Je kunt het dus blijkbaar niet meer kopen.
Dit is niet helemaal waar, je kan het nog in de apotheek zonder recept krijgen.
Je zal wel een geloofwaardig verhaal moeten houden daar, anders krijg je het niet mee.
Wat je in de apotheek krijgt zijn capsules, die moet je openmaken en hieruit komen dan wasbolletjes. Deze bolletjes moet je dan pletten (met een mortier of iets anders wat zwaar is) zodat je lichaam het sneller kan opnemen. daarna kan je het in een drankje doen en opdrinken.
Het zal bitter smaken, maar dat zal je maar voor lief moeten nemen.
Ik raad je wel aan om eerst te testen of je er niet allergisch voor bent door eerst 150 mg te nemen en als het na drie kwartier nog niets doet pas de rest te nemen.
De trip zelf is meer een gevoelstrip dan een visuele op psychedelische trip. Persoonlijk had ik het gevoel dat een kamer waarin ik zat de enige werkelijkheid was, ook stonden alle sterren op een andere plaats en versmolt ik met de bank, tenminste, zo voelde het.