Hippie Langwaus
DF-koning
@Roze Olifant, een metalen gaasje in de pijpekop houdt de hasj of wiet op zijn plaats, zonder dat het je longen in vliegt.

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.

De ervaring van mijn vorige periode stoppen met blowen in 2015 leverde mij inderdaad een shitload aan energie op.Ah ok, ja dat klinkt niet verkeerd. Ik heb wel eens van die weekeindes gehad met mijn Space Brownies. Als die op is, ga je niet zomaar weer één bakken 😃
Maar voorlopig Shoalin-time noem ik het. Weg met die comfort zone en hoe meer pijn, hoe sterker we worden en vervolgens ook relaxer!
Ik ben zelf razend enthousiast geworden over de Mighty. Alleen meer voor droge wiet in mijn optiek en afhankelijk van elektriciteit (voor opladen 1x per 24uur) en een kabel die ik wel 4x heb moeten vervangen. Maar dat was mijn manier om van mijn tabak en nicotine verslaving af te komen. Maar hier voorlopig nu afkicken van de wiet!
Week 7 dag 1: Oftewel dag 43 zonder THC en CBD
Hoe zit mijn verslaving in elkaar?
Het is tijd om weer eens naar mijn vorderingen te kijken en daarvoor wil ik wat dieper op mijn verslaving inzoomen. Wat is mijn verslaving en hoe houd ik het in stand?
Intro: Volgens mij lukt het me inmiddels aardig goed om dagen door te komen zonder zware ontwenningsverschijnselen van wiet. Maar mijn verslavingspatroon is waarschijnlijk niet erg veranderd. Zo kan ik bijvoorbeeld moeilijk wegblijven van het drugsforum, zelfs als ik mezelf als doel stel om slechts 3 keer per dag het forum te bezoeken. Dit lukt me niet en een ban aanvragen heeft geen zin, omdat ik wel een andere obsessie zal vinden (in deze dagen dan...) Ik blijf echter in mijn dagboek noteren dat ik niet meer dan 3 keer per dag naar het forum moet terugkeren. Andere plekken waar ik niet te vaak wil terugkeren zijn de stomme spelletjes en andere locaties op mijn tablet, zoals kranten en Facebook, die alleen helpen om snel de dag door te komen.
Naast mijn dagboekdocument heb ik ook een lange termijn plannigsdocument met ondertussen een mooi beeld van mijn toekomst. Maar er lijkt iets tegen te werken waardoor ik niet direct de juiste richting op ga. Ik voel me sterker, heb minder last van angst en begin me steeds waardevoller te voelen voor mijn omgeving, maar echt knokken en mijn comfortzone verlaten lijkt nog niet zo makkelijk te zijn.
Ik heb volgens mij nog altijd flinke last met problemen door machtsmisbruik van het bedrijf en wat managers, maar het is ook een lastige zaak, dat ik graag in mijn comfortzone blijf hangen misschien? Ik heb daarwerkelijk te lang gewacht misschien.
Dus ik moet accepteren dat in onze economie, de grote bedrijven kunnen doen wat ze willen, omdat ze zo krachtig zijn. Moet ik inpakken en wegwezen en een nieuw pad bewandelen? Sinds ik gestopt ben met roken, ongeveer 18 maanden geleden, ben ik begonnen met inpakken, maar het gaat niet zo makkelijk bij mij, ik kan niet tegen verlies als ik weet dat ik gelijk heb.
Nu ik bezig ben met het afbouwen van laatste beetje Pregabaline en het stoppen van wietgebruik, heb ik bijna alles ingepakt. Ik heb wel al wat ideeën waar ik naartoe wil, maar de uitgang heb ik nog niet gevonden.
Ik ben goed bezig, maar ik moet wel meer energie steken in meditatie en in de komende maand nogmaals proberen om gesprekken te starten met mijn werkgever, ook al lijkt het erop alsof ik op de verkeerde tenen heb gestaan en ze me echt liever dood zien voordat ze gaan toegeven verkeerd te zijn geweest.
Ik moet vooral in het nu leven en werken in de richting die ik heb aangekaart! Komt goed hier!
Ik geloof het niet helemaal, maar ik ga (nog) eens inlezen wat het inhoudt, al denk ik het wel eens bekeken te hebben!Het 12-stappenprogramma zou je niet misstaan kerel!
Al zijn stap 1 t/m 3 misschien een zware kluif als ik je berichten zo lees.
Ik weet nog niet zeker of ik nooit meer high wil zijn van wiet. Die vraag heb ik meer aangaande de nicotine die ik nu echt nooit meer terug wil zien in mijn leven. En die pillen tegen de stress waar ik eindelijk bijna geheel vanaf ben. Waarom heb ik daar niet eerder mee kunnen stoppen denk ik dan. Maar dat ik trots ben en even een fikse periode geheel onafhankelijk wil zijn van de verdovende middelen en dat het gaat lukken.. en alle voordelen die erbij komen kijken ja..Heb jij dat ook, dat je eigenlijk niet begrijpt waarom je dit zo lang gedaan hebt?
Je hebt duidelijk die o zo belangrijke knop gevonden in je kop. Diezelfde knop kan overal toegepast worden.Die vraag heb ik meer aangaande de nicotine die ik nu echt nooit meer terug wil zien in mijn leven.
Tja, dat denk ik ook. Maar het moment is daar wanneer je er klaar voor bent. Ik merk dat dit forum mij heel erg helpt. Het delen van je ervaringen door het op te schrijven en vervolgens de fijne reacties van mensen in hetzelfde schuitje die je nét effe dat extra steuntje kunnen geven. Heel prettig.Waarom heb ik daar niet eerder mee kunnen stoppen denk ik dan
Nuchter zijn heeft zo enorm veel voordelen. Weegt die korte high en lange passieve nasleep daar echt tegenop? Persoonliijk denk ik van niet. Ik ben er achter gekomen dat muziek mij ook high kan maken. En daar heb je gewoon geen drugs voor nodig. Fakking geniaal!! 😄Maar dat ik trots ben en even een fikse periode geheel onafhankelijk wil zijn van de verdovende middelen en dat het gaat lukken..
Ik weet nog niet zeker of ik nooit meer high wil zijn van wiet.

