Bedankt ja. Heb 'm gister ook meteen even gezien.
Interessant, maar zo'n ceremonie trekt mij echt totaal niet. Ik mag hier dan waarschijnlijk bekend staan als aardig zweverig, maar ik krijg de koude rillingen van dat gedoe met dansen, handjes vasthouden en 'aarden' en zo.

Toen die ene nuchtere vent zei dat hij dergelijke dingen verschrikkelijk vond, had ik wel met hem te doen want het is toch soort van verplicht bij dit soort dingen. Nee, geef mij ook maar liever gewoon die substantie en ik red me verder zelf wel. :P
Ik vond de verhalen van die mensen achteraf erg teleurstellend trouwens. Of ze hebben veel te weinig gehad of ze hebben zichzelf niet toegelaten werkelijk diep te gaan. Jammer ook dat die Lauren niet even meedeed. Ik was juist zo benieuwd naar haar ervaring hiermee, omdat ze blijkbaar geen enkele ervaring heeft met enige spiritualiteit. Dan is het juist altijd zo mooi om te zien hoe iemand ineens een heel andere dimensie ontdekt en daar helemaal vol van is. Maar goed, ze zou nog eens terugkomen dus.
