Mijn weg naar herstel (en andere dingetjes)

Ik denk dat je niet op elk vlak de waarheid vertelt, maar dat maakt ook niet uit.

De hoofdvraag is of jij voor jezelf een betere toekomst wil (of, zoals je nu bezig bent: een toekomst)? En zo ja, wat JIJ daar aan gaat doen.

Want zolang je elke hulp saboteert is het nutteloos over de balk smijten van gemeenschapsgeld.
 
Wat is jouw mentale leeftijd? Want volgens mij heb je naast je andere beperkingen ook een achterstand qua gedrag/leeftijd.

Daar komt nog bij dat jij letterlijk alles en iedereen aan het bedonderen bent en ook vooral jezelf. Nu heb ik daar geen medelijden meer mee want ik kan behoorlijk slecht tegen onrecht en mensen oplichten vind ik wel zo min bah. Dat jij door je beperking je handje kan ophouden daar mag jij je handjes wel voor dichtknijpen dat we het zo geregeld hebben hier in NL. Maar normale mensen die moeten gewoon 5 dagen per week hun nest uit en vele van deze mensen hebben geen vetpot. Sta jij voor de lol eens een maandje op rond 0630 en blijf eens weg tot 1700 en het geld wat je van die mooie instanties krijgt aan het einde van de maand (of weekbudget) wordt afgepakt door iemand! Hoe zou jij je dan voelen:?

En jij weet dat je dit doet dus waarom verwijder je dat account niet? Dit is echt een beetje het niveau van. Ja ik sla mensen in elkaar als ik alcohol heb gehad omdat ik dan agressief word en daar kan ik niets aan doen. JAWEL! Geen alcohol drinken. Dit werkt voor jou net zo met dat account waar je mensen mee aan het oplichten bent. Verwijder dat account en zorg ervoor dat je gewoon niet in de gelegenheid komt dit te kunnen doen.

Dat die mensen jou überhaupt nog willen helpen is al een godswonder met alles wat je flikt en de hulp die je aangeboden krijgt.
Want je handje ophouden kan jij wel maar zelf eens met rechte rug gaan lopen en verantwoordelijkheid pakken zit er niet in heb ik wel door. Het licht altijd aan een ander en jij bent zielig. Straks ga je weer janken omdat je geen therapie krijgt omdat je voor de zoveelste keer drugs hebt gebruikt wat tegen de regels in is. En als gevolg ga je nog meer gebruiken.

Topic is meer dan een jaar oud en wat heb jij nu zelf bereikt? Stukje van mensen oplichten had je beter niet kunnen posten.
 
Ik denk dat je niet op elk vlak de waarheid vertelt, maar dat maakt ook niet uit.

De hoofdvraag is of jij voor jezelf een betere toekomst wil (of, zoals je nu bezig bent: een toekomst)? En zo ja, wat JIJ daar aan gaat doen.

Want zolang je elke hulp saboteert is het nutteloos over de balk smijten van gemeenschapsgeld.
op welk vlak vertel ik niet de waarheid enlighten woon zal ik je alle uitspraken sturen waarin ik vrijgesproken ben en op welk vlak
ik ben nog noooit zo eerlijk zelfs niet tegen hulpverning geweest
 
ik ben al sinds 2021 bezig elke zaak wordt geseponeerd met vanwege zijn autisme overziet die niet de gevolgen dan de dingen die die doet pas weer bij antio sociale-persoonlijkheids stoornis

Kenmerken die horen bij een antisociale persoonlijkheidsstoornis zijn:

  • je vindt het moeilijk om je aan regels te houden
  • je handelt vaak uit eigenbelang
  • je kunt je niet inleven in de emoties en behoeftes van andere mensen
  • je bent gewelddadig of agressief
  • je brengt jezelf of anderen in de problemen door je roekeloze levensinstelling
  • je kent geen schuldgevoelens wanneer je iemand benadeelt
  • je kunt de consequenties van jouw handelingen niet overzien
Lekker eenvoudig je diagnoses als vangnet gebruiken.

Iemand in m'n hechte kring heeft ook antisociale persoonlijkheidsstoornis en wil even wel duidelijk maken dat niet iedereen zo is en handeld. Het valt zeker wel te vormen en te veranderen maar duurt extreem lang, ook is wilskracht echt van toepassing met deze "problematiek"

Dit is wel het laatste wat ik hier post omdat ik niet het idee krijg dat het enig zin heeft om nog iets te bieden. Nu ik wat dingen terug lees, is manipuleren jouw hobby en daar word ik geen onderdeel meer van. Ik wens je succes verder.
 
Lekker eenvoudig je diagnoses als vangnet gebruiken.

Iemand in m'n hechte kring heeft ook antisociale persoonlijkheidsstoornis en wil even wel duidelijk maken dat niet iedereen zo is en handeld. Het valt zeker wel te vormen en te veranderen maar duurt extreem lang, ook is wilskracht echt van toepassing met deze "problematiek"

Dit is wel het laatste wat ik hier post omdat ik niet het idee krijg dat het enig zin heeft om nog iets te bieden. Nu ik wat dingen terug lees, is manipuleren jouw hobby en daar word ik geen onderdeel meer van. Ik wens je succes verder.
Eens, dat manipuleren wordt echt naar nu. Had ook een tijdje niet gereageerd maar toch weer ingetrapt 😅
 
dit gaat heel goed raar klinken maar ik deed het express in zoan grote hoeveelheid ook de uppers 100mg 4f-phip + 50mg mdphp
(@LucidLucy ) hoeveel plugged jij 1x
ik heb heb eindelijk waar gekregen waarvoor ik het deed een complete psychose waarin alles om me heen veranderen eindelijk terug naar vroeger waabij ik mijn moeders (en toen nog vader toen ze bij elkaar waren ) sprak van voor alle shit, gesprekkken mee gehad van uren lang
en hun antwoord : je hoort niet thuis in deze herinnering kijk wat je nu nog an veranderen in het hier en nu om het zo aangenaam mogelijk te maken (zonder drugs ) heb ik ook erg veel gehuild daarin die herinnering en daarna maar denk echt wel dat dit laatste keer soort van laatste halleluja en denk zeker mentaal gezien dit mijn forum was ben ik er blij mee tuurlijk niet alleen is het echte beter dan die fake/fatanstie wereld

