Ik had laatst superenthousiast een e-sigaret gekocht (Joyetech eVic Primo Fit, 2 mL, 0,5 ohm coil, 30/70 PG/VG) met het idee om er (5-MeO-)DMT mee te gaan verdampen. Leek me super chill om DMT met een fruitsmaakje te kunnen dampen ^^
Maar ik heb de DMT nog niet door de liquid gemengd. Ik was van plan te beginnen met 250 mg / mL, veel minder dan er op DMT-nexus wordt geadviseerd, maar die lui mikken ook op breakthrough in één hijs dus ik ben bewust een stuk voorzichtiger.
Waar ik inmiddels wel (theoretisch) achter ben, is dat het nogal kut is dat je de voorraad vloeistof weer moet bijvullen zodra ongeveer de helft van je e-liquid er nog in zit. Anders kan je coil verbranden als 'ie droog staat. Maar dat betekent dat je dus altijd een best grote voorraad DMT in je e-sig hebt zitten, en dat je het alleen kan opmaken door steeds de e-liquid te verdunnen.
Dit had ik me van te voren niet bedacht en nu vind ik dit dus een groot nadeel. Je moet flink investeren en als je dan toch liever op een andere manier DMT rookt dan heb je pech.
Ik heb eerst gewoon gezocht naar een temperatuur die goed werkt met de e-liquid. Dat was sowieso even zoeken in het begin. Hij staat nu op 45 watt en 4,18V. Daarmee kan ik aardig dampen zonder brandsmaak.
Sinds ik de e-sig heb gekocht heb ik nog niet helemaal de juiste set / setting gevonden om DMT te nemen. Dus ik wacht nog even. Maar mijn plan is dus om die 250 milligram in een milliliter proberen op te lossen. Dan even kijken hoe dat bevalt en als het niet sterk genoeg is dan 250 milligram erbij oplossen.