Ik heb nog geen mening voor mijzelf over de vaccinatiedrang over de huidige corona vaccins. De weerstand hiertegen is niet nieuw, zie de link.
Maar feit blijft wel dat het eindresultaat was en is dat veel ziektes onschadelijk zijn gemaakt.
Vaccinatiedrang –of -dwang zelfs– stuitte in de Nederlandse geschiedenis steeds op weerstand. Zoals tijdens het verbazend onbekend gebleven protest van 150 jaar geleden.
www.rd.nl
Stel je voor dat teveel ouders hun kind de standaard entingen niet meer geven. De opmars van Difterie, kinkhoest, tetanus, polio, hib ziekte, hepatitis B, pneumokokken, bof, mazelen, rode hond, meningokokkenziekte en het HPV virus.
Sommigen zijn naar maar niet dodelijk, of uiterst zeldzaam maar zeer dodelijk. Feit blijft..door die prikjes overkomt het je kind niet. Ook niet op volwassen leeftijd.
Ik denk soms dat corona ook zo'n ziekte kan worden. In de hoop dat er 1 vaccin komt, meestal (of altijd?) Krijgen de kindjes tot wel 4 vaccins in 1 prik. Wellicht word een veilig effectief vaccin onderdeel van zo'n cocktailprik.
Ook dat is een manier om corona te erkennen als ziekte/natuurlijke selectie, zonder slachtoffers te maken(als patiënt, of als lijdende door de maatregelen)
Zo hebben 'wij' corona onder controle en kan iedereen gewoon verder leven zonder maatregelen.