Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
ik was twee en een helve maand gestopt met roken maar als ik coke gebruik heb ik zo'n vreselijke zin in sigaretten dat ik gewoon de een na de andere opsteek , is dit normaal?
Ik had eerst dat ik juist minder ging roken op coke, maar gisteren had ik andere coke en toen ging ik juist wel veel roken. Misschien ligt het aan mezelf, ik zou het niet weten.
De keren dat ik coke deed, heb ik ook veel meer gerookt dan anders. Het is nu al wel maanden geleden dat ik nog eens coke heb gedaan en ook al een hele tijd sinds mijn laatste sigaret. Benieuwd wat dat de volgende keer geeft
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.