bijna vakantie vraagje coffeeshop

haaitand

Experimenterende gebruiker
ik woon in België en ik zou tijdens de vakantie keer met maten naar Maastricht gaan. Met de trein voor maar 10€. Maar hoe oud moet je zijn om te kunnen kopen en zijn der manieren om der anders aan te raken tis voor een vooraatje e.
 
De kans is inderdaad aannemelijk dat je ID kaart wordt gevraagd bij binnenkomst. Ben je onder de 18 dan kun je geweigerd worden
 
ma ge kunt da ook gewoon vraagen aan een gast daar. En hoeveel gram kun je kopen in 1 keer
 
Er zijn verschrikkelijk veel coffeeshops die je makkelijk meer dan 5gram meegeven.
Ook bij aardig wat shops krijg je mee als je er beetje oud uitziet.
En anders kan je idd vragen aan iemand daar of hij wilt halen, moet je geluk hebben dat het een eerlijk iemand is en een grote vooraad voor een grote prijs zou ik daar niet aan toevertrouwen.

ben ik ff blij dat ik een ID van iemand van 19 heb, scheelt me 2jaar wachten :D
 
16 gaat je niet lukken waarschijnlijk..
Dus dat word aan iemand vragen of die ff kan halen
 
Ik heb in maastricht tot nu toe altijd mijn paspoort moeten laten zien, zelfs op een voormiddag door de week toen er geen klanten waren.
 
In Maastricht wordt er tegenwoordig in iedere coffeeshop achter je pas gevraagd. Ook al zie je er 50 uit. toch in de shops die ik daar bezocht. . Je zal verder van de grens moeten gaan. Eindhoven ofzo.
 
- je mag zoiezo niet binnen onder 18
- maximum 5 gr./ shop (maastricht, geleen niet)
- pacontrole is er altijd nu (ik mag zelfs in een bepaalde shop niet meer binnen omdat m'n paspoort al meer dan een jaar vervallen is :D )

en al die speculaties over hoeveel je over de grens mag nemen, laat die maar achterwege: JE MAG SIMPELWEG NIETS OVER DE GRENS NEMEN. je kan echter wel geluk hebben met de agent die je tegenhoud, ons hebben ze ooit gewoon laten doorrijden, puur geluk dus.
 
haaitand zei:
is er eigenlijk veel controle op de trein door de flikken???
steeds meer en meer, niet dat het dagelijks gebeurd maar met al die ophef de laatste tijd rond belgen die in maastricht gaan halen is er wel meer controle. maar dit is niet enkel met de trein, je kan dus volgens mij nooit zeker zijn
 
Buh, ga al een tijdje naar maastricht met de BUS! en heb daar in mijn leven nog NOOOOOOOOOIT 1 controle op gehad, wel van andere mensen gehoord dat er op de bussen wel is controle was geweest.

Als je op drukke momenten gaat is de kans op controle zeer klein, hoe later, hoe groter de kans op controle. ;)
Ik heb een regel dat ik VOOR 7 uur nog uit maastricht ben, nadien durf ik niet echt meer te gaan, omwille de avondcontroles (maar daar heb ik geen weet van)

Idd, in elke coffeeshop wordt er achter een pas gevraagd. Sommige scannen jouw paspoort (dnno voor wat dat precies dient)
En ge moet boven de 18 jaar zijn, eronder kom je niet binnen en inderdaad max. 5 gram (per shop, ghehehe :D )

Uiteindelijk kunt ge beter gewoon is aan andere mensen vragen of ze nieuwe kennen die u wiet kunnen fixen ipv naar maas gaan en met lege handen teruggaan. Ge moet volgens mij enorm veel geluk hebben als iemand anders voor u wilt kopen, ik persoonlijk zou voor u zelf niet eens wiet gaan halen als je het mij persoonlijk vraagt daar. Omdat ik prolly ook geen problemen wilt hebben. Wie weet wie naar mij aan het kijken is ... :s
 
Ikzelf kom uit de buurt van Maastricht ben hier vaak te vinden ik ga meestal naar Slow-Motion deze ligt dicht in de buurt van het station.
Maastricht heeft nu een beleid dat elke shop 100% id-controle heeft ben je nog geen 18 of heb je em niet bij je ook al ben je 70 kom je er niet in.
Het scannen van paspoorten word idd in meerdere shops gedaan en je pas blijft dan 2 dagen opgeslagen (Als je vaker in een shop komt is laten zien van je pas al genoeg en hoef je em niet eens open te laten zien).
Het scannen word trouwens voornamelijk bij Buitenlandse kopers(fransen,belgen,duitsers) gedaan. Dit word gedaan om drugsrunners tegen te gaan een Probleem waar maastricht erg mee kampt aangezien het een grensgebied is.
 
Terug
Bovenaan