1ste keer XTC: halve of hele pil?

Midway

Wijs gebruiker
Vanavond ga ik voor de 1ste keer XTC pakken

Ik heb heel wat tegenstrijdige dingen gehoord over hoe je het de 1ste x aanpakt: sommigen zeggen pak beter gewoon een halve pil, maar anderen zeggen dan dat je niks zult voelen en je dus beter een hele pakt.

ik denk dat het deze zijn: (het zijn witte pillen met een jodenster op zonder breeklijn)

http://www.pillreports.com/index.php?pa ... ll&id=5693

zo te zien aan de comments zal ik dus best een halve pakken denk ik, hopelijk voel ik het

nog een vraagje: is het best dat je veel eet of weinig eet voor je xtc pakt?

groeten
 
die had ik gisteren, zijn hele goede, lekker spacen

kunt best wel met een hele beginnen lijkt me, en zorg ook dat je een bodempje hebt, best iets vettig, frituur ofzo, anders kan het nogal hard aankomen (denk ik)
 
bij mijn 1e keer nam ik eerst een halve, en toen ik die een klein beetje voelde gelijk de andere helft erachteraan (half uurtje later ongeveer..) en dat beviel erg goed.
 
Ik heb de eerste keer een hele gepakt en had totaal geen last van misselijkheid ofzo, dus ik denk wel dat je het aankan, zeker als het frieten zijn :D
Maar als je echt op veilig wil spelen, moet je misschien met een halfje beginnen.

Veel plezier in elk geval!
 
de 1ste keer is het leukste, dus doe maar een ganse..

als je echt twjfelt, dan moet je ze gewoon laten testen
 
mijn eerste keer was 0,5gram mdma kristallen ...

ik ging echt geweldig ...

maar je moet dan wel hard willen gaan wil je het echt goed voelen de magie van de pil neem dan een hele

( Laat ze wel testen en ga dan tot 200 ~ 300 mg mdma )

( ik ging hallucineren en ik denk niet dat je dat zoekt :)
 
hoe zwaar ben je?

Als je een normaal gewicht hebt, begin dan maar met een halfje. Als je teveel hebt dan is het allemaal erg overdonderend en zit je passief aan de kant het te ondergaan.

Halfje en als je na 2 uur nog niks bijzonders merkt ja dan die andere er ook maar bij.

Zeker niet te veel eten vooraf. Dan kan het nog veel langer duren voor het aankomt.
 
Telefoon zei:
mijn eerste keer was 0,5gram mdma kristallen ...

ik ging echt geweldig ...

500mg mdma kistallen? en dan de eerste keer?

Als het een beetje goede kristallen waren kan het woord 'geweldig' niet van toepassing zijn. Dat is gewoon absurd veel. Misschien was de kwaliteit minder maar het is heel onverstandig om zoveel te nemen. Ook al is het niet je eerste keer dan nog.

100-150mg is normaal.
 
ik weeg 65 kilo

ik voelde me zo goed ..:D

ik zag alleen allemaal negers lopen met rode stropdassen en enorme rode brillen :eek: en een giga smile ..

me kaken 3 dagen later nog spier pijn ...

ik pak nu meestal 250mg dat is echt een perfecte dosis

en nee horo het is goede kwali ;)
 
nutsss zei:
hoe zwaar ben je?

Als je een normaal gewicht hebt, begin dan maar met een halfje. Als je teveel hebt dan is het allemaal erg overdonderend en zit je passief aan de kant het te ondergaan.

Halfje en als je na 2 uur nog niks bijzonders merkt ja dan die andere er ook maar bij.

Zeker niet te veel eten vooraf. Dan kan het nog veel langer duren voor het aankomt.

ik weeg 75
 
haha succes post over 40 tot 60 min maar nog eens Hoe goed je je voeld ;)

en als je zin krijgt om het te vertelen Pb me maar krijg je me msn wel ;)
hoe goed je je voelt dat had ik nm ook :D de eerste keer wilde het aan iedereen vertellen
 
Relaxt. Mijn eerste keer was over de avond verspreid 3 keer 'n halve... helemaal NIKS van gevoeld, leken wel placebo's -_- De keer daarna (eigenlijk dus pas de eerste keer, dat ik effecten had dan) deed ik 1 pil, en na een uur de 2de.. vlak na de 2de pil kickte 'ie in! Heerlijk, ik vergeet die avond nooit meer.
 
laan zei:
Gewoon een hele. Weet je meteen wat het is :)

Niet echt, heb een hele gepakt en gewoon helemaal niets gevoeld

het is nu 4u geleden dat ik de pil heb genomen, maar niks

zwaar teleurgesteld natuurlijk, zullen wel complete rommelpillen geweest zijn...
 
