• Hey, waar zijn de Tripreports van de Maand gebleven?

    Ben je de Tripreports van de Maand en andere toptripreports kwijt? Deze hebben we onlangs verzameld in een eigen subforum, getiteld Tripreport Toppers. In dit subforum staan alle toppers in chronologische volgorde verzameld. Lekker makkelijk terugzoeken!

XTC Report

Ik heb al eerder gebruik met wat vrienden... dus ik wist al wat te verwachten, het wa eigenlijks de perfecte tijd om het te doen, maar ook weer neit, want het was 2 uur NA de examen uitreiking toen we innamen... je zou denken, spacendvakantie ingaan, ik was de dag erop ook nog eens jarig, je bent dan ook alles voor je matties en je matties zijn alles, MAAR de volgende dag had ik een afspraak met mijn vervolgopleidings school... die heb ik gemist, helaas,,,

ik ga verder met het spacen.

we namen in onder een bruggetje, vriend 1 nam er 2 tegelijk vriend 2(net als ik) rustig aan 1tje
ik en vriend 2 hadden veel gegeten, dus voelden hem wat later terwijl vriend 1 al zwaar zat te spacen,,, we wouden kauwgom hebben, omdat je zwaar zit te kaak spelen, maar de snackbar was al dicht (het was 11:30), tijden de fietsrit sloeg hij ZWAAR in! ondertussen had ik al mijn 2e ingenomen toen gingen we in een parkje chillen, ik ben zoals altijd, chill, rustig, en niks doende. dus ik zat van muziek et genieten, vriend 1 voelde hem zwaar zitten en heeft het altijd druk, vriend 2 voelde zich ook perefect.

ik ga altijd aan emoties denken zonder dat ik de emotie zelf voel, dat is zeer verslavend, want het gaat thuis niet al te best, maar dan hek geen zorgen. en ook, als ik me ogen dicht doe tijdens het spacen, zie ik mijn droom/beeld LEVENS echt, dus ik zit telkens te dromen dat er iets gebeurd om me heen dan zeg ik uit het niets, hee donder op, of: paas me dat drinken ook eens, terwijl niemand zich verroerd. vriend 1 wou een rondje lopen dus in ging mee, normaal gesproken heb je hele grote doppen als je spaced, maar ik had mijn ogen nog meer dicht gepropt dan een chinees 1e klas!, dus ik zag veel schaduwtjes, ik zag graspollen aan voor eenden, en prullenbakken aan als mensen. maar met vriend 2 was het veel erger gesteld, erlke minuut zag hij wel een vent in de boom klimmen, of een oude vrouw in een rolstoel, hij had het gevoel van 'overdag' want dat parkje waar we inzaten zat vlak naast een BONI en liep dagelijks zat mensen rond, maargoed, we liepen ff naar het centrumik zat relaxed op het bankje, en vriend 1 en 2 zaten maar wat aan te klooien, geweldig :smoke: we liepen terug, en weer met mijn ogen half dicht, ... de weg terug kan ik me niet zoveel van herinneren, en eenmaal terug in het parkje begon hij uit te werken, het was immers ook een uur of 3 na we hem hadden ingenomen, dus we gingen naar vriend 2 zijn huis om te gaan pitten. en aankomende zaterdag gaan we het weer doen, alleen neem ik nu het dubbele van wat we toen namen, dus veel plezier met het lezen:wink:

LTR
 

psychopsychedelic

Wijs gebruiker
wacht nou gewoon ff een paar maandjes, gebruik het als een beloning dat je nu al x maanden geen xtc hebt gebruikt, ik weet het het is erg lastug, int begin deed ik het ook elke week, maar ben er ook achter gekomen, dat je beter je hersenen ff de tijd moet gunnen om te herstellen enzo, en pas nou op met:
volgende x neem ik wel het dubbelen!!,, want 4 pillen is tog egt erg veel, fix wat betere(sterkere) en slik er gewoon 1, of hoog uit 2 ofzo.. maargoed, jou leven jou keuze!
en als je er tog 4 gaat doen, slik ze dan om de 1,5/2 uur dan verleng je de trip heerlijk!
 
Bovenaan