Dat is denk ik persoonlijk. Ik kan het makkelijk bij 1 lage dosis houden.
Wel ligt het aan de plannen of insteek van gebruik. De ene keer heb ik alleen zin in wat energie, zin om wat te doen en dan is een kleine dosis prima. En een andere x wil ik een “volledige” speed ervaring, dus puur voor plezier en euforie en neem dan wel meer in meerdere dosissen.
Wel moet ik zeggen dat ik het zo goed als bij alle drugs al snel wat teveel vind voor mij. Ik vind vaak net te weinig minder vervelend als teveel.
Als beginnersfout heb ik de eerste keer zo rond de 200-300mg (ik weeg niks af) 73% puur genomen en dat was echt heel kut! Never again...
Heb vrijdag de proef op de som genomen. Rond 13:00 klein bommetje genomen +/- 30 mg. 's Middags met veel enthousiasme en live setje erbij liggen klussen. (en tegelijk toch ook grote schoonmaak houden

)
Op deze dosis had ik nauwelijks bijwerkingen, maar rond 16:00 leek ik al te crashen. Had me ff in de zetel neergezet en kreeg een vlaag van vermoeidheid over me heen; deed even mijn ogen toe en voelde echt alsof ik zo kon in slaap vallen.
Maar ik wou natuurlijk mijn klus nog afmaken dus heb ik rond 17:00 nog een tweede bommetje genomen +/- 20 mg.
Het tweede bommetje was genoeg voor mij om strak te staan. Kon vanaf dit punt mijn mond / lippen niet meer stilhouden en nog tot 's avonds laat door liggen klussen. Tijdens het klussen mezelf tegen mijn oog gestoten waar ik nu wel wat hoofdpijn van heb.

Rond 4u gaan slapen; denk dat ik af en toe wel even ben ingedommeld maar grootste deel toch plafonddienst.
Om 8u 's ochtends 5mg diazepam genomen. (waarom weet ik niet want om 10:00 stond ik al weer op)
Dag nadien prima gevoeld; goed gegeten, grote wandeling met de hond maar 's avonds was ik na 3 biertjes en wat jointjes in slaap gevallen in de zetel.
Enkele uren later opgestaan om naar bed te gaan en bijna flauwgevallen toen ik mijn tanden ging poetsen. Even op bed gaan liggen, had een korte vlaag van hoofdpijn en dan trok het weer weg. Heb dit nog al gehad na speed / slaaptekort maar het voelde nu anders aan..
Volgende keer écht proberen het op een eenmalige lage dosis te houden. Ben er ook wel gevoelig aan merk ik; van mezelf al een slechte slaper, maar voor mij geldt ook zeker less is more bij speed. Denk dat deze ook redelijk zuiver is want heb het goed gevoeld voor zo een bescheiden dosis maar geen last van hartkloppingen ofzo.
Gisteren niets productiefs gedaan en vandaag ook nog moe, dus op dat vlak heb ik er niets mee gewonnen.