Telegraaf pleit voor totaalverbod 'lachgas-epidemie'

Ik heb zo'n grafhekel aan de Telegraaf en alles wat ze schrijven he. Lekker hard schreeuwen, zonder context, hoeft niet eens waar te zijn. Als mensen maar klikken.
 
Praten ze over blijvende schade, dus blijvend misselijk en duizelig of alleen tijdens en na gebruik?
Zijn zelfde symptomen als na alcohol. Laten we dan maar met zijn alle aan de zuip gaan! Blijkbaar is dat helemaal niet slecht. Toch? :wink:
 
Bestaat er überhaupt wel een goede krant?

Er zijn natuurlijk gradaties in betrouwbaarheid van informatie. NRC is een behoorlijk goede krant, met veel oog voor journalistieke kwaliteit, ethische normen, waarheidsvinding, prominente rectificaties. Tegenwoordig is de nieuwsvoorziening natuurlijk meer digitaal en in beeld. Dus 'krant' is een beetje beperkt. Maar kijk naar wat de Correspondent doet, Brandpunt+, Pointer, Follow the Money, de Groene Amsterdammer. Allemaal titels die behoorlijk hoge journalistieke kwaliteit leveren.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan