Wat voor drugs zal je nooit gebruiken?of nooit meer,,,

Status
Niet open voor verdere reacties.

GabberSnoePie

Wijs gebruiker
Aangezien er ook een 'wat voor drugs heb je ooit gebruikt' topic is dacht ik dat het misschien ook wel leuk is om een 'Wat voor drugs zal je nooit gebruiken? ' topic te maken of je verteld over een drug die je noooit meer zal gebruiken en waarom natuurlijk

Ik sta zo'n beetje overal nog wel voor open alleen herione etc dan haak ik toch af,,, voor de rest wil ik hier en daar nog graag wat experimenteren :wink:

nu jullie :wave:
 
Eigenlijk een beetje het zelfde verhaal als jij. Ik ben heel neiuwsgierig naar van alles, maar heroine en crystal meth trekt me toch niet echt.. Ben er stiekem best een beetje angstig voor.
 
ja ik hetzelfde sta wel redelijk open voor drugs alleen denk ik dat ik heroine nooit zal gebruiken (tenzij je er onvrijwillig inrold)
marja ik zei vroeger ook:
ik ga nooit roken
en daarna: ik zal nooit smoren
en daarna: ik ga nooit xtc of coke gebruiken
en daarna: ik ga nooit iedere week xtc of coke gebruiken
enz...
enz...
:) :(
:wave:
 
Ik zal nooit meer pep snuiven, mijn afkick ervan was degoutant! Kvoelde me er echt klote door. Zowel emotioneel als men lichaam zelf... rotgevoel!
 
Drugs die ik nooit zou doen zijn meth, crack en heroïne...

Zijn 3 dingen die me denk ik iets te "lekker" zijn, en in het kader van wat je niet kent mis je niet zal ik er dus niet aan beginnen.

Wanneer ik 1 avondje coke heb gedaan moet ik er al 2 weekenden moeite voor doen om dit uit mn hoofd te zetten. Denk dat het bij die drie wat erger zou zijn.
Om die reden beperk ik coke trouwens ook tot 3-4 keer per jaar...
 
voor mij geen dingen die je moet snuiven... ik wil niks in mn neus hebben... wil ook niet spuiten...

geef mij maar the happy drugs... xtc,mdma en lsd :D
 
En nooit meer: (leuk hoe je zon topic titel 2 keer verschillend kunt lezen)
-------------------

Voor mij ook geen wiet meer, vind het buitengewoon saai en ga me er dom van voelen. Een heel licht hasjjointje na een avondje alcohol wil er soms nog wel in gaan :) Maar dan ook vaak een uurtje voordat ik ga slapen ofzo.
 
ghb, pma, doornappel, poppers (heb lage bloeddruk), en wrs ook geen pcp.
 
Ik hoef geen paddo's en salvia meer.. Ook wil ik nooit heroine en crack gebruiken.
 
geen hero, crack en meth. sowieso zou ik nooit snel hard gebruiken, en dan hooguit een keer of 2 per jaar.
ik hou meer van hasj en wiet, en soms kruiden capsules.
 
Geen hero, geen meth, geen 5-Methoxy-AMT, geen crack, geen ketamine en nooit meer pep.
 
Ik zou geen tripmiddelen gebruiken, ´k zou er gek van worden.

En verder heb ik nu m´n grenzen omdat ik moeder ben. Maar qua werking zou ik alles zo over doen.
 
Trip Unit zei:
Ellesdee zei:
voor mij geen dingen die je moet snuiven... ik wil niks in mn neus hebben... wil ook niet spuiten...

geef mij maar the happy drugs... xtc,mdma en lsd :D
Daar kan ik me goed in vinden :mrgreen:

Daar ben ik het ook helemaal mee eens. En voor al die andere soorten die daar niet onder vallen, eerst weten wat het is en wat het doet enzo, en dan pas een overweging maken
 
BobG zei:
Geen hero, geen meth, geen 5-Methoxy-AMT, geen crack, geen ketamine en nooit meer pep.
gglitter-yipes.jpg
 
did: LSD, paddo's, tabak (mee gestopt), alcohol (helaas nog niet mee gestopt), xtc, efedrine, yohimbe.
wat ik nooit zal doen: alle opiaten, alles wat met cocaïne te maken heeft en speed.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan