Ligt eraan. Had er in het begin ook nooit last van maar tegenwoordig zie je het aardig goed (rare ogen, donkere kringen en een dunner gezicht zon 5 a 10 minuten na het snuiven).
Kan zijn dat ik er teveel van gebruik en te weinig slaap/minder goed eet maar kan ook zeker aan de ket liggen. Verschilt per dag en de ene 'ket' is de andere niet, daar ben ik inmiddels wel achter. Zelfde geldt voor verkopers.
Heb zelfs een tijdje ket gehad die versneden was met glas of iets dergelijks wat niet oploste in alcohol of kokend water. Zodra ik daar 'n punt van had genomen zag je er binnen 2 minuten 25 jaar ouder uit.. alsof ik een zombie was. Echt raar. Heb het nog steeds liggen, wilde het bewaren en wegbrengen maar novadic had ineens de minimale hoeveelheid opgekrikt naar 150mg. Snuif het verder niet meer op, wil nog steeds een waaeschuwingspost erover maken maar volgens mij zijn fotos etc hier verboden.
Wel zwaar van geschrokken.