Eerste keer 2cb

michael1992

Experimenterende gebruiker
Ik ga dinsdag misschien voor de eerste keer 2cb nemen. En ik heb een paar vragen voordat ik beslis of ik het ga proberen.

1 Kun je tijdens 2cb wel normaal nadenken? Of is het net zoiets als een best hoge dosis xtc, dat je niet echt nadenkt en dat je je erna er niks meer van herinnert?

2 Hoe zijn de visuals bij een normale dosis? Zie je de wereld normaal maar dan met wat vervormingen erin? Of heb je weinig besef van de normale wereld, en zie je echt hele rare dingen zoals dit? :flushed:
(http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:Lkc9 ... 36.jpg&t=1)

3 En hoe lang duurt het voordat het uitgewerkt is bij een normale dosis? Toch wel een uur of 4-5 toch?

Bedankt :)
 

Intoxication

Bewuste gebruiker
allereerst moet je relaxen nu, ok? :grin:

Je hebt zware psychedelica (DMT) beschrijft die visuals van die foto die je daar toont ... dan LSD / Paddo's, veel milder dan DMT, dan nog lager heb je de 2C-groep zoals 2c-b, voelen heel erg mild aan en toch lekker trippen... Je kunt er ook hard van gaan, daar niet van.. Hoeveel ga je doseren?? Bij normale dosissen is het echt heel relaxed (20-25mg).

Duurte:

 

michael1992

Experimenterende gebruiker
Oom Klaas zei:
http://www.unitydrugs.nl/2cb.php

Eerst dat lezen, zo te zien heb je helemaal geen kennis van het middel.
Goed dat je het in ieder geval hier komt vragen.
Bedankt voor de reacties. De laatste vraag had ik inderdaad ook wel met google kunnen vinden. Maar op de andere vragen kan ik geen antwoord vinden, vandaar dat ik ze hier stel. :)
 

Oom Klaas

Badass junkie
michael1992 zei:
Oom Klaas zei:
http://www.unitydrugs.nl/2cb.php

Eerst dat lezen, zo te zien heb je helemaal geen kennis van het middel.
Goed dat je het in ieder geval hier komt vragen.
Bedankt voor de reacties. De laatste vraag had ik inderdaad ook wel met google kunnen vinden. Maar op de andere vragen kan ik geen antwoord vinden, vandaar dat ik ze hier stel. :)

Om jouw plaatje te kunnen zien heb je wel meer nodig dan een normale dosering 2cb.
Dat soort beelden komen normaal gesproken alleen voor bij middelen als DMT, salvia en ketamine (in de k-hole), als ik dat goed zeg.

Ik heb zelf nog geen ervaring met 2cb dus hoe het nadenken is kan ik je niet vertellen, ik zou eens door dit forum heen bladeren en kijken welke leden er wel ervaring mee hebben en die pb'en. Er zijn er genoeg die je wel willen vertellen hoe 2cb voelt.
 

michael1992

Experimenterende gebruiker
Gisteren uiteindelijk toch besloten om te doen. En het viel best tegen eigenlijk, ik had nauwelijks hallucinaties. Alleen maar een heel heel heel klein beetje vervorming op bepaalde dingen. En verder had ik in het begin lachkicks en daarna was ik zo moe en lui geworden net als met wiet. Ik weet niet precies de dosis maar vrienden van mij kregen wel hallucinaties. Misschien ben ik minder gevoelig voor hallucinaties, of kan dat niet eens :confused:
 

michael1992

Experimenterende gebruiker
Flameon zei:
Wat is het verschil qua tripervaring en lichaamsgewicht tussen jou en je maatjes?
Ik weeg 65 en die 2 vrienden rond de 70-80 schat ik zo, dus daar zal het niet aan liggen. En ik heb alleen 5 uur van te voren gegeten. 1 vriend zag kleuren in elkaar overlopen en zag echt alles bewegen. Maar hij zei dat het met zijn medicijnen te maken kon hebben. (Geen idee wat voor medicijnen hij gebruikt) En die andere vriend zag ook best sterke vervormingen. Ik zag die eigenlijk nauwelijks, maar kan het zijn dat ik daar minder gevoelig voor ben oid?
 

Lavalamp

Bewuste gebruiker
michael1992 zei:
Flameon zei:
Wat is het verschil qua tripervaring en lichaamsgewicht tussen jou en je maatjes?
Ik weeg 65 en die 2 vrienden rond de 70-80 schat ik zo, dus daar zal het niet aan liggen. En ik heb alleen 5 uur van te voren gegeten. 1 vriend zag kleuren in elkaar overlopen en zag echt alles bewegen. Maar hij zei dat het met zijn medicijnen te maken kon hebben. (Geen idee wat voor medicijnen hij gebruikt) En die andere vriend zag ook best sterke vervormingen. Ik zag die eigenlijk nauwelijks, maar kan het zijn dat ik daar minder gevoelig voor ben oid?

Heb je tekst niet gelezen maargoed...

2Cb opzich is HEEEEEL erg mild en vriendelijk... Nog nooit mensen van weten badtrippen...

