Help!

Wie wil mij snel, het liefst vandaag nog helpen hiermee

Weet iemand een goede coffeshop in Amsterdam Ook vraag ik mij af
welke soort drugs " merknaam" je het best kunt nemen als je begint met blowen.
En wat is het ergste wat er kan gebeuren wanneer de softdrugs verkeerd valt.
Bedankt ik ben boven de 20 :stoned:
 

Mac...

Badass junkie
Nou ja, een goede coffeeshop in A'dam. Daar ga ik nog niet eens op in, die zijn er zoveel en allemaal hebben ze op zich wel redelijk goed spul liggen. Omdat je waarschijnlijk net begint met blowen raad ik je aan naar een shop te gaan die er gewoon een beetje netjes uitziet. Zoals de bulldog ofsow. Zijn er ook genoeg van. Koop om te beginnen eerst maar eens een voorgedraaide, want meteen een jointje rollen lukt toch nog niet.
Rook die samen met wat vrienden op en geniet.
Het ergste wat er kan gebeuren is dat je misselijk wordt en evt. moet overgeven. Maar hier hoef je je geen zorgen om te maken, want dat gebeurt niet bij heel veel mensen. Gewoon niet bij nadenken, hijsen en go with the flow :P :stoned:
 

Mac...

Badass junkie
Om te beginnen heb je niet zo'n hele sterke hasj nodig. Begin gewoon met een hasje die niet te duur is, deze is vaak ook niet zo sterk. Ik raad je echter af om de allergoedkoopste te pakken, deze smaakt vaker helemaal nergens naar, maar dit kan ook weer per shop verschillend zijn.
Ik zou beginnen met een maroc of een ketama of zo.
 
Bovenaan