nino83 zei:ik raad het dan ook iederen af die gevoelig is of slecht in zijn vel zit. Niet doen!!
Argulas zei:Volgens mij heb je last van een psychose die naar de oppervlakte komt. Ik zou dus ook raad gaan vragen bij je huisarts. Het is héél dom en onverantwoord van je broer jou paddo's te geven! Zoals de comments hierboven ook zeggen, psychedelica moet je niet nemen als je je niet goed voelt. Alleen héél ervaren mensen, of in speciale therapie sessies kunnen eventueel wel gebruik maken van psychedelica. maar dus nooit op jezelf!
Op de paddo kan je dit nu ook weer niet steken, psychoses zitten in je of niet. Drugs kunnen deze vlugger naar boven laten komen, creëren dus geen psychoses waar er geen zijn.
Ook ik wens je veel sterkte!
PS: @ExceptionalInsight: Jouw reactie vind ik wel niet echt gepast, het is duidelijk dat deze persoon met een probleem zit. En daar valt niet mee te lachen vind ik.
Adrenochroom zei:Argulas zei:Volgens mij heb je last van een psychose die naar de oppervlakte komt. Ik zou dus ook raad gaan vragen bij je huisarts. Het is héél dom en onverantwoord van je broer jou paddo's te geven! Zoals de comments hierboven ook zeggen, psychedelica moet je niet nemen als je je niet goed voelt. Alleen héél ervaren mensen, of in speciale therapie sessies kunnen eventueel wel gebruik maken van psychedelica. maar dus nooit op jezelf!
Op de paddo kan je dit nu ook weer niet steken, psychoses zitten in je of niet. Drugs kunnen deze vlugger naar boven laten komen, creëren dus geen psychoses waar er geen zijn.
Ook ik wens je veel sterkte!
PS: @ExceptionalInsight: Jouw reactie vind ik wel niet echt gepast, het is duidelijk dat deze persoon met een probleem zit. En daar valt niet mee te lachen vind ik.
Ik had deze hele post ook precies willen schrijven, scheelt mij weer dus.
Adreno
Riel zei:paddo's is zeker geen kutspul maar je moet er voorzichtig mee omgaan. ligt allemaal aan jezelf.
nino83 zei:5 maanden geleden begon ik met mijn eerste keer. Ik zat daarvoor slecht in mijn vel, maar mijn broer vertelde me dat het juist goed zou zijn dat ik aan de paddoo's ging.. ik hem geloven.
Ik rook een hoax en geloof om eerlijk te zijn nog steeds geen barst van dit verhaal. Buiten dat vind ik het een beetje makkelijk om de paddenstoelen de schuld te geven van iets dat overduidelijk aan hem zelf lag. "Ja maar zijn broer.." Zever! Die bovenkamer van kleuter in kwestie is toch niet leeg? Vandaar dus mijn simpele reactie; cry baby.Argulas zei:PS: @ExceptionalInsight: Jouw reactie vind ik wel niet echt gepast, het is duidelijk dat deze persoon met een probleem zit. En daar valt niet mee te lachen vind ik.
phy zei:Exceptional daar ben ik het niet mee eens.
Je kan wel vermoeden dat een een 'hoax' is, maar waar baseer je dat op? Voor hetzelfde geld is het geen 'hoax' en kwets je iemand heel erg met jouw reactie
Loop dat risico gewoon niet. Zeg dan gewoon dat je hem/haar niet gelooft. En waarom. Ik vind het een erg botte en ongepaste reactie.
En natuurlijk heeft iedereen eigen verantwoordelijkheid. Maar vertrouw jij je familie? Onderschat die vertrouwensband niet!!! Die kan en is dikwijls sterker dan logisch redeneren.
Je wordt niet geboren met een voorkennis van paddo's hé. Ik begrijp je enthousiasme voor de paddo, ik zelf vind het het heiligste en wonderlijkste middel dat ik tot nu toe ken en ervaren heb, maar ik laat me door dit niet verblinden van wat er wél mis kan gaan, ookal is dit niet direct door de paddestoelen zelf.ExeptionalInsight zei:Die bovenkamer van kleuter in kwestie is toch niet leeg?
Mijn reactie had niet veel te maken met 'mijn enthousiasme voor de paddo', des te meer met iets dat ze met de mooie woorden 'algemene ontwikkeling' aangeven. Dat ons (mij althans) onder anderen leert dat je niet zomaar alles moet slikken dat je voorgekauwd krijgt.Argulas zei:Je wordt niet geboren met een voorkennis van paddo's hé. Ik begrijp je enthousiasme voor de paddo, ik zelf vind het het heiligste en wonderlijkste middel dat ik tot nu toe ken en ervaren heb, maar ik laat me door dit niet verblinden van wat er wél mis kan gaan, ookal is dit niet direct door de paddestoelen zelf.
Nino heeft (slechte en te weinig) voorlichting gekregen van zijn broer, maar zoals phy al zei, dat is een persoon die je normaal sterk kan vertrouwen. Je kan het vergelijken met een verkoper in een smartshop die je foute info geeft over paddo's, maar je vertrouwd deze natuurlijk, sinds hij een smartshop heeft en ze verkoopt. Dit zou niet mogen, maar deze dingen gebeuren toch.![]()
Dit lijkt me geen vertrouwenskwestie maar eerder inderdaad een kwestie van logisch redeneren, als ik zoiets te horen zou krijgen zonder dat ik ergens verstand van heb, ga ik eerst de feiten bestuderen alvorens ik een mening overneem, maar hey wie ben ik, right?phy zei:En natuurlijk heeft iedereen eigen verantwoordelijkheid. Maar vertrouw jij je familie? Onderschat die vertrouwensband niet!!! Die kan en is dikwijls sterker dan logisch redeneren.
phy zei:Het verbaast me inderdaad hoe weinig mensen iets zelf uitzoeken en alles als zoete koek slikken.
Zeker nu het zo uitgebreid in het nieuws is geweest...

ExceptionalInsight zei:Wat een taalgebruik zeg![]()