Die vraag heb ik meer aangaande de nicotine die ik nu echt nooit meer terug wil zien in mijn leven.
En die pillen tegen de stress waar ik eindelijk bijna geheel vanaf ben. Waarom heb ik daar niet eerder mee kunnen stoppen denk ik dan. Maar dat ik trots ben en even een fikse periode geheel onafhankelijk wil zijn van de verdovende middelen en dat het gaat lukken.. en alle voordelen die erbij komen kijken ja..oleee oleeee oleeeee
Ik denk bij mezelf dat ik eerst een periode geheel zonder moet functioneren en dan heb ik ook een beter perspectief. Verder weet ik dat ik gewoon nooit meer moet gaan roken en dat ik nicotine niet aankan. Wel 2x in mijn leven na 3 jaar zonder, toch weer terug gevallen op constant gebruik. Nu weer 20 maanden zonder!Zou ik het wellicht ooit weer bij een eenmalige sessie kunnen houden?
Zou het voor mij werken als ik alleen op een meerdaags festival gebruik?
Zou het voor mij werken als ik gewoon nooit meer achter mijn PC gebruik?
Zou het kwaad kunnen als ik wat wietolie gebruik, samen met mijn partner?
Als wiet verslaafde was ik verknocht aan wietolie. Het werd echt heel makkelijk om wiet erdoor te gebruiken en is ook een goedkope manier om wiet te consumeren. Ik ging makkelijker bij druppelen om een bepaald effect na te streven en op gegeven moment vond ik het ook lekker om wiet te roken en te druppelen.Zou het kwaad kunnen als ik wat wietolie gebruik, samen met mijn partner?
Ik denk bij mezelf dat ik eerst een periode geheel zonder moet functioneren en dan heb ik ook een beter perspectief.
Wiet is ook niet te onderschatten, maar is toch een andere verslaving.
In huis heb ik trouwens wel wiet, maar ik snak er geheel niet naar.
Wel naar het planten van de autoflowers omdat mijn vriendin nog wel veel uitgeeft aan de wiet en we daarom minder arm zijn met onze plantjes op het terras. Ik blijf het een prachtige hobby vinden en geniet van het groei-proces.
Maar als je wil stoppen, niet eraan zitten idd.
Fijn dat je een nieuwe vriendin en steun hebt gevonden in chat GPT , ik praat ook graag met haar
Jouw beste vriend heet Deutz D4005 zeker?Geen partner hier gelukkig!
Vaste partner dat is 😅
Ik heb nu af en toe zin om in Januari lekker te genieten van een spacecake, maar ik heb ook momenten dat ik het idee heb om het nog langer zonder THC vol te houden.Ik droom nu wel een beetje over een spacecake, maar die is zeker nog niet gegemaakt.
28 graden binnen??Morgen bereik ik nogmaals de 60 dagen zonder thc volgens mijn telling en ik ben daar natuurlijk niet ontevreden over. Maar...
Laatste dagen loop ik moeilijk te doen over de hitte in de slaap/woonkamer waar vriendin en ik in principe meeste tijd spenderen.
Natuurlijk is het veel te heet als je 28⁰c ziet staan op de thermometer, maar ik heb ook last van prikkende ogen, extra vermoeid (denk ik, al heb ik daar al een tijdje last van), tevens ietswat minder goed humeur en ik lig nu weer in een andere kamer en heb het denk ik helemaal gehad met die goed verwarmde in principe romantische ruimte.
Maar misschien komt mijn "onrust" niet eens zozeer door de hitte en de kachel, maar omdat mijn vriendin er veel blowt en ik daardoor passief blower word en ik daar toch meerdere negatieve effecten van ondervind.
Ik ga die kamer komende dagen maar voor haar laten.
Jammer wel, dat ze niet een beetje meer respect heeft voor mijn periode zonder wiet deze dagen, maar er zijn hier genoeg andere ruimtes waar ik me kan verschuilen en als het moet gaat er op deze verdieping nog een kachel aan.
Op naar dag 60 (die begint over 20 minuten)
Ja man, dat is toch niet goed? En ik denk dat het er soms wel een graadje warmer is zelfs.28 graden binnen??
Nee dat is niet gezond. En wat kost dat wel niet aan energie kosten?Ja man, dat is toch niet goed? En ik denk dat het er soms wel een graadje warmer is zelfs.
Ik lig nu lekker etage lager en schat dat het hier rond de 18 graden is nu en voor mij ideaal.
En ik ga niet meer in een kamer zitten waar ze ook nog eens de hele dag blowt.
Sjonge jonge wat een drama!![]()
Morgen bereik ik nogmaals de 60 dagen zonder thc
Die kosten vallen denk ik wel mee. Ik schat dat we 500 euro hebben betaald voor een houtvoorraad in de kelder van 3000 kg ongeveer. En die is wel genoeg voor het hele winterseizoen + lente en zomer zelfs. Wel 10 tot 15 kg naar boven sjouwen iedere 24 uur en de hitte concentratie is in 1 ruimte van ongeveer 50m2.Nee dat is niet gezond. En wat kost dat wel niet aan energie kosten?