Ja, en niet voor het eerst. Anders zou ik er een tripsitter bij hebben namelijk. En ik raad het zeker niet aan om dit voor je plezier in te nemen. Als je voor de fun wil trippen zijn er vele andere middelen.Ga je het solo gebruiken?
Nee, tenminste, niet altijd. Dit keer ook niet👍Hou vind je dit verhouden t.o.v. psilocybine?
En zit je dan in je eentje de hele tijd te kotsen en aan de diarree?
Gelukkig niet altijd kotsen!Nee, tenminste, niet altijd. Dit keer ook niet👍
Psylo is meer cartoonachtig voor mij. Heel leuk ook. Met ayahuasca moet je echt liggen en genieten. Met Psylo is het leuk om door de bossen en duinen te wandelen.
Bij mij is Psylo ook altijd cartoon... 😂Nee, tenminste, niet altijd. Dit keer ook niet👍
Psylo is meer cartoonachtig voor mij. Heel leuk ook. Met ayahuasca moet je echt liggen en genieten. Met Psylo is het leuk om door de bossen en duinen te wandelen.
Zijn de visuals bij jullie op psilo dan zoals in een tekenfilm, met zwarte randen om egale vlakken heen ofzo? Ik herken dat helemaal niet als dat zo is...
Hmm, nu ik erbij stil sta wordt dit ook wel over DMT gezegd, maar dat soort visuals ervoer ik op changa ook niet... Juist visuals met heel veel kleurschakeringen.Ja soms wel, of bepaalde gezichten lijken uit een cartoon te komen.
Hmm, nu ik erbij stil sta wordt dit ook wel over DMT gezegd, maar dat soort visuals ervoer ik op changa ook niet... Juist visuals met heel veel kleurschakeringen.
Ja!Zijn de visuals bij jullie op psilo dan zoals in een tekenfilm, met zwarte randen om egale vlakken heen ofzo? Ik herken dat helemaal niet als dat zo is...
Dat van die trollen heb ik wel meegemaakt. Soms lijken mensen trollen, andere keren engel-achtige wezens. Alleen is dat niet cartoony bij mij, maar realistisch. Tijdens mijn allereerste paddo trip veranderden mijn vrienden in een kat en een koalabeer. Ook weer op een ultra realistische manier.Bij Psylo lijkt iedereen op cartooon figuren, bos elfen, trollen etc
Het pruttelt een uur of vier, daarna filteren, stop de planten in een nieuwe pan met water en herhaal het process nog twee maal. Niet echt laten koken zoals je met aardappels zou doen. Daarna rustig, heel rustig in laten koken.Vanwaar dat je het daadwerkelijk kookt? Zou geextraheerde DMT poeder + een MAO remmer slikken niet veel makkelijker zijn? Of kook je de Mimosa hostilis daadwerkelijk in zodat je geen DMT hoeft te extraheren?
Van het nieuwe jaar wil ik het ook doen, weet alleen nog niet hoeveel milligram DMT. Ook moet ik nog even iets meer materie omtrent MAO remmers lezen.
Heb je wel je rituelen uitgevoerd voor de sessie?Ik heb een keer een spirituele doodservaring en wedergeboorte ervaren op ayahuasca. Een trip van 11uur. Gillen, schreeuwen, schelden, huilen; ik deed het allemaal. Ik stond doodsangsten uit. Dit middel durf ik niet meer te gebruiken. Dat was wel echt een hele zware badtrip. Heb ik jarenlang last van gehad.
Moet ik wel eerlijk bekennen dat ik weken daarvoor LSD had gebruikt en mijn brein kennelijk de ervaring van ayahuasca niet aankon, doordat het nog een trip te verwerken had. Dom van mij. Dus wat betreft zou ik ooit nog weleens 1 beker willen drinken, mits ik zware medicijnen in huis heb liggen. Als ik dezelfde badtrip weer krijg maar dan thuis, dan word ik door ambulancebroeders in een deken gerold en krijg ik een injectie om rustig te worden.
Op internet zijn er veel triprapports te lezen van mensen die ayahuasca hebben gedaan. Het is een interessant middel. Wat ik minder vaak tegenkom is mijn ervaring. Zowel op DMT kristallen als op ayahuasca, had ik het gevoel dat ik stikte. Dit kwam mogelijk doordat mijn tijdsbeleving werd beïnvloed. Op DMT kristallen had ik de ervaring dat de tijd stil kwam te staan, en ik daardoor dacht dat ik geen zuurstof meer kreeg. Maar wat er gebeurde was dat ik op werd genomen in de DMT realiteit. Ademhalen is iets wat je doet op aarde, en niet in de DMT wereld.
Hoi allemaal.
Ik ben vandaag de hele dag bezig geweest met het bereiden van Moeder Ayahuasca.
Wie is er nog meer liefhebber, jou favoriete combo, en wat vinden jullie van de ervaring?
Mijn combinatie is die van Caapi/P. ViridisBekijk bijlage 13431Bekijk bijlage 13432Bekijk bijlage 13433Bekijk bijlage 13434