Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
John1991 zei:Hallo iedereen![]()
Ik wil morgen met een kameraad voor het eerst wiet gaan roken, maar ik zou willen weten of je ook wiet kan roken met normale vloei?
Dan mogen ze wel eens goeie hasj gaan kopen want echt goeie hasj ruikt als een madderfakker.knolselderij zei:vrienden van mij roken altijd shaggies met hash als ze ergens niet kunne smoken, je ruikt dr niks van ook nog ns
iSmokex zei:Kost maar een euro, dus waarom niet vraag ik me dan af :-P

iSmokex zei:Ja het kan wel, als je t doet zou ik voor Rizla blauw gaan. Maar alsnog is lange vloe een betere optie denk ik, in elke shop te koop. Sommige supermarkten, avondwinkels, bezinestations etc. Kost maar een euro, dus waarom niet vraag ik me dan af :-P
Als daar een actie tegen was, zou ik geld gevenOom Klaas zei:Zo'n polder als hier dus, om 1 pakje vloei te kopen moet ik al 15 km reizen.![]()
iSmokex zei:Als daar een actie tegen was, zou ik geld gevenOom Klaas zei:Zo'n polder als hier dus, om 1 pakje vloei te kopen moet ik al 15 km reizen.![]()
![]()
Oom Klaas zei:iSmokex zei:Als daar een actie tegen was, zou ik geld gevenOom Klaas zei:Zo'n polder als hier dus, om 1 pakje vloei te kopen moet ik al 15 km reizen.![]()
![]()
't Verkocht niet goed genoeg bij de sigarenboer dus hebben ze het maar uit het assortiment gehaald. Ik ben daar wel op voorbereid, gewoon een goede voorraad aan leggen, maar kennelijk veel apen in dit dorp niet. Heb zo nog wel eens voor een pakje peuken een vloeitje verkocht![]()
