Domste van het domste ooit,
ik weet het
Met vriendje weekendje weg voor ons jubileum, in de duinen snoepjes gepakt, van te voren 1 fles spa blauw gehaald.. Klapte aan, en hoe, bleek 4 u later dat we daar nog steeds zaten met die ene fles die allang leeg was, snel richting hotel maar met onze vage hoofden vergeten dat we te weinig vocht binnen hadden gekregen en toen (sowieso heel dom) zo klap van te kaart dat we het helemaal geen probleem vonden om lekker te gaan douchen.
Ik ben in elkaar gezakt, vriendje mij gereanimeerd, en begon toen weer te kuchen, hij dacht dat ik dood was en ook ik was me kapot geschrokken.
We gebruiken al wel wat langer, mijn vriend sowieso al jaren, dus hoe zo'n roekeloze domme fout er tussen zit, snappen we allebei helemaal niks van.
Daarentegen er wel van geleerd: Check tegenwoordig altijd als ik ga snoepen of ik een flesje water in mijn handen heb en daar ook daadwerkelijk van drink!
