Immo zei:Verstandig lijkt het mij in ieder geval niet.
Ja hoor, goed advies man! De angstaanval van de ene drug proberen te verhelpen met de volgende. Top!alcoholist zei:suc6..
Pwn3D zei:Weet je wat nog beter werkt?
Datura...
Atropine zorgt er voor dat de mdma bijna onmiddelijk wordt afgebroken waardoor je er geen enkele last meer van hebt..
Zou met 10 mg proberen te starten, is meestal effectief genoeg om de paniek te smoren. De meeste mensen vallen bij 50 mg acuut in slaap en dat lijkt me niet handig op een partyAngramar Temenos zei:Als je echt angst wil onderdrukken werkt er toch niks als een Seresta 50 MG (oxazepam).
yeti zei:Zou met 10 mg proberen te starten, is meestal effectief genoeg om de paniek te smoren. De meeste mensen vallen bij 50 mg acuut in slaap en dat lijkt me niet handig op een partyAngramar Temenos zei:Als je echt angst wil onderdrukken werkt er toch niks als een Seresta 50 MG (oxazepam).
![]()