Ik plugde genoeg om ook weleens in dat soort hallucinaties te belanden. De dosissen die daarvoor nodig zijn, zijn extreem. En de aanslag op je lichaam daarmee ook.

Wat doe je jezelf aan kerel.... Ik hoop dat je iets leert van de ervaring die je hebt meegemaakt. En dat je inziet dat jouw eigen hoofd dus al lang wist wat die hallucinaties je probeerden te vertellen. Je hebt geen drugs nodig om die inzichten boven te halen. Wel een hoop zelfonderzoek. Want die info, die zat dus al in je kop.

De kenmerken die je noemt:

  • je vindt het moeilijk om je aan regels te houden
  • je handelt vaak uit eigenbelang
  • je kunt je niet inleven in de emoties en behoeftes van andere mensen
  • je bent gewelddadig of agressief
  • je brengt jezelf of anderen in de problemen door je roekeloze levensinstelling
  • je kent geen schuldgevoelens wanneer je iemand benadeelt
  • je kunt de consequenties van jouw handelingen niet overzien

Zijn ook veel voorkomend bij reguliere verslaving. De 12 stappen zijn erop gericht om precies aan deze kenmerken te werken. Om meer bewust te worden van de gevolgen van je gedrag op jezelf en op anderen.

Wie weet werkt het voor jou ook wel!
Als je echt dingen in het hier en nu wilt veranderen om het zo aangenaam mogelijk te maken, leer dan om in het hier en nu te leven.

Je bent niet verantwoordelijk voor jouw ziekte, voor jouw diagnoses. Je bent wèl verantwoordelijk voor jouw herstel. Ofwel het leren leven met die diagnoses. Verschuil er dus ook niet achter!

Pak een meeting. Misschien is het je laatste strohalm.
(Ohja, en blijf natuurlijk ook gewoon doorgaan met de professionele hulpverlening)

Deze doseringen zijn levensgevaarlijk. Dat weet je zelf ook denk ik wel.

 
wat denk je dat al dat gebruik voor stress mee brengt
Ik dacht dat je na vrijdag/zaterdag wel moe zou zijn. Ik kan me er niks bij voorstellen eerlijk gezegd; een nacht doorhalen met drugs en dan nog twee nachten doorhalen zonder drugs. Dat is wel zieke stress dan. Is dat omdat je omgeving negatief reageert? Of had je last van paranoia?

En hoe is het nu? Want daar was ik eigenlijk benieuwd naar.
 
heb ik dat ergens gezegd ik weet waar de oorzaak zot en in het verleden 4 weken clean geweest , hier ga ik weer volledig voor
De oorzaak zit hem in het feit dat jij nog niet echt besloten hebt om clean te worden. Hopelijk komt dat nog maar ik krijg niet echt de indruk dat jij voor de volle 100% er voor gaat. En de weg naar herstel gaat pas lukken als jij er ook echt voor gaat.

Er zijn sowieso al dingen die jij had kunnen/moeten ondernemen om ervoor te zorgen dat je clean zou kunnen blijven. Maar zelfs dat heb je nog niet gedaan.

Dus ja dit gaat zo nog maanden of jaren duren chippie.
 
Dat is gewoon 4 weken niet gebruiken dat is heel iets anders dan clean worden en hopelijk nooit meer gebruiken. 🙂

En dat is weer anders dan in herstel zijn!

heb ik dat ergens gezegd ik weet waar de oorzaak zot en in het verleden 4 weken clean geweest , hier ga ik weer volledig voor

Waar de oorzaak zit is eigenlijk niet eens zo heel erg interessant. Interessanter is wat je nu anders gaat doen om te zorgen dat het niet nog een keer hoeft te gebeuren 😉

Ofwel: niet zoeken naar de oorzaak, maar naar de oplossing!
 
Ik vroeg je gisteren hoe het ging, dus dat was een mooi moment geweest om te delen hoe je je voelt. In plaats daarvan reageerde je vijandig and gaf je niks prijs. Dus wat je hier zegt is niet waar.
ik deel ook niet alles met mensen hier op het intern haha je hoeft je niet gelijk offended te voelen dit is "maar" het internet ik heb ook een IRL leven met echte mensen met wie ik ze eerder zal delen
 
Ik vond je respons gister wel een beetje onvriendelijk, maar echt beledigd ben ik niet. Misschien was ik ook iets te hard voor je zonet.

Verder snap ik wel wat je zegt, maar dit is een veilige plek voor jou (hoop ik) en als iemand oprecht interesse toont in hoe het met je gaat dan is dat toch een mooi moment om je voornemen om meer over je emoties te praten uit te voeren? Oefening baart kunst 🙂 En verder was ik gewoon nieuwsgierig, dus er zat niet direct een therapeutische gedachte achter.
Ik ga toch nog een ding tegen je zeggen, en ik zeg het met de beste bedoelingen:
MrChip, stop met draaien en get your act together. De enige persoon die echt de dupe is van je gedrag ben je zelf.
 
Terug
Bovenaan