Kun je truffels met lachgas combineren?

Ik ben zelf fervent fan van een leuk avondje truffelen, maar op een gegeven ogenblik, zo zit dat nou eenmaal... heb je zin in wat experimentjes!

Op internet en bij drugsinfo sites of lijnen, word je ook niet veel wijzer...

Wij hebben thuis een slagroomspuit staan en een flinke lading patronen, maar ik weet dus echt niet of dit kan als combo.

Een M-ettje erbij kan, dat weet ik en sos is ook geen probleem, maar toen ik laatst XTC combineerde met lachgas, was dat wel heel heel erg bizar. Die lachgas-trip duurde minstens 5 minuten en was ook veel extremer in gevoel. Omdat ik geen zin heb in een lachgastrip die net zo lang duurt als een truffelservaring, dus deze vraag:

Kun je truffels met lachgas combineren?

Alvast bedankt
 
jaaa :love:

ga wel ff zitten, en niet allemaal tegelijk, en gebruik een balonnetje, anders kan het gas te koud zijn.
 
Madcat zei:
jaaa :love:

ga wel ff zitten, en niet allemaal tegelijk, en gebruik een balonnetje, anders kan het gas te koud zijn.

Bij het innemen van lachgas moet je ALTIJD een ballon gebruiken, ff serieus mensen doe het aub verstandig !!!

Een combinatie van truffels en lachgas raad ik je af, truffels geven je zo'n intense trip dat je geen andere drugs erbij nodig hebt naar mijn mening.
 
Ik heb lachgas met een heleboel dingen gecombineerd en dat beviel me allemaal prima...

Maar met truffels niet gedaan, trip was ziek intens en eigenlijk genoeg :)

Maar gaan we zeker doen!
 
Ik heb met truffels nog nooit het "contact" verloren, een soort van lijntje waardoor je nog steeds het besef hebt dat je een persoon bent op een planeet. Maar op den duur raak je er een beetje aan gewend, en wil je kijken wat je er mee kan doen.
 
Ik vind de combinatie van truffels met lachgas echt geweldig.
Alleen wacht ik er meestal wel mee tot de trip zich een klein beetje afbouwt, het kan namelijk behoorlijk heftig zijn.
 
Terug
Bovenaan