3-FA iemand al geprobeerd?

Whitesnow

Experimenterende gebruiker
Is het echt vertrouwelijk om drugs op internet te bestellen? Word dat niet onderschept? Hoor ook altijd dat drugs van sites van slechte kwaliteit zijn
 

flipkonijn

Bewuste gebruiker
Die mensen bestellen het waarschijnlijk zelf bij deze bronnen en willen je het paradijs niet laten kennen denk ik :mrgreen:
Legale RC's zijn makkelijk puur te vinden bij legit vendors.
Illigale RC's zoals 2c-b, of zelfs drugs zijn te vinden maar dan moet je meestal wel een paar dingen doen om er te komen, dan kan de kwaliteit ook wel wisselen naargelang de verkoper.
Het vergt een beetje werk, vooral als je het wat veilig moet/wil doen. :wink:
 
Whitesnow zei:
Is het echt vertrouwelijk om drugs op internet te bestellen? Word dat niet onderschept? Hoor ook altijd dat drugs van sites van slechte kwaliteit zijn

Daar is zo weinig controle naar. Enig idee hoeveel post er dagelijks verwerkt wordt? :tearsofjoy:

Het gebeurt wel eens dat RC vendors iets te veel of iets te weinig in de zakjes doen dan wat ze aangeven.
 
Bovenaan