Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
hetzelfde plan hier, eerst even wachten op de softax voor de wiet en boodschappen doen.Lekker aan de LSD vandaag
Jammer dat het weer niet echt meewerkt, wat bewolkt en max 15 graden zegt ie. Dat wordt dan wat korter in het park en wat eerder thuis installeren.
hetzelfde plan hier, eerst even wachten op de softax voor de wiet en boodschappen doen.
Zojuist oxycodon genomen met clonezepam.
En was de trip geslaagd?
dus eindelijk weer een doel om niet te gebruiken😁Ik ga me vandaag nog ff lekker hélemaal volstouwen met pep, for old times sake 🤭en daarna is het weer ff klaar ! Deze week weer werken![]()
dus eindelijk weer een doel om niet te gebruiken😁
Pepperdepep!
Pepperrepoepperiepaalalallaa
1mg etizolam. Wat een waardeloze dag vandaag 😔
Stoppen met elke dag etizolam gebruiken helpt waarschijnlijk wel met deze dipjes. Stop nou eens met zo eigenwijs zijn maat.1mg etizolam. Wat een waardeloze dag vandaag 😔
Weer aan die gore gore gore speed begonnen vandaag🙄
Dit weekend kleine rave gehouden bij een vriend thuis (was al ver van tevoren gepland) met de standaard groep waarvan we elkaar nog 'mogen zien' nu tijdens corona. Ook weer de hele mikmak erdoorheen gejaagd, alleen wisten zij niet dat ik daarvoor de hele week aan de pep gezeten heb... Zondag/vandaag bijna alleen maar geslapen, en nu tóch om éééén of andere reden weer begonnen aan de pep
Wordt maar eens tijd dat ik die instelling ga bellen, geloof ik. Hier mag wel wat tempo achter![]()
Jup.. Dat inderdaad, vrees ik ook voor.Klinkt idd verstandig om te bellen meis, dit gaat niet de goede kant op zo. Ben alleen wel bang dat dat tempo vanwege Corona nog niet echt hoog zal liggen, maar ik duim voor je dat je toch snel terecht kunt en hulp kunt krijgen hierbij
Ik heb net ook nog een nakkie genomen. Alleen met rechts, want had net gedoucht en tijdens schoonmaken/peuteren van neus opeens dikke bloedneus dat zo lekker rood werd onder de douche![]()
Jup.. Dat inderdaad, vrees ik ook voor.
Ah, wel lekker. Maar je neus(risico van het vak,
) Maar wat naaaaar zeg. Heftig ook zo veel bloed ineens. Heb zelf ook veel van die wondjes, peuteren werkt natuurlijk averechts... Zorgt alleen maar voor pijn bij t snuiven, pffff.
Wat zou reguliere zorg normaal gesproken voor je gedaan hebben in dit geval?Ja idd, das echt nadeel nu dat reguliere zorg echt op zijn gat ligt nu. En ja was wel ff schrikken. Peuteren werkt idd averechts, maarja, dan sta je onder de douche en wil je het toch weer een beetje vrij maken en dan doe je het toch. Risico van het vak idd)
Wat zou reguliere zorg normaal gesproken voor je gedaan hebben in dit geval?
Ahhhhhhh, ik snap hem. Lol nevermind. Is inderdaad zo, maar gelukkig wordt er wel actief gekeken etc, en is er nog geen één keer gezegd dat ik niet geholpen kan worden atm door corona (buiten alleen online meetings). Maar hoe het verder wel kan moeten we nog maar zien hoor, geen ideeLol nee ik had het over jou, dat reguliere zorg zoals verslavingszorg nou door Corona veelal stilligt,
Ahhhhhhh, ik snap hem. Lol nevermind. Is inderdaad zo, maar gelukkig wordt er wel actief gekeken etc, en is er nog geen één keer gezegd dat ik niet geholpen kan worden atm door corona (buiten alleen online meetings). Maar hoe het verder wel kan moeten we nog maar zien hoor, geen idee
ThankyouDat is wel fijn en geeft iig vast vertrouwen lijkt me. Veel succes iig met je traject![]()
In een keer stoppen met etizolam vanaf 4 mg dagelijks is ook geen pretje 🥶Stoppen met elke dag etizolam gebruiken helpt waarschijnlijk wel met deze dipjes. Stop nou eens met zo eigenwijs zijn maat.
No shit !In een keer stoppen met etizolam vanaf 4 mg dagelijks is ook geen pretje 🥶