Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Jethro Tull behoort tot de meest belangrijke progressieve rockbands van de jaren 70 en heeft elf gouden en vijf platina albums op haar naam staan. Toonaangevende Jethro Tull albums zijn ‘Aqualung’, ‘Living In The Past’ en ‘Thick As a Brick’ - met name laatst genoemde plaat is een heuse rockclassic. Sterker nog: het is de blauwdruk van het 'progressieve rock' genre zoals we dat heden ten dage kennen. Dit album heeft 34 jaar na datum niets aan vitaliteit en zeggingskracht ingeboet. De band is nog steeds onverminderd populair en treedt overal voor uitverkochte zalen op.
MetaalKonijn zei:27 April:The Haunted, Municipal Waste en Wolf
Vera/Grote Zaal, Groningen
damage: €12,-
Glorf zei:Heh daniel johnston was ik ook heen. Die mensen die voor hem dingen stonden te doen moesten maar snel plek vrij maken voor meneertje Daniel vond ik. Tof dat de orgelheer van De Kift meedeed trouwens.
Amsterdam Klezmer Band moet zowieso weer ouwe school gaan spelen. Maar ik geloof dat het hip is om vlakke beats door balkanbrass heen te gooien. Ik vond het wel een vet concert hoor, het kwam alleen wat traag op gang, maar toen ze die dub/reggae riedel hadden gespeeld stond ik wel te stuiteren.
Russendisko was een tijdje terug ook in de vera, dat barstte ook van de wervelende oost europese en russische stamp en hop deuntjes.
Fatima Spar & the freedom fries komen ook binnenkort. Kheb maar 1 liedje gehoord maar dat zit ook in dezelfde hoek geloof ik. Soort swingmuziek met balkan invloeden.
MetaalKonijn zei:MetaalKonijn zei:27 April:The Haunted, Municipal Waste en Wolf
Vera/Grote Zaal, Groningen
damage: €12,-
Midway zei:die namen alleen al![]()
Eier zei:Grindcore is een extreme versie van punk, met wat Death Metal invloeden. Dit beperkt zich eigenlijk enkel aan de vocalen (gruuuuuuuuuuuuuuuuunts) en de overal sound (smerig, groezilig, etc.) Niet Metal met wat punk. Het verschil zit 'em in de Powerchords, die heb je vrij veel in Punk/Hardcore/Grindcore, maar vrij weinig in de metal (in verhouding tot.) Punk heeft ook (bijna) geen gitaarsolo's.
Punk -> Hardcore Punk -> Grindcore
Rock -> Metal
Psychoticoverdose zei:MetaalKonijn zei:MetaalKonijn zei:27 April:The Haunted, Municipal Waste en Wolf
Vera/Grote Zaal, Groningen
damage: €12,-
PRESENT
MetaalKonijn zei:Psychoticoverdose zei:MetaalKonijn zei:MetaalKonijn zei:27 April:The Haunted, Municipal Waste en Wolf
Vera/Grote Zaal, Groningen
damage: €12,-
PRESENT
BIER!
Eier zei:MetaalKonijn zei:Psychoticoverdose zei:MetaalKonijn zei:MetaalKonijn zei:27 April:The Haunted, Municipal Waste en Wolf
Vera/Grote Zaal, Groningen
damage: €12,-
PRESENT
BIER!
EN NATUURLIJK HOSSEN MET JE GLANS UIT JE PANTS!
matthijs zei:Eier zei:MetaalKonijn zei:Psychoticoverdose zei:MetaalKonijn zei:MetaalKonijn zei:27 April:The Haunted, Municipal Waste en Wolf
Vera/Grote Zaal, Groningen
damage: €12,-
PRESENT
BIER!
EN NATUURLIJK HOSSEN MET JE GLANS UIT JE PANTS!
Ik ben er misschien ook wel.

MetaalKonijn zei:matthijs zei:Eier zei:MetaalKonijn zei:Psychoticoverdose zei:MetaalKonijn zei:MetaalKonijn zei:27 April:The Haunted, Municipal Waste en Wolf
Vera/Grote Zaal, Groningen
damage: €12,-
PRESENT
BIER!
EN NATUURLIJK HOSSEN MET JE GLANS UIT JE PANTS!
Ik ben er misschien ook wel.
goeie zaak.![]()

-spaceman- zei:2day: VITALIC in TIVOLI!!!!!![]()
DAFT PUNK & SUPPORT ACT
Heineken Music Hall, Amsterdam
Wo, 04/07/07 20.00 uur
:P 
Sweet_Shadow zei:Daft Punk, nehhh. Zeker niet voor 40 euro. Maar veel plezier jij
In september komt Xavier Rudd weer naar NL met z'n didgeridoos, hij is leuk.
Verders ga ik naar Jethro Tull op 2 juni en naar Peter Gabriel op 29 juni. Yeeey!! Was het maar vast zover!![]()
ben nog aan het bedenken of ik ga of niet. lijkt me wel erg vet dus waarschijnlijk ben ik van de party-spaceman- zei:gaan er nog mensen naar DAFT PUNK???
DAFT PUNK & SUPPORT ACT
Heineken Music Hall, Amsterdam
Wo, 04/07/07 20.00 uur
ik krijg het niet voor elkaar om niet te gaan:P
(40euro)
Ellesdee zei:zondag 20 mei @ Baroeg in Rotterdam
Dying Fetus (US brute death)
Skinless (US death)
Cattle Decapitation (US death / grind)
War From A Harlots Mouth (D metalcore / grind)
Entree 12,50 euro. Open 15.00 uur