Midway zei:
laan zei:
Gewoon een hele. Weet je meteen wat het is :)

Niet echt, heb een hele gepakt en gewoon helemaal niets gevoeld

het is nu 4u geleden dat ik de pil heb genomen, maar niks

zwaar teleurgesteld natuurlijk, zullen wel complete rommelpillen geweest zijn...
Ik ben bang dat je behoorlijk genaaid bent dan
 
Sommige medicijnen kunnen er voor zorgen dat XTC niks doet bij je. Vooral de nieuwere anti-depressiva.

Gebruik je iets dergelijks?
 
Bij mij ging het in vlagen, had ook een hele gepakt maar hij is ouder en weegt meer dan mij...
Hij kickte ff in, en dan weer uit, beetje later trug, en toen ging het over... echt jammer want het voelde best goed...
 
Ik had dat de eerste keer ook, dat het echt heeel lang duurde voor ikwat voelde, maar ik gaf me er ook niet aan over en zat de hele tijd te wachten op wat de pillen zouden doen, zodoende dat ik dus niets voelde behalve dat ik veel meer praatte.

Ik heb er toen dus nog eentje gepakt, en daarna dus wel compleet los gegaan. Twee is misschien wat veel voor een eerste keer, maar ik heb er geen spijt van, er was een ervaren gebruiker bij en het was helemaal top.
 
Toen ik ging slapen was ik vrij onrustig en soms duizelig, vreemde pillen hoor

Nuja ik wil nog altijd het echte xtc-gevoel ervaren dus ga ik eens bij iemand anders horen voor, hopelijk, betere pillen.
 
Mmm, dat heb ik niet echt gehad...
Ik denk dat ik het "xtc gevoel" een klein beetje gevoeld heb.
Helaas niet lang genoeg:(
 
Raar man... ik voelde de eerste keer ook helemaal niets, en ik kocht die pillen van iemand die mij toch wel graag mag. Misschien is er een of andere rare verklaring voor. =P
 
Ik heb de eerste keer een hele gedaan.
En daar heb ik geen negative dingen over te zeggen!
 
Hallohallo! Ben nieuw hier....

Gisteren heb ik mijn allereerste xtc-pil genomen. Een halfje want ik ben nogal een schijtbak.

Maar ik heb me de hele avond super gevoeld! Hele tijd staan dansen en energie voor 10. Alleen een nadeeltje was dat ik niet voelde dat het zo warm was want het zweet droop van me af... Ze hebben me echt even van de dansvloer moeten halen.

Toen ik in bed lag hoorde ik trouwens de stemmen van degene met wie ik uit was maar ze waren er helemaal niet. Kon dr gelukkig wel om lachen.

Trouwens, is het normaal dat ik nu nog de hele tijd mijn kaken opelkaar klem? Word er beetje moe van :P
En afentoe lijkt het nu net of gevoel soms terug komt
 
Was het gisteren gebeurd en de volgende dag nog met je kaken ?
Dat kan wel hoor,als ik gebruikt heb lopen kaken te zwaaien tijdens het praten de volgende dag.

Dan denken ze vaak dat ik weer gebruikt heb terwijl ze gewoon nog beetje aan het uitwapperen zijn :wink:

Is normaal dus.
Maar van een halve ben je dan best hard gegaan denk ik zo te horen :)
 
Nouja, afgelopen nacht zeg maar rond een uurtje of 2.

Haha, dus dan niet doen als je de volgende dag moet werken.


Mare, we hadden allemaal een halve genomen en volgens mij is ie bij toch wel het hardst gegaan want ik liep echt hele domme gesprekken te voeren (hoe plant men een geldboom?)
Terwijl de rest wel wat rustiger was.

Ohw ja, om het gevoel van de eerste keer te behouden is het verstandig om beter 1 maandje of langer te wachten om het nog een keer toe doen?
 
Beter is om er 3 maanden tussen te houden. Maar 1 keer per maand kan opzich ook nog wel... zolang je het leuk houdt:)
 
Terug
Bovenaan