Zopiclon achter de kiezen, wat is aan te raden?

san am

Belezen gebruiker
had om 9u men eerste 7,5 mg op. Nu net een halfje bij gegooid.

Wat zijn de do's en dont's om nu te doen?
Kan ik chill frisdrank drinken enzo? Na hoe lang kan ik in principe mijn andere halfje er in gooien?
Is het verstandig om te blowen om het iets te versterken? Of een biertje te pakken?

dankuwel.

Ik heb mijn best gedaan en dit kostte ongeveer 5 minuten om te typen, maar space nog niet heel hard :D

groetjes naar al die lieve df'ertjes
 
zal zo eens een jointje roken dan, maar ivvoos, beweegt da plaatje onder jou tekst? of is da alleen bij mij :love:
 
san am zei:
zal zo eens een jointje roken dan, maar ivvoos, beweegt da plaatje onder jou tekst? of is da alleen bij mij :love:
Op dit moment beweegt het voor mij niet :D Heeft het al vaak genoeg gedaan, maar nu even niet :(
 
Hahaha ah dan ben ik nu goed op weg naar een leuk avondje aangezien de computer ook lijkt te bewegen snel maar jointje doen.

haha EI ook aan de dope??
 
ik heb nu 15mg op sinds kwart over 9. verslapt het effect door eten of zoetigheid? en helpt het om een joint te roken om te versterken? Het is nu namelijk nog iets te mild. gewoon maar een jointje of nog heel even wachten. het enige wat nu is is dat ik niet zo goed kan praten en het scherm lichtjes zie bewegen./ Voel me ook eerder actief dan moe. kan ik trouwens gewoon eten en suiker drinken, of stop de trip dan eerder?

Hoe maak ik het nog beter?
en wat moet ik niet doen om het af te laten zwakken.
 
de wiet is op en de zopiclonnen zijn op, ga nu dus maar slapen. Was geen trip om over naar huis te schrijven op 15mg.
 
san am zei:
de wiet is op en de zopiclonnen zijn op, ga nu dus maar slapen. Was geen trip om over naar huis te schrijven op 15mg.
Volgende keer iets meer nemen, ikweet bijna zeker dat 10 mg een standaart dosis is die de dokter voorschrijft, wel kreeg ik van deze shit een hele vieze metaal smaak in me mond :(, van anderen heb ik hetzelfde gehoord.
 
Terug
Bovenaan