaas zei:
Vorig weekend at ik op de pillen nog 3 grote broodjes shoarma, wat neerkomt op zo'n 6 a 700 gram shoarma.

Oom Klaas, seriously... HELD
600 a 700 gram shoarma terwijl je van je stoel zit te knetteren? Praise the lord!!!

Kon ik het maar naar binnen krijgen als ik x in me mik heb, zou geweldig zijn, ik ben gek op shoarma. Zou trouwens ook een hilarisch gezicht zijn denk ik want bij 250mg mdma wil die onderkaak wel.
 
Of gewoon een vette hamburger !
ideaal .

He , ik ben via via hier op het forum gekomen , van mij is het ook reeds meer dan 5jaar geleden.
Echter wil ik daar een einde aan maken ;-)
Alleen ken ik niemand meer die mij verder kan helpen ... , 5 jaar veranderd er blijkbaar veel ...

Kan iemand mij hier verderhelpen aub ... ?
Dank , Youri
 
Yourivdb zei:
Of gewoon een vette hamburger !
ideaal .

He , ik ben via via hier op het forum gekomen , van mij is het ook reeds meer dan 5jaar geleden.
Echter wil ik daar een einde aan maken ;-)
Alleen ken ik niemand meer die mij verder kan helpen ... , 5 jaar veranderd er blijkbaar veel ...

Kan iemand mij hier verderhelpen aub ... ?
Dank , Youri

Dit forum is niet bedoeld om dealers te vinden, maar succes ;)
 
Terug
Bovenaan