Gevaarlijke valkuilen in bospad

  • Onderwerp starter Onderwerp starter neti
  • Startdatum Startdatum

neti

Badass junkie
Gevaarlijke valkuilen in bospad

HELDEN - De politie onderzoekt wie in de Heldense Bossen bij Helden (Limburg) valkuilen aanlegt in een zandpad dat gebruikt wordt door wandelaars en fietsers. Zondag ontdekte de politie zo'n valkuil van twee meter diep en een omtrek van tachtig centimeter, met onderin een betonnen blok met pinnen van 15 tot 30 centimeter hoog.


De valkuil was afgedekt en niet zichtbaar vanaf het pad. Enkele weken geleden raakte iemand gewond toen hij in een onzichtbare valkuil trapte en met zijn voet in een pin viel. „Deze boobytraps zijn uitdrukkelijk bedoeld om mensen te verwonden”, zei een woordvoerster van de politie. De recherche onderzoekt de valkuil op sporen om de daders te kunnen traceren.
 
What the fuck, hoe triest is dat... Loop je daar met je trippende hoofd door een bos, val je opeens naar beneden en zit er 15 centimeter staal in je been.

TBS voor deze mensen o.o'
 
ronduit beschamend dat we van dezelfde diersoort zijn als diegenen die deze boobytraps hebben geplaats :rolleyes:
 
Jezus, je zal maar tijdens een lsd trip met je gezicht vallen op zulke pinnen. Zulke gasten verdienen een nekschot nadat ze zijn verkracht door hondsdolle rotweilers.
 
gooi die daders ook maar in zo'n kuil. maar dan gevuld met water en een hongerige witte haai. :x

hongerige wat een raar woord eigenlijk. :P
 
Loop je daar met je paddo trip door het bos :P
Denk je ineens dat je kunt zweven, voor je et weet heb je een pin in je hol :P

:love:
 
Inspired by Prince of Persia??

69_0.png
 
Terug
Bovenaan