SpeedPiet
Belezen gebruiker
mensen vallen mij altijd aan als ik zeg, mdma en xtc is het zelfde maarja laat ze maar lekker
mensen vallen mij altijd aan als ik zeg, mdma en xtc is het zelfde maarja laat ze maar lekker
Niemand valt je aan, dit is toch geen aanval? Ik probeer gewoon met een meme aan te geven dat er geen verschil zit in mdma en xtc, in elk geval het bestandsdeel. Als je zo gevoelig bent zal ik dan meteen een rokje voor je meenemen en een strikje voor in je haar?mensen vallen mij altijd aan als ik zeg, mdma en xtc is het zelfde maarja laat ze maar lekker
Was je verslaafd aan 1 van de opiaten of een andere zware drug?ibogaine
ik deed de ibogaine op een cerenomie hier lokaal, zeer professioneel, ze doen aya en ibogaine , changaiWas je verslaafd aan 1 van de opiaten of een andere zware drug?
Zo ja, hoe was de ibogaine om clean te worden?
Zo nee, waarom heb je ibogaine dan gebruikt?
Helder 😇 waar kom je vandaan Flamingo?ik deed de ibogaine op een cerenomie hier lokaal, zeer professioneel, ze doen aya en ibogaine , changai
en veel meer,
gewoon hun site is wat vermomd en ze spreken van the father en the mother terminologie.
jazeker ik had een opiatenverslaving, heroine, kort, maar de oxy's had ik meer moeite mee.
Ik nam ze als snoepjes, ik kon mijn dokter enorm goed overtuigen , ok ik had pijn maar toch.
maar ik ben een beetje een masochist op druggebruik, ik ga diep met veel duistere dingen die niet zo populair zijn
ik ben uit vriendengroepen geweerd uit schrik dat ik overal doornappelzaadjes bij nam.
of ja het psychedlicmillieu moet me niet omdat ik niet echt ben volgens hen omdat ik drink , benzo's neem , opiaten ,meth. en alles
wat een burgerlijk mens mijdt, trekt mij aan.
ds vandaar dit rare lijstje daarom ben ik zo raar wrs omdat ik de atypische drugs verkies, de verstoten stiefkinderen onder de drugs
Ik heb dit ook met oxycodon en heroïne. Zo ben ik de hele winter doorgekomen. Lekker nodden in een warm bed met netflix heerlijk warm dekentje over je heen zonder zorgen door het leven.alhoewel spoken oxy's vaak door mijn hoofd
Het lonkt soms, maar je hebt een punt.Ik heb dit ook met oxycodon en heroïne. Zo ben ik de hele winter doorgekomen. Lekker nodden in een warm bed met netflix heerlijk warm dekentje over je heen zonder zorgen door het leven. Maar eerlijk na een maandje is de magie ervan af en raak je ook emotieloos en geef je helemaal nergens meer om het enige wat je nog wil is jezelf terugtrekken in je huis en verdoofd op de bank of in bed liggen.
Goed van je dat je er vanaf bent ! 👏🏻💪🏻🤩
wie ben ik natuurlijk om me met je drugsinname te bemoeien1) NN-DMT
2) GHB
3) Lachgas
Heb al meermaals A-php en a-pihp met lachgas gecombineerd en is nooit misgelopen maar dat betekent idd niet dat het een slimme keuze is.wie ben ik natuurlijk om me met je drugsinname te bemoeien
maar ik was eens bij een kerel die een deel van die bovenstaande combineerde maar a-PHP of a-PIHP erbij nam met lachgas,
en die kerel was volledig mongool gebruikt, kreeg je geen zinnig woord meer uit, gebrabbel, incoherent.
voelde me daar zeer vreemd bij , dat mensen debiele bewustzijnstoestanden opzochten.
en maar pochen over hoe hij al zijn vrienden fake dope had gegeven met mislabelde zakjes, en zehem geloofden,
zieke man, gelukkig zijn ze bezig met zijn internering, na een lange afluisterprocedure van de recherche meenden ze dat hij wel degelijk poging tot doodslag had begaan, weldra hebben ze hem bij zijn kraag.
sorry dat ik off topic ga, maar wou je gewoon waarschuwen met sommige combo's, not all drugs and people are funny
why is a crow like a writing desk?
neen ik zette bewust crowHeb al meermaals A-php en a-pihp met lachgas gecombineerd en is nooit misgelopen maar dat betekent idd niet dat het een slimme keuze is.
En bedoel je why is a raven like a drawing desk? 😉
Heb al meermaals A-php en a-pihp met lachgas gecombineerd en is nooit misgelopen maar dat betekent idd niet dat het een slimme keuze is.
En bedoel je why is a raven like a drawing desk? 😉
Wat vond jij zo tof aan 3mma. Ik heb het een keer genomen maar voelde bijna niks1:Eutylone
2:nep (N-ethylpentedrone)
3:3mma
moest 3fma zijn dus is een foutjeWat vond jij zo tof aan 3mma. Ik heb het een keer genomen maar voelde bijna niks
People change over time.1) NN-DMT
2) GHB
3) Lachgas
Benieuwd:People change over time.
1) Changa
2) Metocin (4-ho-met)
3) 25e-nboh
Toch nog steeds in je top 3 dus?1. Cannabis
2. Alcohol
3. benzo's
Ik gebruik geen enkele drug uit deze top 3 meer.Toch nog steeds in je top 3 dus?
Allemaal niet meer in gebruik soms, of nog wel?
Knap!Ik gebruik geen enkele drug uit deze top 3 meer.
Ik houd het nu op koffie.
Jazeker, dit rijtje van drie is mijn rijtje drugs waardoor ik ontzettend veel heb meegemaakt, en ook waarmee ik grote problemen mee gehad heb, tot aan de afkick kliniek aan toe.Maar je ziet ze dus nog steeds wel als je top 3.
Ik interpreteer dit topic als zijnde je favoriete 3 drugs, daarom kijk ik er wat van op.Jazeker, dit rijtje van drie is mijn rijtje drugs waarmee ik grote problemen mee gehad heb, tot aan de afkick kliniek aan toe.