Dusja, niet te bang zijn voor hogere dosis.... Evt zelfs in combo met lsd ofzo :hearteyes: :wink:
 

alex0303

Experimenterende gebruiker
ja ik ken 2-cb wel :P

ik en een vriend hadden van iemand die wij kennen pillen gehad alleen hij wist ook niet wat het was en wij ook niet ik weet het nog goed het waren roze rolextjes. en er zaten er nog 4 in het zakje en ik had van tevoren al gekeken op http://www.pillreports.com en daar gaf het aan dat er 60 mg mdma in zat dus wij zijden tegen mekaar ok we pakken er eerst 1 en dan gaan we ff eten bij de mac en dan pakken we nummer 2 dus wij onderweg naar de mac we pakken er 1 wij eten besteld en alles op gegeten. maar we voelden nog steeds niks dus wij d8 dat het langer zou duren omdat er maar 60 mg in zit. en ja whor daar gaat nummer 2 naar binnen en toen bedacht ik me pas waarom ruiken die pillen niet naar mdma en waarom zijn ze zo klein??? :confused: dus wij opweg naar de albert hein voor wat energy drink wij lopen de ah binnen en hale een paar blikjes dus wij op weg naar het park wij gaan daar zitten. ik kijk naar een boom en zeg sinds wanneer zien er bomen zo raar uit, hij zei ja daar d8 ik ook al aan. en toen zei ik: dit is denk geen mdma whor. hij begreep het al niet want het stond zo op pillreport, dus ik zeg tegen hem kijk nog eens op je telefoon op pillreports dus wij kijken weer ja hoor hij staat er tussen ''PINK ROLEX" http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=14260 dus wij kwamen er achter dat het 2-cb was eerste keer midden in de stad.in een klein parkje, met zen 2e toen zei hij van zullen we even ergens anders gaan zitten, dus ik zeg ja is goed dus wij lopen weg ik denk egt net zo snel als een slak. en we waren onderweg nou het was een heel avontuur. alleen kleuren zijn heel mooi fel en anders en het leek net of dat bomen mij allemaal deden aankijken en ons in de gaten deden houden. en toen we op weg waren naar die andere plek veranderde alles in een heel duister gedoe. en nix was nog mooi het leek net of dat ik over de grenzen van hell liep. dus wij beginnen wat sneller te lopen en die bomen hielden ons nog steeds in de gaten en naar 100m rennen was het weer goed. het was weer terug als eerst net als in dat parkje toen gingen we op zo een bankje zitten en kijken naar de bomen. en recht tegen overons waren 2 rozen deuren en als je er naar toe kijkt dan lijkt het net of dat die deuren op je af kwamen en dat je ze kon aanraken maar als je dat wou dan gingen ze terug, en toen bedacht ik me ineens hoe moet dat er uit zien voor mensen die voorbijlopen. 2 kinderen die staan te graaien in de lucht met een kut kop of ze 10 milljoen euro hebben gevangenen toen begon ik me weer normaler te voelen in een keer uit het niets. dat was best wel jammer maar ook weer fijn om ''terug te zijn''
en naar 30 min voelde ik me weer goed helemaal normaal :) :)

dus wij waren ongeveer 6 uur weg geweest omdat we er 2 hadden gepakt. en de foto die in het tripreport staan zien er wel het zelfde uit maar zit meer de stof 2-cb in want wij hebben 6 uur lopen trippen en normaal ben je maar 2 tot 3 uur weg en geen 6 uur xD
en ik heb na het trippen nog een paar weken tot zelfs een paar maanden flashbacks gehad en dat is egt niet fijn maar ik ben er nu weer van af en o ja PS.VERTROUW PILLREPORT NIET ALTIJD MEESTAL KLOPT HET WEL MAAR NIET ALTIJD want het zou veel leuker zijn gewist als ik het wis dat wij 2cb hadden

ik hoop dat jullie het verslag goed vonden want het is mijn eerste trip en eerste verslag :grin: :grin:
 
Dit was mijn eerste tripmiddel dat ik ooit heb gehad en had er 2 en half van geslikt, ik was compleet van de kaart en ben zelfs met mijn geest uit mijn lichaam getreden. ik had die dag erna opgezocht wat het was en het is een associatief tripmiddel dat het uit het lichaam treden verklaart, dit is in het kort wat ik ervaren heb en wil het nooit meer hebben ik krijg er al rillingen van als ik er aan denk en denk dat trippen zowieso niets voor mij is omdat ik een gedachtengangstoornis heb. dit was in het kort wat ik ervan vind. ik moet er wel bijzeggen dat ik me totaal niet had voorbereid op dit middel en ik totaal geen idee had wat het was.

Pascal greets :wave:
 

Lavalamp

Bewuste gebruiker
gebruikernaam zei:
ik had die dag erna opgezocht wat het was en het is een associatief tripmiddel
:confused:
gebruikernaam zei:
dat het uit het lichaam treden verklaart,
:confused:
gebruikernaam zei:
dit was in het kort wat ik ervan vind.
:tearsofjoy:
gebruikernaam zei:
ik moet er wel bijzeggen dat ik me totaal niet had voorbereid op dit middel en ik totaal geen idee had wat het was.

gebruikernaam zei:
Omdat ik een gedachtengangstoornis heb.
:wave:
 
ik weet dat het raar klinkt maar het was een overdosis en ik was maar 14 jaar. Ik wou dat ik het beter kon beschrijven maar het was echt raar, ik heb eerder een man van 40 gezien die ook 2 pilletjes had geslikt van 90 mg genaamd gele vlinders en die was er nog erger aan toe, geloof dit is geen onzin, ik had dus 225 mg gehad en met het idee dat het MDMA was en had totaal geen ervaring met trippende middelen en had dus een overdosis, ook al geloven jullie het niet, van mij hoeft het ook niet als je het zelf maar eens probeerd zoals ik het deed dan lach je wel anders :P ik heb het meegemaakt en hoef niet dezelfde ervaring weer te hebben, ooit zal ik nog wel eens een tripmiddel proberen maar dan zal ik me voorbereiden :P, maar het zou ook nog kunnen zijn dat er iets anders in zat :openmouth: ik weet het niet maar dit is in ieder geval wat ik heb meegemaakt.
 
Bovenaan