Het is zeker mogelijk om wat hallucinaties te ervaren na hevig drugsgebruik ook als je een tijd clean bent. De wanen zijn wel serieuzer dus ik zou het zeker met de arts bespreken.
De suggestie om te stoppen met je ADHD medicatie kan je overwegen. Zeker met levoamfetamine (is het lisdexamfetsmine?) zou dit mogelijk een rol kunnen spelen in wat je ervaart. Maar als je het volgend recept gebruikt, vraag ik me af of die doseringen echt te maken hebben met wanen.
Overleg het in elk geval met de arts.
Persoonlijk ben ik van mening dat levenslange medicatie niet ideaal is, tenzij echt noodzakelijk. Als ik eerlijk naar de effecten van mijn medicatie keek, kwam ik tot de conclusie dat het na langere tijd niet veel hielp met de concentratie. Maar het maakte me wel emotioneel afgevlakt. Dat laatste had ik zelf nieteens door, mijn omgeving wees me daarop.
Overigens zoals blaatschaap al zei kunnen visuele storingen meer worden als je moe bent. Zelf heb ik het idee dat stress er ook een rol in speelt. Kan me voorstellen dat depressie er ook geen positieve invloed op heeft.
Maar de wanen zou ik wel serieus nemen.