ik zelf ben nog geen mcpp kristallen tegengekomen, in grootbritannie daarentegen:
http://www.pillreports.com/index.php?pa ... l&id=16868
de mensen die het hebben over de markt werking, ok, maar dat is niet de hoofdoorzaak: der moet gewoon een probleem zijn met het verkrijgen van safrole of isosafrole (precursor van mdma). En volgens mij ligt die oorzaak in de importcontroles ( want in china en vietnam verkopen ze safrole of piperonal aan de lopende band:
http://www.chemical-suppliers-china.com ... afras_oil/ scroll maar eens naar onder). Maar ben niet zeker.
Een ander leuk gegeven: waarom meta chloor phenyl piperazine (mcpp), gewoonweg omdat het LEGAAL te bestellen is op internet voor een spotprijs,http://www.purebzp.com/html/buy_mcpp.html
waarom zouden pillendrukkers (die alleen op het geld uit zijn) nog moeite doen om mdma te synthetiseren, wat niet eens zo gemakkelijk is als ze gewoon mcpp legaal kunnen kopen en in de pillen draaien.
Gelukkig is het al illegaal in enkele en hopelijk binnekort ook in alle andere europese landen.
Natuurlijk de echte mdma liefhebbende cooks verloochenen hun chemische liefde (hopelijk) niet voor dit geld, daarom dat er nog spelden in de hooiberg te vinden zijn. Persoonlijk heb ik moeite om nog goeie pillen te vinden
NIeuwtje: nu duiken er ook al pillen op met 4fluoramphetamine. Niet slecht, maar lang geen mdma! waarom? ook legaal te kopen via internet:
http://krayak.com/shop/index.php?act=vi ... oductId=81
CONCLUSSIE: de nationale regeringen van alle europese landen moeten 1. mcpp en 2. liefst alle andere rommel die ze in pillen kunnen steken ook verbieden/ als ze even illegaal zijn als mdma dan zal sowieso mdma weer de bovenhand halen. Als we de markt zen gang moeten laten gaan , gooien ze ons over tien jaar nog de kop in met pipperazines.
groetjes