Wordt je dik van dagelijks GHB gebruik

patatje

Newbie
Hoi,


Enkele vrienden van mij zijn GHB gebruikers, en 2 daarvan, zijn zeer zware gebruikers. Het éérste dat zij doen 's morregens is een buisje nemen. En zo gaat dat de hele dag door.

Dit gaat al een hele tijd zo, iets meer dan een jaar, en wat mij opgevallen is, dat die 2 echt vele dikker zijn geworden als de rest van mijn vrienden.

Is dit puur toeval, of komt dit door overmatig GHB gebruik?
 
Dat is waar dat je van GHB echte vreetkicks krijgt, maar dat krijg je als je een jointje rookt toch ook, en daar worden de meeste toch niet dik van,
of zit ik verkeerd


[/i]
 
Jeller zei:
raar.. oppeppende middelen belemmeren eetlust en relaxerende middelen bevorderen het gelijk

Niet zo raar als je bedenkt dat het simpel effect heeft op je parasympatisch en sympatisch zenuwstelsel :)
 
héé bal0n, wat doe jij van studies of wat doeje van werk?? gewoon uit interesse omdat je altijd met zo'n geleerde antwoorden op de kop komt :P
 
Ik zit nu in m'n eerste jaar biologie in Leiden. Heeft er niet zoveel mee te maken hoor, ik ben gewoon al een tijdje geinteresseerd in biochemie en fysiologische werking van dr0kz :).
 
Terug
Bovenaan