Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Studieverplichtingen, het opbouwen van een mooie voorraad stoffen in mijn receptoren en het sparen van mijn neuronen dwingen mij er helaas toe de begeerde daad uit te stellen :(
13 juni jl. voor het laatst gebruikt. Ik heb zo ongelooflijk trek in een 2 lekkere sleutelpunten pep, nadat ik twee halve liters bier in een dichtbij gelegen irish pub heb genuttigd. Vervolgens doorlopen naar een krankzinnige tent met keiharde techno, alwaar ik mijn volgende lijntje zal nemen...
Hee,
Voor de straffen voor drugs zou ik even kijken naar de vervolgingsrichtlijnen van het OM aangezien het de Officier van Justitie is die uiteindelijk bepaalt of je vervolgd moet worden of niet. http://www.om.nl/organisatie/beleidsreg ... _opiumwet/
t.a.v 2gr harddrugs: Hier is te zien dat...
ja ik kan helemaal geen website ofzo van hun vinden,ik weet niet eens de officiele naam van het bedrijf of het adres...hoe kan ik het dan op google vinden ;p
ok bedankt, maar ik hoop dat die healthstore open is, want ik ben nog geen 18 en bij die healthstore krijg ik wel altijd mee. Bij de lachende paus kom ik dus nog niet binnen ;p bedankt :) weet iemand anders het toevallig? Weet iemand ook geen telefoonnummer van die healthstore? of een website ofzo?
hallo
is de smartshop in rotterdam (die ene vlakbij blackwidow) geopend op zondag 15 juli? zoja, van hoelaat tot hoelaat is die dan geopend? zonee, zijn er andere smartshops open op zondag in rotterdam?
alvast bedankt ;p,
Blowfishy
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.